To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - "o klimacie i @ na Bydzi"

Ciachoo - Sob 11 Lis, 2006 19:24
Temat postu: "o klimacie i @ na Bydzi"
nie raz nie dwa nie 10 razy słyszałem, że atmosfera na Bydzi sie pogorsza. jednak chciałbym pokazać, dlaczego atmosfera się zmieniła. nie uważam że "bydzia schodzi na psy" etcetera, ale niestety, zauważyłem coś, co mnie boli, bardziej niż pomyłkowe (@ też człowiek w końcu) kickowanie (ostatniego poczynionego przez Irysa nie wliczam do tego, nie byłem na srvie wtedy, nie mogę nic powiedzieć o tym).

oto próbka:

Kod:
widzisz dzejms, ale czasem gra bydło do którego nic nie dociera, i nic nie jesteś w stanie zrobić, a jak dasz kicka, po wielu ostrzeżeniach i prośbach, to jesteś ZŁYYYYYYY :papa2:


hmmmm
nasuwa się pytanie
CO TEN CZŁOWIEK ROBI W GRUPIE NAZYWANEJ ADMINAMI BYDZI??
poczytajcie sobie wypowiedzi Węgra, Dzejmsa, Teczufki, Ciastka .
czy w ich tekstach naprawdę kiedyś pojawiło się okreslenie jakiegokolwiek gracza lub grupy graczy "bydłem" lub inne tej KLASY określenie ??
ojejejejej. chyba nie.
dlatego chciałbym się spytać h@,@ VIPów, oraz innych graczy, czy potrzebna jest zmiana squadu @ na bydzi1.
gracze zawsze są różni, ale admini powinni być, lub starać się byc tzw. "wzorami" do naśladowania.(i większość @ na bydzi tak robi, lecz NIE WSZYSCY, i to mnie boli)
i jeszcze jedna sprawa, nie ma mam celu faworyzowanie czy przymilanie się do któregoś z @. tak na wszelki wypadek.

do kankera---->jak widzisz, swoje frustracje można wylać w całkiem inny sposób, nie obrażając nikogo :(

PiS
alleluja i do przodu

PleB_S_E - Sob 11 Lis, 2006 19:43

Co za temat ahahahahhaa
Co pewnie po zmianie adminow napiszesz prozbe o adma hahahahahahaha xD

A wlasnie i dalem glos na nie :P

mantis - Sob 11 Lis, 2006 19:51
Temat postu: ahhahahaha
hahaah BK :rotfl2: Na zbity pysk z adminami !! :P BABKA ZOSTAJE RESZTA OUT!!!
I JA WCHODZE NA ADMINA ^^HAHAHAHAHAHAA :D zalzalzalzal

Trel - Sob 11 Lis, 2006 19:52

duuzo bylo juz takich stwierdzen...

imo nic nie da sie zrobic... nie ma juz kilku ludzi ktorzy wprowadzali fajna atmosfere i "tworzyli ten serv"

SzeFO - Sob 11 Lis, 2006 19:55

HAHAHAHAH co wy gadacie dzisiaj na prodku byla taka BK ze szok !! !!!!! ja tez jestem na NIE :>
Trel - Sob 11 Lis, 2006 19:57

SzeFO napisał/a:
HAHAHAHAH co wy gadacie dzisiaj na prodku byla taka BK ze szok !! !!!!! ja tez jestem na NIE :>


haha szefo fakt, fakt fajnie bylo... ale musza do tego przyjsc tez odpowiedni ludzie...

bo jak przyjdzie takie "BYDLO" [jak ktos napisal] to sie nic nie da zrobic!!

a takie fajne CT bylo zgrane na prodigy... skillowo bylo

PleB_S_E - Sob 11 Lis, 2006 20:02

Tak trel skillowo i TY SKILLOR xD ahahahahahah wez znowu ci sie cos przysnilo ^^
WOJTAS - Sob 11 Lis, 2006 20:02

ZAL ZAL ZAL ZAL ZAL ZAL ZAL :wow: tak zmiencie starych adminow na nowych i zobaczycie jak to bedzie fajnie i wogle super extra z.....!! !! Nie dosc ze siatka najpierw sie czepialiscie ze jest taki i owaki, ze nie zasuguje na @ bo sie z nim wozi, to teraz sie czepiliscie nie dosc ze IrYs-a to nie pasuja wam admini i atmosfera. Przypominam to wy nad ta atmosfera musicie pracowac nie tlyko admini . A co do ankiety to oczywiscie ze NIE !! eot
Trel - Sob 11 Lis, 2006 20:04

PleB_S_E napisał/a:
Tak trel skillowo i TY SKILLOR xD ahahahahahah wez znowu ci sie cos przysnilo ^^


nie mowie ze ja !

PleB_S_E - Sob 11 Lis, 2006 20:37

Kurde szkoda ze zaglosowalem na NIE moglem dac tak :D
I wtedy zostalbym adminem haahahha :crazy: xD


B_S_E>NA admina ZGLASZAM :hahaha:
:E
No taka prawda jestem najlepszym kandydatem zawsze OPANOWANy kulturalny zaWSZe pomocny w drozynie i wogole PRO gracz :rotfl2:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group