To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - forum sie muli :(

WEGier - Śro 24 Sty, 2007 15:31
Temat postu: forum sie muli :(
i to strasznie od jakiegoś czasu. Mamy zapłacone to możemy chyba wymagać od easyisp? Albo wywala błąd albo się zamuli i lipa. Czasem jak się pisze posta to zapisze 2 razy tzn w jednym poście jest treść a poniżej jest "dodano" i dokładnie to samo.

wcześniej aż tak źle nie było

qBert - Śro 24 Sty, 2007 16:02

Az normalnie przypominają mi się słowa chyba nowika, jak Rosomak bodajże chciał dać darmowy hosting, że ten co mamy jest gitara i że ładnie dziękujemy. Oczywiście pisze to nie dlatego że mam jakieś pretensje do niego, tylko chodzi mi o to że powiedział to nie w porę... :jezyk: zapeszył :( W każdym razie, płace - wymagam. Pociśnijcie ten easyisp porządnie (email, fax czy nawet telefon to za mało !! ) Napiszcie pismo, wyślijcie pocztą priorytetem (3zeta chyba) będzie dowód że dostali zawiadomienie. Kumpel który pracował w Idei opowiadał, że przy faksie stał człowiek który tylko je odbierał, darł i wywalał do śmiecia... I tak było z klientami którzy mailowali albo faxowali. Mówili że nie doszło poprostu... Albo inne głupoty wymyślali... A tak będzie dowód że się coś dzieje, może i oni coś zaczną robić coś w naszej sprawie... Bo wiem że nie od dzisiaj do niech uderzacie...
domeztoz - Śro 24 Sty, 2007 16:21

no ja aqrat nie zaplacilem ale tez bym chcial zeby moje posty i wypowiedzi w sb nie byly x2
i zebu 4um dzialalo 23/h i nie zamulalo... :(

neverling~ - Śro 24 Sty, 2007 17:11

Mi tam nie muli. Moze troche ale bez przesady.
Lepiej sie pomartwcie o lagi na serwerze chyba ze istotniejsze forum :jezyk:

ciasteczkowy - Śro 24 Sty, 2007 18:32

Qubek jeśli wysyłasz fax to masz po wysłaniu potwierdzenie dostarczenia więc nie mogą powiedzieć że nie doszło jeśli status masz OK.
Więc targanie faksów nic nie daje ;)

potek - Śro 24 Sty, 2007 18:46

no dobrze by było zadzwonić do easyisp bo troche przeginają :/
qBert - Śro 24 Sty, 2007 18:47

A wysylaliscie fax? :crazy: Zreszta to ze jest potwierdzenie to nie szkodzi... Moga powiedziec ze nie bylo papieru np. a fax ma pamiec na 20 wiadomosci a oni akurat dostali tego dnia wiecej i mimo ze doszedł na fax, to oni nie dostali tej wiadomosci... Mowie Ci ze znam typa co pracowal w Idei i widzial co tam sie dzialo! :wow: Juz oni sa fachowcami od wymowek...
potek - Śro 24 Sty, 2007 18:53

no i znowu grrrrrrrr

phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
User bydzia_forum has already more than 'max_user_connections' active connections

molti - Śro 24 Sty, 2007 20:24

TAK... trzeba cos z tym zrobic..... do boju chlopaki :P
WEGier - Pon 29 Sty, 2007 16:56

znowu się zmuliło a było już lepiej <wielkaSciana>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group