To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Humor - do serwisu technicznego

BABCIA - Nie 09 Kwi, 2006 21:45
Temat postu: do serwisu technicznego
Drogi serwisie techniczny
W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzowartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE,a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU poprostu zawiesza system.
Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie.
Desperatka.

>> > --------------------------------
Droga Desperatko!
Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę C:\MYSLAŁAM_ŻE_MNIE_KOCHASZ
ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ.! Jeśli wszystko zadziała jak powinno MĄŻ powinien
automatycznie włączyć plikacje BIŻUTERIA i KWIATY.
Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzi ć MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO_PIWO a oba są bardzo nieprzyjemnymi programami, które w pewnych sytuacjach mogą włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3
Cokolwiek byś nie robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ!
Nie próbuj też instalować nowego programu CHLOPAK. To nie są współpracujące aplikacje i zniszczą MĘŻA. Sumując, MĄŻ jest wspaniałym programem, ale ma ograniczoną pamięć i nie może szybko włączać nowych funkcji. Musisz przemyśleć możliwość zakupu dodatkowego oprogramowania dla poprawienia pamięci i wydajności.
ja osobiście polecam GORĄCE JEDZENIE i SEX BIELIZNĘ.

>> > Powodzenia, Serwis techniczny.

siatkarz - Nie 09 Kwi, 2006 21:52

babcia zawsze poprawi humorek z wieczora :) :D
qBert - Nie 09 Kwi, 2006 22:08

tak na rozladowanie atmosfery :) Tak swoja droga to moja dziewczyna juz po pół roku zaczęła tak narzekać :P Jak to bedzie jak stane się mężem... Obym nie padł jak poprzednia bydzia :P :rotfl2:
WEGier - Nie 09 Kwi, 2006 22:18

:hahaha: :hahaha: :hahaha: z życia wzięte :hahaha: :hahaha: :hahaha:

:rotfl:

psychic - Pon 10 Kwi, 2006 15:30

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: PADLEM :hahaha: :hahaha:
bbl` - Wto 11 Kwi, 2006 13:02

lol..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group