To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - pasek i wygaszacz

BABCIA - Śro 27 Gru, 2006 22:34
Temat postu: pasek i wygaszacz
jak gram obojętnie w jakąś gre po jakimś czasie spada ona mi na pasek można dostać padaczki a wzłaszcza przy cs. w tym czasie nikt nie pisze na gg itp, nie aktualizuje się żaden antuvir itp, zmiana piorytetu nic nie przynosi,
i czy istnieje możliwośc całkowitego wyłaczanie wygaszacza ekranu jedyne co znalazłem to możliwość zmiany czasu właczenie się wygaszcza niestety nie ma tam 0. proszę o senswowne wypowiedzi a nie typu format c :E

potek - Śro 27 Gru, 2006 22:36

format d?

wiec apropo wygaszacza rozimiem ze win xp to jest tak ustawienie wygaszacza i wybierasz brak :P i juz nie ma wygaszacza. Mozesz jeszcze pobawić sie w zasilaniu jest w zakladce wygaszacz ekranu.

BABCIA - Śro 27 Gru, 2006 22:38

nie oto mi chodziło chcę kompletnie wyłączyć wygaszacz ekranu i uniemożliwić modyfikację jego ustawień z poziomu właściwości ekranu.
ps, juz znalazłem może komus się przyda

Wystarczy, że uruchomimy w tym celu panel ZASADY GRUPY (Start | Uruchom, wpisując polecenie gpedit.msc) i przejdziemy do zakładki Konfiguracja użytkownika.

Stamtąd wybieramy następnie zakładkę Szablony administracyjne, potem Panel sterowania i na końcu Ekran. W prawym oknie znajdziemy tam pozycję Wygaszacz ekranu. Przy pomocy prawego klawisza myszy i polecenia Właściwości, zmieniamy stan na Wyłączone.


ps. ale nadal pozostaje 1 problem i najważniejszy

ritarded l. - Śro 27 Gru, 2006 22:44

1 - keylogger
2 - spyware
3 - adware
4 - sprawdz jakie progsy masz na pasku i wywal je z poziomu procesu, potem wywal je z boot.ini z msconfig. wywal je z rejestrowego startupu regcleanerem najlepiej

BABCIA - Śro 27 Gru, 2006 22:46

komp przeskanowany czysty, w pasku netlimiter, ikona nvidii, logitecha i antyvir to wszystko i oczywiście zegarek :]
ritarded l. - Czw 28 Gru, 2006 01:32

stery od karty graf, mobo, chipsetu zainstalowane dobre ? :)
BABCIA - Czw 28 Gru, 2006 01:55

tak
nowik - Czw 28 Gru, 2006 12:09

a nie zdarza Ci sie czasem poprostu podczas gry wcisnac klawisza tego obok alt-a ze znaczkiem windowsa?;>
WEGier - Czw 28 Gru, 2006 12:13

nowik napisał/a:
a nie zdarza Ci sie czasem poprostu podczas gry wcisnac klawisza tego obok alt-a ze znaczkiem windowsa?;>


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: zależy ile "zabalsami"

BABCIA - Czw 28 Gru, 2006 12:31

lol prosze cię nie zdarza się


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group