To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - STRAJK ANTYGIERTYCH!!

Ciachoo - Czw 09 Lis, 2006 22:21
Temat postu: STRAJK ANTYGIERTYCH!!
Przeslij ta wiadomosc do kogo tylko mozesz! Minister edukacji, Roman Giertych, rozpoczal dzialania w zakresie swojego nowego pomyslu "Zero tolerancji". Ma to zwiazek z ograniczeniem naszych praw, i przymusowe nakladanie idei Romana G. W zakresie jego pomyslu mieszcza sie min: calkowity zakaz uzywania telefonow komorkowych(niewspominajac o tym ze gdyby nie taki wlasnie telefon, dramat Ani ktora popelnila samobojstwo nigdy nie ujrzalby swiatla dziennego), patrole i kontrole policyjne na terenie wszystkich placowek oswiaty, wprowadzenie jednolitego ubioru w szkolach, i np lekcje patriotyzmu.....To niewiele z genialnych pomyslow naszego ministra edukacji. Psychologowie jednoglosnie twierdza: "pomysl Romana Giertycha wywola haos u polskiej mlodziezy, a ta chcac sie odgryzc postawi na swoim, co w rezultacie przyniesie odwrotne efekty niz zamierzone przez Pana Romana" My, polska mlodziez, zgadzamy sie ze zdaniem psychologow. Jestesmy przyszloscia tego narodu, i nie pozwolimy bezkarnie wymuszac na nas pewnych zachowan! Przyszedl czas gdy polska mlodziez, bez wzgledu na swe poglady, powinna sie zjednoczyc! Pokazmy ze jestesmy w stanie przeciwstawic sie blednym pomyslom przymusowych zmian! W zwiazku z tym dnia 27.11.2006 oglaszamy Strajk Mlodych Polakow. W tym dniu nie zjawimy sie na zajeciach w placowkach oswiaty. Pokazmy ze nie jestesmy marionetkami i nie damy soba rzadzic nieodpowiednim ludziom! Jesli takze nie zgadzasz sie z pomyslem "Zero tolerancji" przylacz sie do strajku! Rozeslij ta wiadomosc do tylu osob do ilu tylko dasz rade! Wierzymy w powodzenie naszych planow.... Jestes z nami?


Młodzież szkolna, a także studenci z Bydgoszcz planujš strajk przechodzšc przez miasto!! Przyłšcz się do nas i nie pozwól siebie ograniczać!!!
START: 27.11.2006 godzina 11:00
MIEJSCE: STARY RYNEK - BYDGOSZCZ "


czy ktoś z Bydzi albo okolic będzie na tej demonstracji??
bo ja osobiście na pewno idę z grupą ziomków na to;p a im więcej nas wszystkich tym bardziej będą o nas w tv słyszeć :D także jak możecie to wbijajcie, może być ciekawie..

Plast!c - Czw 09 Lis, 2006 22:54

Nie pojde na strajk bo po co? W 90% przypadkow popieram reformy giertycha - ida w dobra strone. Bardzo podobaja mi sie jego pomysly i w koncu sie skonczy samowolka w szkole. W koncu uczniowie pojda do szkoly po to zeby sie uczyc a nie wydurniac...
nowik - Czw 09 Lis, 2006 23:16

60% osob ogladających "Co z tą Polską?" popiera reformy giertycha 40% - nie...
olo84 - Czw 09 Lis, 2006 23:17

kilka pomysłów ma kontrowersyjnych ale w wiekszości sie zgadzam
dziś nauczyciel nic nie moze zrobić uczniowi ostanio moją kumpele jak była w szkole u znajomego nauczyciela opluł uczeń na korytarzu i nic nie można, inna nauczycielka to widziała i powiedziała ze nieładnie zrobił i nic poza naganą na apelu nie dostanie

ja bym kolesia po schodach do dyrektora zaprowadził i dopilnował bym aby sie potknął


nauczyciele nic uczniom nie mogą zrobić ;/ przydało by sie to zmienić

Widelec - Czw 09 Lis, 2006 23:24

Plast!c napisał/a:
Nie pojde na strajk bo po co? W 90% przypadkow popieram reformy giertycha - ida w dobra strone. Bardzo podobaja mi sie jego pomysly i w koncu sie skonczy samowolka w szkole. W koncu uczniowie pojda do szkoly po to zeby sie uczyc a nie wydurniac...


:wow: :wow:



ja bym poszedl ale mieszkam za daleko (w Wawie) ;p

Moras - Czw 09 Lis, 2006 23:42

Widelczyq, nie ma sie co irytowac.. :P Popieram Plastica i Olo !!
Ciachoo - Czw 09 Lis, 2006 23:49

już mi i tak wybito ze łba tenm pomysł z pójsciem :P ..ja tam tez jestem za zaostrzeniem rygoru, jakiejś większej karności, i normlanymi reformami.. jak najbardziej.
ALE
jak słyszę i mundurkach, podzieleniu ludzi na "ludzi" i metali, bądź szkołach only 4 boyZ lub girlZ, to tak jakby mi nie pasuje :( bez żadnego "szarpania cyglami" czy jakoś tak, bo to da jeszcze gorszy wynik..dobra juto podyskutuję dalej bo późno i myśleć się nie chce :P

nappy - Czw 09 Lis, 2006 23:51

Ciacho to sie spotkamy :D

A ja nie ide zeby protestowac przeciwko Giertychowi, ale spotkac sie z ziomkami ktorzy tez pewnie beda :) A Giertych... pretekst? :D

sidney - Pią 10 Lis, 2006 07:19

ja jestem za Giertychem, chociaz nie podoba mi sie godzina policyjna. powinna być do 14-15 lat. aha i zakaz telefonow na przerwach to bedzie zalezalo od szkoly czy bedzie czy nie, a nie od Giertycha. On tylko mowi, ze nie mozna uzywac telefonow na lekcjach, a potem daje szkolom wolna reke.

niewatpliwe jest, ze cos trzeba zmienic w polskiej szkole

PS. nowik tez ogladalem co z ta Polska :D bezdomny Hubert haha :D

Ciachoo - Pią 10 Lis, 2006 08:10

no ja tez oglądałem Hubercik kosił.. "czemu go obraziłeś??" "bo go nie lubię" hahahaha :D
ale jednak nappy nie pójdę bo mi Ci "z góry" :D zabronili , a z resztą mam spr z chemii bardzo elomłodzieżowy, jak nie przyjdę to pani Jasińska zrobi mi z odbytu jesień średniowiedcza :(
a co do Giertycha to jestem przeciw mundurkom, niech każda szkoła sobie ustali jak ma być, przeciwny szkołom jednopłciowym, dzięki temu rozrośnie sie homoseksualizm, który nasz uberpolityQ RomaNN tępi, przeciwny zakazu wnoszenia do szkół komórek, ja rozumiem że na lekcji nie można, sam go wtedy nie używam, ale to co RomaNN proponuje to troszkię przesada, kamery i dozór policyjny w szkołach to jestem za, chociaż już w wielu szkołach to jest...
a dla RomaNNa bardzo miła sugestia...

PRIMUM NON NOCERE
jak to ktoś powiedział...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group