To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Humor - Inteligiętny pan premier marcinkiewicz :D

YekyL - Sob 22 Kwi, 2006 22:48

Vorek a co nie pasuje ci lepper vicepremierem ?? Albo nowa koalicja?
patterson - Sob 22 Kwi, 2006 22:49

Za czym tęsknisz??Bałaganem??Rozkradaniem??
siatkarz - Sob 22 Kwi, 2006 23:09

patt to ty sie zdziwisz co bedzie po tym sejmie... to bedzie dopiero balagan... zreszta to wlasnie te partie ktore teraz rzadza tylko pod innymi szyldami doprowadzily do tego ze w polsce nie jest za ciekawie...
sidney - Sob 22 Kwi, 2006 23:12

a co vorek jestes za PO? PO samo niewie czego chce. mowi ze rzad im sie nie podoba, ale rozwiazania sejmu niechca. to czego oni chca?! tylko krytykuja, a nic nie robia. a co do marcinkiewicza to to jest "ludzki" czlowiek i za to go lubie. lepper tez sie zmienil na lepsze. ale jak widze rokite to mi sie zwracac chce :/ (jedyne co mi sie w nim podoba to jego corka :D )
ritarded l. - Sob 22 Kwi, 2006 23:32

sidney napisał/a:
a co vorek jestes za PO? PO samo niewie czego chce. mowi ze rzad im sie nie podoba, ale rozwiazania sejmu niechca. to czego oni chca?! tylko krytykuja, a nic nie robia. a co do marcinkiewicza to to jest "ludzki" czlowiek i za to go lubie. lepper tez sie zmienil na lepsze. ale jak widze rokite to mi sie zwracac chce :/ (jedyne co mi sie w nim podoba to jego corka :D )


po to zeby PIS nie spadalo i zeby ludzie nie bali sie 2 akczorow na tronie, po to jest marcinkiewicz, laleczka dla ludu zeby jak najlepej postrzegali PIS. a opozycja jest od czego jak nie od kontrolowania wladzy ?

patterson napisał/a:
Za czym tęsknisz??Bałaganem??Rozkradaniem??


jeszcze zobaczysz co sie bedzie dzialo. masz przyklad, mieszkania kmounalne w wwie

siatkarz - Sob 22 Kwi, 2006 23:34

dokladnie vorek... mialem to napisac.... jezeli uwazacie ze gorzej juz byc nie moze .... to mozecie sie zdziwic... a to polska wlasnie :P
.:Solid_Snake:. - Nie 23 Kwi, 2006 01:31

siatkarz napisał/a:
patt to ty sie zdziwisz co bedzie po tym sejmie... to bedzie dopiero balagan... zreszta to wlasnie te partie ktore teraz rzadza tylko pod innymi szyldami doprowadzily do tego ze w polsce nie jest za ciekawie...


A PO to niby co jest jak nie te wlasnie partie? AWS, UW... ? :F

Nic sie nie poradzi, ze wsrod mlodziezy jest teraz taka moda na wysmiewanie PiS i wytykanie kazdego bledu. Ze zwykłych potkniec np. podczas wypowiedzi dla telewizji czy radia robi się odrazu we wszystkich mediach afery na skale orlenu czy rywingate. Ludzie robią wielke halo z powodu np. powiedzenia przez Marcinkiewicza "Cieniasy" czy przez Dorna "Bura suka", a juz nie pamietaja jak kilka miecha temu miliardy złotych z pieniedzy podatnikow było rozkradane lub utopione w bagnie przez SLD.

PO przeczekało i nie chciało wyborów, aby się dochłapać wiekszei ilości stołków. Platforma Obrażonych przegrała wybory i focha strzeliła mimo ze tak głosno przed wyborami mowili o koalicji. Pewnie jako przegrani chcieliby posade premiera, MSWiA itp, a jak nie to foch i nara. Oni w dniu przegrania wyborów juz zaczeli kampanie do następnych stając się odrazu opozycją, a te wszystkie gadki po wyborach o koalicji to zwykły teatrzyk pod publike. Własnie dlatego kilku poslow PO się wyłamało, bo nie zniesli tej zaklamanej polityki ich partii. A najlepsza jest hipokryzja Tuska, ktory np. w programi u Sekielskiego i Mrozowskiego mowil, ze PiS nie rozumie, bo ma bardzo dobrze funkcjonujacy rząd wiec wybory nie są potrzebne. Tylko ciekawe jak rząd ma funkcjonowac w mniejszosci 0_o Tego juz nie dodał. Pewnie lepiej, jak nadal bedziemy stac w miejscu, bo rząd nie ma wiekszosci i niech sobie wegetuje przez kilka lat :F Co tam Polska i jej zastuj nie?
H-I-P-O-K-R-Y-Z-J-A pokazywane przez łatwe do wychwycenia zagrywki socjotechniczne, na ktore niestety jest podatna ogromna ilość osób. Tam całe sztaby socjotechników pracują dla PO.
Z kurskim i aferą dziadka tuska tez robili wielkie halo, ale o Hospcjowej Hani to nic nie wspolmnieli.

PiS jest faktem, ze nie ma prezencji, nie są tak medialni jak np SLD czy PO, ale szanuje ich przynajmniej za wartości moralne. Co do oburzenia ze jest np. Becikowe to też nie rozumiem. To jest partia solidarnościowa, prawicowa, ktora wyraznie w programie mowiła o tych wartościach i to było oczywiste. Szkoda, ze teraz ludzie są wielce oburzeni, ze pieniądze trafiają do ludzi, nieraz bardzo biednych ludzi, a oburzenie to jest o wiele mniejsze, niz o wiele wieksza kasa szla do prywatnych portfeli bYznesmenów, baronów i innych kanalii związanych z SLD.
Błaznom mówię - mogą być. Hipokrytom (PO) i złodziejom (SLD) mowie NIE.

sidney - Nie 23 Kwi, 2006 09:01

dokladnie solid. PO caly czas jest obrazone na wszystkich za to ze nie wygrali wyborow. zachowuja sie dokladnie tak jak male dziecko, ktore placze i samo w sumie niewie czego chce. ja od poczatku bylem za kaczynskim i PiS-em. a to ze wszyscy sie smieja z kaczynskich to wina telewizji, ktora faworyzuje PO i caly czas oczernia PiS.
ciasteczkowy - Nie 23 Kwi, 2006 09:52

Vorek przepraszam bardzo jakie masz wykształcenie ??Mniemam że jeszcze nie skończyłeś studiów i pewno jak wszyscy marketing i zarządzanie ??
Jak osiągniesz profesora albo doktorat to sobie krytykuj ludzi na tym poziomie.
Bo narazie to widzę że jesteś jak młody bez doświadczenia marny dziennikarz który ledwo dostał się do gazety (FACKT)i szuka sensacji żeby przeżyć.
Ty nie żyłeś w komunie a ja tak więc nie pisz o żeczach o których nie masz pojęcia ;[

ritarded l. - Nie 23 Kwi, 2006 12:13

ciasteczkowy napisał/a:
Vorek przepraszam bardzo jakie masz wykształcenie ??Mniemam że jeszcze nie skończyłeś studiów i pewno jak wszyscy marketing i zarządzanie ??
Jak osiągniesz profesora albo doktorat to sobie krytykuj ludzi na tym poziomie.
Bo narazie to widzę że jesteś jak młody bez doświadczenia marny dziennikarz który ledwo dostał się do gazety (FACKT)i szuka sensacji żeby przeżyć.
Ty nie żyłeś w komunie a ja tak więc nie pisz o żeczach o których nie masz pojęcia ;[


Jestem studentem I roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. i naprawde nie mam pojecia jakim prawem ty, abstrahujac od twojego wyksztalcenia, masz prawo decydowac kto moze sie wypowiadac na temat polityki? i jesli mam swoje zdanie odmienne od twojego juz zaczynasz mnie mieszac z blotem? sadzisz ze to ze zyles w komunizmie jak nastolatek daje ci prawo do patrzenai na innych z gory? proooszę....



@ sidney & solid - gdzie ja pisalem ze popieram PO? znowu sie rzucacie do osoby zamiast do argumentow. krytykowanie PIS = glosowanie na PO? bardzo fajne rozumowanie. czyzby moda wsrod wyborcow PIS na takie przedstawianie sprawy?

Cytat:
Ludzie robią wielke halo z powodu np. powiedzenia przez Marcinkiewicza "Cieniasy" czy przez Dorna "Bura suka", a juz nie pamietaja jak kilka miecha temu miliardy złotych z pieniedzy podatnikow było rozkradane lub utopione w bagnie przez SLD.


afery SLD sa teraz rozdmuchiwane przez PIS aby odwrocic uwage od koalicji z przestepca po technikum rolniczym? zobaczycie, wyjda jeszcze wieksze przekrety po rzadzeniu PIS.


Cytat:
a to ze wszyscy sie smieja z kaczynskich to wina telewizji, ktora faworyzuje PO i caly czas oczernia PiS.


przeciez PIS tez ma swoje media - prosto z Torunia.


Cytat:
Platforma Obrażonych przegrała wybory i focha strzeliła mimo ze tak głosno przed wyborami mowili o koalicji. Pewnie jako przegrani chcieliby posade premiera, MSWiA itp, a jak nie to foch i nara. Oni w dniu przegrania wyborów juz zaczeli kampanie do następnych stając się odrazu opozycją, a te wszystkie gadki po wyborach o koalicji to zwykły teatrzyk pod publike.


bo koalicja to jest wlasnie rozdzial stanowisk i stonowanie programow a nie bydzie maszynka do glosowania dla PIS cop widzielismy przy pakcie stabilizacyjnym.
PIS nie chcialo koalicji bo pozerali coraz wiecej stolkow, prezydent, premier, marszalek. i to ma byc kompromis do koalicji?


Cytat:
Tylko ciekawe jak rząd ma funkcjonowac w mniejszosci 0_o


poczytaj o demokracji, to sie nazywa rzad mniejszosciowy.



Cytat:
Z kurskim i aferą dziadka tuska tez robili wielkie halo, ale o Hospcjowej Hani to nic nie wspolmnieli.


no tak, klamanie o dzadku w wehrmachcie a zwrocenie uwagi od zabrania srodkow dla hospicjow to zupelnie nieporownywalne sprawy. zwlaszcza ze PO nie ma wplywu na dziadka tuska, a PIS na rozdzial budzetu w warszawie jak najbardizej?



szanuje ich przynajmniej za wartości moralne.
np posla dorna co mediom mowi o chrzescijanizmie becikowym itp a sam puszcza sie z ***cenzura*** w poselskim miszkaniu :crazy:


Cytat:
o wiele wieksza kasa szla do prywatnych portfeli bYznesmenów, baronów i innych kanalii związanych z SLD.


ofkoz, a teraz co sie dzieje? kasa jest wysysana glownie rpzez udzial politykow we wladzach spolek skarbu panstwa, sa oni wymieniani zgodnie z polityczna karuzela. teraz te miejsca okupuje PIS.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group