To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Humor - Melowaty bełkot po pijaku xD

.:Solid_Snake:. - Nie 08 Sty, 2006 00:08
Temat postu: Melowaty bełkot po pijaku xD
Mela tak nabełkotał na shoutboxie, tak pokrecił litery (np chce zamienil na iehc xD ) ze postanowiłem to uwiecznić dla potomnych :D :D :D

A tekst "rzuuzwycajcie sie" przejdzie do historii xD


siatkarz - Nie 08 Sty, 2006 00:21

wieczor zwierzen... ale takie rzeczy najlatwiej mowic po %%... moze i dobrze ze to z siebie wyrzucil?? :> niech chlopak sobie ulzy... :)
nowik - Nie 08 Sty, 2006 00:23

tam chyba mialo byc nie chce :D :D ale i tak dobre to jest :D a jutro on zobaczy na forum to i bedzie sie dziwil skad to sie wzielo ? :D
_rOsO_ - Nie 08 Sty, 2006 00:44

Melepeta :) Ty mu to powiedz, jak bedziesz na bani kilka tygodni to jeszcze będzie sie Bydzia na wszywke składać :P

A tak idziesz mówisz i już i tak masz w "pióropuszu" to będzie łatwiej. Jak daleko mieszka to wyślij dzwonka, niech oddzwoni do ciebie, bo to w jego interesie żeby sie dowiedział :)

P.S Kobieta którą kochasz za jakis czas zrozumie twój dobry uczynek :)

Hai

psychic - Nie 08 Sty, 2006 01:17

ahaha bywa :D po pijaku trzeba sobie czasem ulzyc :rotfl2:
.:Solid_Snake:. - Nie 08 Sty, 2006 01:55

Ej no... meli nie macie co współczuć. Wyraźnie (BUAHAHAHA :crazy: :rotfl: ) napisał, ze ona z nim chce być, czyli wszystko Tutaj beka jest z tego JAK to napisał xD
ritarded l. - Nie 08 Sty, 2006 06:54

mnie komentarz siatkarza rozwalil :)
bbl` - Nie 08 Sty, 2006 09:41

Ahahahaha :hahaha: :hahaha: :D Wyznania :cfaniak: :banan:
ciasteczkowy - Nie 08 Sty, 2006 10:41

Mell weź się w takim razie za chłopaka , a dziewczyne olej :x :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Melepeta - Nie 08 Sty, 2006 14:35

nie no co wy ona znim jest bo jest jej mu szkoda ja z nim gadałem ale tez tego niemoge mu powiedizeć bo wiesz to jest tak ze ja ona i on chodzimy razme do klasy :rotfl2: a tak wogóle on teraz ma trudną sytuacje to jest dłuuuuuuuuuuuuga historia, ale jak jak widze ze ona jedzie do niego to mam ochote MU sobie coś zrobić ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group