To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Top Gear czyżby koniec

olo84 - Śro 27 Wrz, 2006 07:54
Temat postu: Top Gear czyżby koniec
link

jak wp donosi top gear nie ma sensu i chyba przestanie być wogóle produkowany szkoda ;(

(jeśli jest już jakiś temat pokrewny to prosze ten skasować jeszcze nie zdążyłem całego forum przejrzeć)

nappy - Śro 27 Wrz, 2006 10:52

Jeszcze puszczą nowe odcinki. Za dużo kasy by stracili, a teraz rozgłos spowodowany wypadkiem Hammonda spowoduje, że TG zyska nowych fanów. Bo każdy będzie chciał zobaczyć Chomika już 'po' tym wypadku.
nie - Śro 27 Wrz, 2006 13:25

nappy napisał/a:
Jeszcze puszczą nowe odcinki. Za dużo kasy by stracili, a teraz rozgłos spowodowany wypadkiem Hammonda spowoduje, że TG zyska nowych fanów. Bo każdy będzie chciał zobaczyć Chomika już 'po' tym wypadku.


true, nie wazne jakby go oplakiwali to beda robic dalej kase :lol:

sidney - Śro 27 Wrz, 2006 14:05

Richard wyzdrowieje i Top Gear dalej bedzie. dobrze, ze zawiesili, bo rzeczywiscie program bez Richarda to byłby syf. Clarkson musiałby smiac sie sam z siebie :mrgreen:
nappy - Śro 27 Wrz, 2006 15:47

sidney napisał/a:
Richard wyzdrowieje i Top Gear dalej bedzie. dobrze, ze zawiesili, bo rzeczywiscie program bez Richarda to byłby syf. Clarkson musiałby smiac sie sam z siebie :mrgreen:


Jego duma by na to nie pozwoliła :D
Chociaż teraz jak oglądam powtórki (yeah, torebka stawowa oFf i tydzień w domq + tydzień o kulach :D ), to szkoda mi kolesia... i niech wraca do zdrowia, bo już mi się żygać chce od kolejnych powtórek z lajoneLem riCZim :F



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group