To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Konwersacja IrYs<>Nappy

nappy - Pon 01 Sty, 2007 17:07

IrYs napisał/a:
nappy juz nie dostanie niestety, a buuu ;( ;( ;( :wstydni¶:

Jestem na TAK :papa2:


Za to Ty Irys pokazujesz swoim zachowaniem jaki NIE jestes elo, po kiego !@#*( ten kometnarz pytam sie? Nie robie przynajmniej nikomu kolo 'pupy', a ty sie pare razy wywinales (via screeny niby przeterminowane, i pare razy juz mi sie nie chcialo skarg pisac bo i tak Sw III by to miala w rzyci). Prosze cie po prostu - nie komentuj, szczerze to od poczatku bylo wiadome, ze tego admina nie dostane nawet gdyby wszyscy byli na tak :) Tak wiec zamilcz juz panie Rysio, bo miales kiedys na mnie w tej Warszawie czekac - i jakos tak wyszlo, ze nie odebrales mnie z dworca ;(

Kiedy adminowalem forum to przynajmniej tutaj siedziales cicho, a teraz juz robisz syf wszedzie gdzie jestes.

PiS i ogarnij w tym roku :<

i.S.b - Pon 01 Sty, 2007 17:15

widzisz nappy, dwa moje posty i pokazujesz swoja twarz, to jest nastepny dowod, ze nie zaslugujesz na @, myslalem ze juz troche ci te hormonki sie uspokoily, a tu nie, no trudno, moze kiedys dorosniesz.

pisalem ci juz kiedys, ze to ze mialem na ciebie niby czekac w wawie, to sie dowiedzialem od ciebie, wiec nie wiem po co z tym wracasz, ktos puscil jakas plote a ty sie jej twardo trzymasz.

co do zbednych komentarzy, to lepiej sie zajmij swoja skromna el0 osoba. zloz na mnie skarge ma forum, bo w tym jestes dobry. pisales kiedys ze konczysz z cs i sie z kazdym zegnales, wiec nie wiem co ty tu jeszcze robisz, nara panie (panie :rotfl: ) nappppppppppppiiiiiiiii :papa2:

nappy - Pon 01 Sty, 2007 17:26

ej, to jest jakas prowokacja czy ty po prostu jestes mmm, srednio rozgarniety?

My po prostu ze soba sie nie mozemy dogadac, i nie ma na to mocnych. Nie prowokuj wiec, i po prostu omijajmy siebie szerokim lukiem. Bo dobrze wiesz, ze jesli ja cos napisze - to Ty bedziesz pierwszy z odpowiedzia i na odwrot. Nie pojmuje po prostu czemu co pare miesiecy musisz cos idiotycznego napisac, zeby cos sie dzialo na forum.

Jakos z Vortexem z ktorym rowniez nie darzylismy sie sympatia dogadalem sie, pogralismy nawet razem. Tak samo KankerNoob - rowniez na poczatku srednio sie lubilismy a pozniej nam przeszlo. Ba, nawet z Siatkarzem z ktorym tez wojna byla nie mala jakos teraz potrafimy wymienic kilka zdan bez skakania sobie do oczu. Widzisz, jakos mozna. Tylko obie strony musza tego chciec. Ja nie pisze niczego 'od tak' po prostu jesli mozesz to napisz TAK/NIE a nie komentujesz, zawsze tak masz? To uwazaj, bo kiedys sie znajdzie ktos kto rownie tego nie lubi jak ja, tylko w realu - a roznie wtedy bywa. Idiotyczne komentarze off.

I po co piszesz cos o tym elo elo i tak dalej, to jest juz nudne, czy pisze jakos pokemonowo uzywam fajnych tekstow? Nie, pisze jak zawsze i przy tym sie trzymam. A Ty po prostu cos mi chcesz udowodnic, i rzucasz tymi swoimi prowokacjami.

Naprawde irys ja do ciebie jako osoby nic nie mam, wnerwiasz mnei jako admin i tyle. Podobnie jak roso ktory juz nie adminuje, ale pamietam jak z nim bylo. Cichy gracz, czasami sie na forum poudzielal - dostal @ i juz sie wielki zrobil. Teraz adminuje bodaj esl majac zerowe pojecie o scenie. No ale co tam, tak samo mi sie to nie podobalo i mowilem to glosno. Tak juz mam, ze jak cos mi sie nie podoba to o tym mowie - ale raczej nikomu po starych nie jezdze, i to mozesz przyznac prawda? Pisze czasem mniej czasem bardziej kulturalnie, ale nie bezpodstawnie.

sie rozpisalem ;x

i.S.b - Pon 01 Sty, 2007 17:33

wiesz co, powiem ci tak, nie chce mi sie tutaj tlumaczyc itp, masz do mnie gg, chcesz o tym pogadac to napisz, a nie pod publike ladnego posta napisales, ze to niby ja zawsze bylem wszystkiemu winny itd. i po co to ? zeby kazdy we mnie widzial wroga, a w tobie pokrzywdzona osobke ? wez daj spokoj, sam wiesz jak jest. ostry OT sie zrobil z tego tematu, wiec koncze to pisanie-> powiedzialem, chcesz pogadac, to zapraszam na gg.
cU

ciasteczkowy - Pon 01 Sty, 2007 17:36

Panowie to jest topic o Morasie a nie o waszym życiu i spotkaniach , bardzo proszę pisać co do tematu bo polec± warny.
Je¶li chcecie sobie pogadać to załóżcie osobny temat albo na PW bardzo proszę.
Je¶li dalej będziecie pisac topic zostanie zamknięty a tego Morasowi chyba nie chcecie zrobić ??

nappy - Pon 01 Sty, 2007 17:37

IrYs w takim razie niektore rzeczy wczesniej mogles mi rowniez pisac na gg, a nie na forum oczerniajac mnie ;)


A tak ogolnie nie mowie, ze ja nigdy nie bylem prowodyrem - ale sam przyznasz, ze to czesciej Ty sobie jaja na serwerze robiles w stylu 'napisz do bravo' albo 'napisz skarge' i nie byly to jednorazowe przypadki. Teraz nagle chcesz na gg rozmawiac, chociaz i tak wiem ze dalbys mi bloka/zbluzgal po chwili rozmowy.

ciastek moze wez to przenies do jakiegos innego tematu, bo w sumie sie tu produkujemy a to moraska topic (:

///wyslany 1min po Tobie ciacho, wiec jak mozesz to wrzuc to gdzies albo cos. eot

qBert - Pon 01 Sty, 2007 18:48

nappy napisał/a:
Podobnie jak roso ktory juz nie adminuje

gdzie tam nie adminuje? podobno gra, tylko pod fejkami :rotfl:

sory za OT ale chyba nie tylko ja widze ze roso NIE ADMINUJE WCALE!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group