To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - czasowstrzymywacz !!

Cashreen - Pon 02 Paź, 2006 19:51
Temat postu: czasowstrzymywacz !!
http://img526.imageshack.us/my.php?image=1pn2.jpg
http://img187.imageshack.us/my.php?image=2zw2.jpg
http://img181.imageshack.us/my.php?image=3ez0.jpg

Kim on jest czasowstrzymywacz ?? taki mięsniak :P ja wam powiem !!

Tak naprawde nazywa on sie Bogdan Szczotka !! Jest trenerem polskiej kardry w kulturystyce!!
Wyzej zamiesciłem kilka zdjec robione komorka :/ troszke niewyraznie !! Zdjecia pochodza z siłowni na ktora uczeszczam i tam cwiczy i trenuje tych byczkow co sa na zdjeciach :D reszta to tylko reszta załoga siłowni :D Bogdan Szczotka ma takze wiele osiagniec w kulturystyce wiec to nie tylko czasowstrzymywacz lecz koles o nienaturalnym bicepsie :D

WEGier - Pon 02 Paź, 2006 21:16

jakie ślicznotki :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
ten jeden wygląda jak "sloth" z goonies :hahaha: :hahaha: :hahaha: tylko oczy ma równiej położone :hahaha:
:hahaha: :hahaha:

psychic - Pon 02 Paź, 2006 22:06

WEGier napisał/a:
jakie ślicznotki :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
ten jeden wygląda jak "sloth" z goonies :hahaha: :hahaha: :hahaha: tylko oczy ma równiej położone :hahaha:
:hahaha: :hahaha:

ahahahahaha :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: bez kitu jak z goonies :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: ale bym sie koelsia przestarszyl w nocy :D :hahaha:

domeztoz - Wto 03 Paź, 2006 16:05

OMG Cash jak ten kolo ma naprawde tak na nazwisko to na silowni ludzie maja z niego niezla pompe... tzn ludzie, ktorzy go nie znaja a on sie im przedstawia :hahaha:
juz to widze. wpadam na silnie i mowie do typa "dziendobry nazywam sie XXX a on: a ja Bogdan Szczotka, ale wszyscy mowia na mnie czasowstrzymywacz" spoko masz znajomych Cash :D
ale widac ze facet musi byc sympatyczny i ma poczucie humoru bo taki zwykly "bezmózgi_paker" by w takiej reklamie nie zagral

Cashreen - Wto 03 Paź, 2006 17:07

No wiesz ja tez bym mogl wysapic w reklamie wkoncu tez tak wygladam :D no moze troszke mam miejszy biceps:P
siatkarz - Wto 03 Paź, 2006 18:45

ja u siebie w klubie tez mam Szczotke ;] rotfl ;p wiec zadne smiechy hihy
Melepeta - Wto 03 Paź, 2006 23:05

Kaszren to pokaz BYDLAKU tą fotke ale ja tam widze samych koksiarzy hi hi
a ten w białym podkoszulku to ma większą szyje od głowy po koksie tylko mi niemów, że on je tylko pasze dla świń hehe ^^ :cfaniak:

Cashreen - Śro 04 Paź, 2006 12:29

Te koksiarze to czołowka polskiej kulturystyki :D
domeztoz - Śro 04 Paź, 2006 13:26

ta. pewnie i czolowka... ale ten kolo co stoi koo czasowstrzymywacza na focie nr 2 to nie bardzo sie w tej czolowce plasuje :crazy:
nie - Śro 04 Paź, 2006 13:29

Magneto z X-manow bylby z nich zadowolony :hahaha: :hahaha:

Dariuszku ja mam napewno wiekszy biceps od tego Szczotki :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group