To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Sklad? o-o

bbl` - Pon 15 Maj, 2006 22:22
Temat postu: Sklad? o-o
Chyba slyszeliscie juz jaki ma byc sklad na mundial : o? Bez Franka, Dudka, za to Rasiak aka drewinho przejmuje stery :rotfl: :hahaha: . Porazka......
w0mbat - Pon 15 Maj, 2006 22:46

dokladnie jeszcze ten hymn gorszy od tego syfu sprzed 4 lat. Jak chca jechac robic wioche to niech lepiej siedza w domu a nie narazaja bogu ducha winny polski narod na smiech :[
.:Solid_Snake:. - Pon 15 Maj, 2006 22:58

Mokujin na mundialu ;D
qBert - Wto 16 Maj, 2006 00:16

O WIELE GORSZY NIZ TEN Z PRZED 4 LAT!
siatkarz - Wto 16 Maj, 2006 00:48

jaki bedzie - sie okaze... ale rpzynajmniej bedzie an co zwalic :)
sidney - Wto 16 Maj, 2006 06:26

mi sie coraz bardziej prawdopodobne wydaje, ze Polska wogole z grupy nie wyjdzie, ale to sie jeszcze okaże :mrgreen:
_rOsO_ - Wto 16 Maj, 2006 08:21

Eeee tam :D
Ja sie nie przejmuje, kiedyś ( 74' ) Górski Kazimierz też szokował, nie powołał np. strzelca bramki z Wembley ( chyba Domarskiego ) na finały zabrał młodych "low skilli" jak np. Szarmach, krytyka, płacz itd. nie opuszczały pierwszych stron gazet, jako ciekawostę można dodać, że nasza "ekipa" narodowa w tamtych latach przegrywała każdy możliwy "sparing" lub ledwo remisowała mecz... no i chłopaki przywieźli brąz po zwycięstwie o 3 miejsce nad Brazylią.

Piłka jest jedna a bramki są dwie :D Ja w każdym razie i tak będe siedział przed tv z browarkiem :D

Troszkę martwi mnie ten Rasiak, ale co tam chłopak ma przebłyski Rasialdo, może już w czerwcu kolejny Błysk :crazy:
A Dudek, hm... Kuszczak też jest niezły :D

WEGier - Wto 16 Maj, 2006 08:36

pamiętacie sytuacje z ostatniego mundialu? Jak chłopaki bardziej mysleli o kasie za reklamę niż grze? Nawet założyli spółdzielnie. A teraz co? Janas rozwalił "ekipe bankietową", jadą młodzi, głodni sukcesu, grający w polskich zadupiach, chcący się wybić. Panowie, jest szansa.
Tylko dudka szkoda :(

neverling~ - Wto 16 Maj, 2006 11:03

Z grupy to my powinnismy wyjsc. Nie mamy wcale takich tyranow w grupie.
Martwi mnie to ze Krzynowek mial kontuzje i ze Ci najlepsi zawodnicy z naszej reprezentacji graja w innych klubach i grzeja lawe. A to oznacza ze nie maja ze soba zgrania i formy. Poczekamy zobaczymy :lol:

Ale na cuda nie liczmy :rotfl:

Melepeta - Wto 16 Maj, 2006 12:55

Nie wyjdziemy z grupy ... tyle mam do powiedzenia ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group