To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Sklad? o-o

neverling~ - Wto 16 Maj, 2006 13:03

Mela, gdzie twoja dusza wojownika :lol:
sidney - Wto 16 Maj, 2006 14:00

mele podzielam zdanie ;) ja chce zeby wygrala Anglia i tyle, a Polske mam gdzies :mrgreen:
qBert - Wto 16 Maj, 2006 17:05

a ja zmieniłem zdanie od wczoraj :P
Imho Janas postąpił słusznie. Po co w kadrze stare pierniki którym się już grać nie chce, kasa im w doopie poprzewracała... Dać młodych, ambitnych... Dudek piłki w rękach rok nie trzymał. To co ma pojechać za zasługi? Turysta? Tylko ten Rasiak... :D

siatkarz - Wto 16 Maj, 2006 17:06

faktycznie ten rasiak to kole w oczy... tak samo nieogarniety mila
neverling~ - Wto 16 Maj, 2006 17:31

mila zawsze byl cienki... Pare razy pilka mu naszla na nÓszke i na tym koniec.
Sam nie umie wywalczyc pilki i boi sie starc z przeciwnikiem. :lol:

lnk - Wto 16 Maj, 2006 19:41

W sumie dobrze zrobil ze wziol swierzych i mlodych zawodnikow przynajmniej beda mieli juz jakies doswiadczenie zreszta to oni beda pozniej wystepowac w naszej reprezentacji.Jak napisal wegier sa glodni sukcesu i mamy szanse wyjsc z grupy i tak jak roso napisal wszystko jest mozliwe.Troche sie boje tego rasiaka co bedzie robil ale to sie zobaczy juz na mundialu.A co do dudka to janas musial wybrac albo boruc albo dudek zeby nie bylo konfliktu pomiedzy nimi.Wiec liczmy zeby poszlo jak najlepiej a nie ze nie wyjda grupy i sa ***cenzura*** ,trzeba wierzyc ; D.
ciasteczkowy - Wto 16 Maj, 2006 19:47

Ale z was optymiści :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ja się już nie moge doczekać porażki z Niemcami , jak się bede cieszył żeby tak było z 8-0 to bym umarł ze śmiechu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I te tłumaczenia po meczu zawsze takie same no graliśmy dobrze ale nie wyszło hahahaha i po meczyku do kasy po kasiorke i na MC donalda.
W Sosnowcu chcesz poznac piłkarza jedz na Mc Donalda oni tam zawsze siedzą .
Co mecz to porazka a fury są lansowanie farbowane wyżelowane włosy łańcuchy i takie tam gadzety. :hahaha: :hahaha: :hahaha:

sidney - Śro 17 Maj, 2006 06:29

ja mam zamiar obstawic ze polska przegra z kostaryka ekwadorem i niemcami :D dobra stawka na to jest w STSach :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group