To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - [`]

qBert - Pon 30 Paź, 2006 22:16
Temat postu: [`]
Gość jeśli nie masz czasu aby to obejrzeć w spokoju i przemyśleć sprawę, nie klikaj nawet tego linku! Poruszyło mnie to jak mało co... Daje to do obejrzenia, głównie tym, którzy mają mniej więcej tyle lat co ona... Nie pozwalajcie na takie zachowanie NIKOMU, oraz sami nie zróbcie podobnej głópoty!
[`] http://video.google.pl/vi...842580187088819 [`]

HeSS - Pon 30 Paź, 2006 23:17

[`][`][`] szkoda tej Ani ... film godny obejrzenia i przemyslenia ...
BABCIA - Pon 30 Paź, 2006 23:19

w zupełności się z tobą zgadzam pracuje w szkole i widzę jak rośnie przemoc wśród młodziezy za moich czasów nie było takiego syfu jaki sie dzieję od lat moim zdaniem powinno się w prowadzić jakieś surowsze kary a nie wychowywać dzieci bezstresowo po później dzieją się właśnie takie tragedie. współczuję jej bliskim, ale z drugiej strony rodzi się pytanie gdzie byli nauczyciele wydarzyło się to prawie pod ich nosem oni teź kładą laskę na to co się dzieję i przymykają nie raz oko na róźne wyskoki ale pobłażliwość czasami nie jest wskazana
psychic - Wto 31 Paź, 2006 01:31

Bez kitu u mnie tez tak strasznie w szkole nie bylo.. zarty zartami ale taka akcja to zal... nie wiem, cos ten swiat sie zmienia. Nie kumam, czy to przez rodzicow jak wychowuja dzieci, czy co.. W tym przypadku zdaje mi sie, ze Ania miala problemy tez w domu, bo jakby utrzymywala scisly kontakt z rodziciami, rozmawiala, zalila sie im czesto itp to prawdopodobnie nie zrobila by tego co zrobila, bo mialaby jakies wsparcie u nich.
mOrb - Wto 31 Paź, 2006 03:04

Wiecie ci wam powiem...... i kurna mozecie mi dac kolejnego warna za to....

***cenzura*** BYDLAKOM AŻ BY SIĘ KRWIĄ ZALALI...... :/

nie mogę, po prostu nie mogę znieść takich zachowań....nie rozumiem tego, nie rozumiem ludzi.

Idę spać bo patrzeć na ten chlew nie mogę ;(

Azrael - Wto 31 Paź, 2006 07:46

żal, bez kometarza.

Psychic myślę, że zbuntowane nastolatki nie zwierzają się rodzicom że ktoś je prawie zgwałcił przy najbliższych przyjaciółkach i kolegach ( no właśnie? ), w każdym razie musiało to ją mocno zaboleć, nie znam jej układu z rodzicami ale i oni nie muszą być idealni i różnie mogli na to zareagować ( do czego się nie przyznają ) a nawet przyczynić się pogłębienia depresji.

Mam tylko nadzieję że w Gdańsku znalazł się ktoś kto nie da tym kolesiom żyć.

ciasteczkowy - Wto 31 Paź, 2006 08:34

M00rbiD napisał/a:
Wiecie ci wam powiem...... i kurna mozecie mi dac kolejnego warna za to....

***cenzura*** BYDLAKOM AŻ BY SIĘ KRWIĄ ZALALI...... :/

nie mogę, po prostu nie mogę znieść takich zachowań....nie rozumiem tego, nie rozumiem ludzi.

Idę spać bo patrzeć na ten chlew nie mogę ;(


Warna nie dostaniesz

A z tego co wiem to mają być karani jak dorośli także wyrok napewno dostana jako pokazowy.
Moim zdaniem to powinni wylądować w celi jakiegoś 140 kg czarnego pedofila i zostać z nim przez kilka latek oczywiście co noc się zmieniając .

Uczulony` - Wto 31 Paź, 2006 08:42

dla mnie to kara smierci za takie cos . koniec.
WEGier - Wto 31 Paź, 2006 08:49

nedlee napisał/a:
dla mnie to kara smierci za takie cos . koniec.


jestem baaaardzo za karą śmierci ale akurat w tym przypadku nie, ponieważ nie byli oni bezpośrednimi przyczynami jej śmierci ALE popieram ciacha - przydałby się taki arab w ich celi żeby ich dmuchać codziennie, w weekendy i od święta

Dzejms - Wto 31 Paź, 2006 10:48

http://uwaga.onet.pl/1368012,archiwum.html
http://uwaga.onet.pl/1368523,archiwum.html
http://uwaga.onet.pl/1369086,archiwum.html
To tylko te ostatnie. Ile jeszcze jest tych nie ujawnionych? Tu na forum jest was dużo w podobnym wieku i dlatego te materiały może będą przestrogą, aby się zastanowić czasami najpierw zanim zrobi się jakąś głupotę !



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group