To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Humor - _rOsO_ rezygnacja

kiciper - Sob 01 Kwi, 2006 16:12

roso ale poczucie humoru.... bucha buhaaa
i co myslisz ze ktos sie nabierze hahaha

na TAK

pryma aprilis...

P-C P-K - Sob 01 Kwi, 2006 20:00

A dzisiaj... ten dzień. Dobry żart. ;)
_rOsO_ - Sob 01 Kwi, 2006 23:21

1 Kwietnia min±ł :hahaha:
I wiem, że kilka osób sie nabrało :) To miłe z waszej strony, że daliszie mi się nacieszyć "wkrętem" :)
Oczywiscie Solid wiedział OCB przed wami, tak na wszelki wypadek, zeby mi adma nie zabrał.
Pozdrawiam i do nastepnego 1 kwietnia.

P.S Dziękuje tym którzy na sam± mysl o tym, ze mógłbym przestać adminować - Płakali :wstydni¶:

Zoastaje i do zobaczenia przy kolejnym BANIE :P

CLOSED pls

nowik - Sob 01 Kwi, 2006 23:22

przeniosłem, piszcie komentarze na ten temat jak chcecie ;)
siatkarz - Sob 01 Kwi, 2006 23:31

normalnie ze sie wkrecilem... ja przez caly dzien zapomnialem z dzisiaj 1 kwietnia :D

dobrze rOsO ze to byl zart :) cu

lnk - Sob 01 Kwi, 2006 23:35

HA[ciach]HO ALE BEKA NIE MOGE TAKIEGO ZARTU NIE SLYSZALEM PRZEZ CALY TEN ROOOOOK JE nice :)





roso to powiesz mi czemu zbanowales mnie na twoim servie ? 3on3 gralismy :P

//lnk opanuj sie troche :[

bbl` - Nie 02 Kwi, 2006 09:31

he he
lnk - Nie 02 Kwi, 2006 16:27

łe czemu mi ciachnoles tekst ;(
_rOsO_ - Nie 02 Kwi, 2006 16:56

Już ci odpowiadam lnk-u, zbanował cię kolega na którego mame brzydko powiedziałe¶, mi się nawet nie chcę z toba rozmawiać bo niby po co, nic dla mnie nie znaczysz i znaczył nie będziesz.
A twoje wiazdy na rodziny kolegów i teksty FF@ skill, obchodza mnie tak samo jak twoje oceny w przedszkolu i reakcje na czytane bajki w złobku, to gra i rozrywka nie życie.
Kiedy¶ za jakie¶ 11 lat bedziesz miał ich już z 21 staniesz sie pełnoletnim mężczyzn±, zaczniesz poznawać ¶wiat od realnej strony, wtedy też zrozumiesz dlaczego s± ludzie w moim wieku którzych Mali Ninja wogóle nic nie obchodz±. A jak grać grzecznie nie potrafisz i ludzi obrazać lubisz no to ja już nic nie poradzę, ktos zawinił i nie jestem to ja :papa2:
Ze mn± juz nie zagrasz bo team_say stanowi dla ciebie zagadkę a na say-u twojego potu czytać mi się nie chce.
Znasz piosenkę "Mniej niż zero" posłuchaj...

lnk - Nie 02 Kwi, 2006 22:15

Ohhhh tylko zauwaz ze twoj kolega 1 obrazil moja mame gdy zaczolem sie smiac ze moj tp wygral sam na 3... :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group