To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Jakie według was są najlepsze gry??

Ciachoo - Wto 26 Wrz, 2006 20:17
Temat postu: Jakie według was są najlepsze gry??
Pytanie takie jak w topicu, według mnie:
1.Starcraft=grafa+grywalność+multi+KAMPANIA+muza+wyważenie stron=N1 :)
A reszta to różnie, Red Alert2,Tiberian Sun,Red Alert,Diablo 2.
A ostatnio polubiłem strasznie Sacreda z dodatkiem oraz cska, gram od 3/4 roku chyba. polecam natenczas Hitman Blood Money!! jak niespecjalnie lubiłem cykl tak ta część po prostu rozp**. I polecam również FlatOut 1 i 2. Oraz Emperor Battle For Dune (ukochane klimaty Diuny :) ) Oraz polecam Metal Gear Solid. pierwsza gra, przy której (w wieku 12 czy 11 lat) poleciały mi aż łzy ze wzruszenia, serio . taka końcówka . to chyba wszystkom jak sobie przypomnę to napiszę ;p

olo84 - Wto 26 Wrz, 2006 21:22

morrow wind, linuage 2, knight online, seria cywilizacji i setlersów , NFS, wormsy, Age of empires i wszelkie klony jak empire earth, homeword total annihilation omg dużo jest gier wartych wymienienia ;] no i oczywiście jedna z pierwszych strategii która Ci umkneła czyli DUNE 2
akira - Wto 26 Wrz, 2006 21:26

dune 2 rlz^^
Gothic I,II i czekam z niecierpliwoscia na III...
Warcraft, Mafia, Heroesi, Lemingi :P , NFS-y, Commandos, Wormsy, Saper(niby taka niepozorna gra, ale jaka wciagajaca... :rotfl2: ), Baldur's Gate I,II i wiele wiele innych ;]

Ciachoo - Wto 26 Wrz, 2006 21:33

Rzeczywiście , Commandosi (wszystkie części, oprócz najnowszej), Herosi (z ukierunkowaniem na trójkę, bez porażki czwórki i piątki) Age Of Empires i Civilization oczywiście, niestety o nich zapomniałem :/ ale najbardziej z tej czwórki najbardziej lubię Commandosów i H3.
ritarded l. - Wto 26 Wrz, 2006 22:29

HoMM = Starcraft > warcraft > settlers = AoE > C&C > Civilisation
domeztoz - Śro 27 Wrz, 2006 05:29

Diablo I i Diablo II z tym ze jedynka bardziej klimayczna.
wszystkie NFS'y i GTA'y :lol:
COD+dodatki i MOH:AA
age of mithology only multiplayer :rotfl2:
Prince of Persia w szczegulnosci WW bo w 2 trony nie mialem okazji zagrac
mario
galaxy
bomberman
mario bros
mario super bros
monopol i w Qq z bratem na bicie kartami...
a i kiedys gralem w taka gre... jak ona sie nazywala, hmm. jakos tak kanter strajk, nie pamietam bo to bylo u kumpla, pamietam tylko ze jak sie pojawialem to od razu sztrzelalem do tych co stoja koo mnie i potem cos mnie wywalalo... jakis blad gry chyba :hahaha: :hahaha: :hahaha:
a i bym zapomnial Quake 2 i 3
oraz wszystkie tony hawki z wyjatkiem pierwszej czesci ;/

Azrael - Śro 27 Wrz, 2006 06:17

SC & CS >> all
Uczulony` - Śro 27 Wrz, 2006 06:57

saper i pinball w windowsie . :D




to co wyzej inni moze z wyjatkami .

nie - Śro 27 Wrz, 2006 13:22

Panzer General seria, Silent Storm, Total War - seria, Gothic seria, Elder Scroll - all, Delta Force, NFS: MS, Fallout - all, Arcanum, HM&M, Silen Hunter, Call of Duty 2
psychic - Śro 27 Wrz, 2006 13:55

o jej duzo tych gier.. :D
C&C, Red Alert 1/2, Mafia, cs oczywiscie, Lineage 2 (jak cos to na eXi gram ;] ), WOW, Diablo 2 lod ehh , HOM&M, i pewnie duzo jeszcze tego jest :D , nawet keidys w target'a karalem ;] , AoE, quake 3 arena z osp, morrowind, w setlersow tez gralem.. eh keidys calymi dniami :D ale tylko w 2 czesc ;] najbardziej mi sie podobala :D , MoH i pewnie jakies tam jeszcze ale to wszystko gralem w dawnych czasach.. teraz tylko cs i L2 ;]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group