To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Darmowy Internet !

Dzejms - Czw 19 Paź, 2006 08:59
Temat postu: Darmowy Internet !
Ciekawe jak skomentowaliby to nasi krajowi dostwcy internetu? :faja:
siatkarz - Czw 19 Paź, 2006 09:46

z tego co wiem..... we wro jest darmowy net... na rynku, dworcu pkp, na niektorych uczelniach. wystarczy tylko miec karte wi-fi i mozna spokojnie odbierac ;]

ale ogolnie singapur zrobil rzecz ktora jest krokiem milowym... polska do czegos takiego nigdy nie dojdzie... u nas jest problem zeby odlaczyc neo od abonamentu.... czyli o takich rzeczach mozemy marzyc ;p

Uczulony` - Czw 19 Paź, 2006 10:30

Pozazdroscic kolegom ze wschodu. Moze zamiast emigracji na zachod polacy beda emigrowac na wschod za FREE internetem. :LOL:
WEGier - Czw 19 Paź, 2006 10:47

takie rzeczy to tylko w erze :D


nawet takie śmotruchy mają neta za free, a my dopiero ostatnio ruszyliśmy z ostatniego miejsca na 3 od końca pod względem dostępu i rozwoju neta.
Dzejmsik nie dawaj mi takich niusów bo się tylko ciśnienie podnosi, brakuje jeszcze żeby araby nas przegoniły w rankingu to ide skakać z mostu

teczufka - Czw 19 Paź, 2006 12:18

Nie tylko. W Finlandii sa powazne plany nad polaczeniem przez siec radiowa do internetu calego kraju, poczynajac od polnocy i poludnia az do calkowitego pokrycia tego kraju dostepem, sadze ze to bedzie darmowy internet, jesli nie to ludzie beda poprostu lamac klucze i na jedno wyjdzie :P

Szczegoly tutaj

sidney - Czw 19 Paź, 2006 13:09

w Gdyni tez mam hot spoty i wcale nie jestem gorszy od zółtych :mrgreen:
nie - Czw 19 Paź, 2006 13:35

W Irelandii jest bardzo duzo hot-spotow, stacje benzynowe, wiekszosc restouracji, pubow i take-awayi (czyli co 4 budynek w Dublinie). Kilka ulic jest calkowicie pokryte hot-spotem. Jakosc polaczenia jest rozna, ale do przegladnaia stron, gg czy poczty wystarczy.
Wiele firm uruchamia hot-spoty w celach marketingowych (gastronomia zeby zachecic klintow). Dzieki takim praktyka sadze za za 3-5lat zrobi sie to na tyle popularne ze obejmie caly Dublin i wieksze miasta.

I tak wiekszosc ludzi uzywa "wlasnego" netu. Najczesciej jest to radiowka ale zdarza sie dosc czesto ADSL. Tutaj internet jest tani ja np: za 3mb/512kb place 35 erykow miesiacznie, srednio jest to 3 godziny pracy.

Na minus jest to, ze to ***cenzura*** i nie potrafia porzadnie zabazpieczyc sieci, szczegolnie radiowej, ja moge podsluchac i przechywcic pakiety z okolo 200 adresow z mojej sieci :cfaniak: .
Kiepskie tez jesk BOK, czasem trzeba czekac 2dni na reakcje :/

Azrael - Czw 19 Paź, 2006 14:08

za darmo to u nas można w morde dostać ! :E

chyba, że sie mieszka blisko rynku itp.

ritarded l. - Czw 19 Paź, 2006 17:11

w wawie masz w coffeeheaven i w BUWie. wiecej nie latalem sprawdzac. co prawda wolny ale lepsze niz nic ;]
qBert - Czw 19 Paź, 2006 21:08

VorteX^^ napisał/a:
w wawie masz w coffeeheaven i w BUWie. wiecej nie latalem sprawdzac. co prawda wolny ale lepsze niz nic ;]

na SGH tez jest podobno...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group