To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Ciekawostka Microsoft Word

Widelec - Czw 15 Cze, 2006 20:22
Temat postu: Ciekawostka Microsoft Word
Osoby zainteresowane tematem Vortexa mogą również przetestować te ciekawostkę.
1. Otwórz Microsoft Word
2. Wpisz "=rand(200,99)" bez cudzysłowia
3. Naciśnij Enter
:lol: :lol: :lol:

Zaznaczam że to nic nie psuje a jest ciekawe

nappy - Czw 15 Cze, 2006 20:33

HAHAHHAHHA owned :D
bbl` - Czw 15 Cze, 2006 20:51

:lol:
oLKa - Czw 15 Cze, 2006 21:10

haha :hahaha:
WEGier - Czw 15 Cze, 2006 22:25

HAHAHAHAHAHHA co to? Skąd wy bierzecie takie nowinki ?
ritarded l. - Czw 15 Cze, 2006 22:36

Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w
qBert - Czw 15 Cze, 2006 22:54

WEGier napisał/a:
HAHAHAHAHAHHA co to? Skąd wy bierzecie takie nowinki ?

Microsoft Word zawiera pełno takich "dowcipów" Miałem kiedyś znajomego który pracował jako tłumacz w Microsofcie i ciągle mówił żebym coś tam wpisał to będzie BK. Siedzą sobie chłopaki programiści, tłumaczą i z nudów takie rzeczy piszą. Nie zdziwie się jak się okaże niedługo że coś o Kaczyńskim jest w Wordzie :)

lnk - Pią 16 Cze, 2006 12:53

lul
[SCR]Sobol - Pon 19 Cze, 2006 21:46

Ja gdzieś słyszałem, że w wordzie są nawet jakieś gry poukrywane. Tylko nie wiem jak je uruchomić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group