To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Bydzia na paintballu 2

Yelonek - Pon 30 Paź, 2006 15:09

Termin ustalony dokładniej na 18 listopada. Spora większośc woli wtedy.

[ Dodano: Sob 11 Lis, 2006 12:18 ]
18.11, godzina 11.

Skołowałem 20~30 osób, z serwa będzie Qbert, Irys się wykręca skręconą kostką, a Olka i PCPK jakoś milczą :P

Przeklejam z grona:
[quote=Yeleń]
Dobra, bo potem na bank zapomnę - co sugeruję wziąć:

- buty, których nie żal -> niekoniecznie muszą się wam po tym jednym dniu rozlecieć, ale też chyba nie będziecie łazić później w adidasach w pomarańczowe łatki. Druga rzecz co do butów - nie bierzcie takich, które po zetknięciu z odrobiną wilgoci dadzą wam efekt lodowiska...

- rękawiczki -> zawsze nalezy mieć jakiekolwiek:
a] żeby było cieplej
b] jakakolwiek ochrona łapy - otarcie łapy o asfalt, dostanie postrzału w paliczki [BOLI!]
c] lepszy chwyt broni
Osobiście sugeruję takie do jazdy na rowerze, ale tu też kwestia gustu - rękawice bez palców -> mniejsza ochrona, większa szybkostrzelność; z palcami -> dokładnie na odwrót

- jakiś lekki polar [nie śmiać się :D ] -> po primo: cieplej :D te mundury co wam dadzą to tylko lekki jeans, którego jedyną zaletą jest to, że farba nie przejdzie na ciuch pod nim; po secundo: zauważalnie zmniejsza siniaki

- ochraniacze na kolana -> kwestia gustu i podobnie jak z rękawiczkami. Dla grających pierwszy raz, polecałbym jednak wziąć, bo akcji kamikaze odstawiać nie będziecie, dzikiej szarży na bagnety gdzie liczy się prędkość raczej także nie.

- [dla hardcore'owców] kominiarka -> sprawdza się tylko przy grach w chłodzie i daje kilka bajerów:
- maska nie paruje [przy grze w cieple - na odwrót]
- cieplej w uszy ^^ [w cieple - sauna]
- nie farbują włosy :)
- amortyzuje kulki [w niewielkim stopniu, ale zawsze]


No i sławne staniki [wersja "female"] lub [wersja "male"] ochraniacze na jajka :D

I forma nagrody: kto zgarnia więcej niż 5 fragów w jednej rundzie, w następnej w nagrodę może postrzelać z mojego autmatu :P


[mrocznych & tajnych taktyk nie będę wam opisywał... na pierwszy raz liczy się tylko to, aby rozróżniać swoich od przeciwników :P ]

Good luck, have fun & buy FastumGel :P [/quote]

qBert - Sob 11 Lis, 2006 13:09

przeczytajcie to co powyżej! Ja moze sciagne jakis kumpli...

Chwilowo przyklepiłem co by każdy zainteresowany zobaczyl.
Ps. widzialem jak Irys kuleje wiec raczej nie bedzie sie nadawac na paintball...

MIKAS - Sob 11 Lis, 2006 14:14

qBert napisał/a:
przeczytajcie to co powyżej! Ja moze sciagne jakis kumpli...

Chwilowo przyklepiłem co by każdy zainteresowany zobaczyl.
Ps. widzialem jak Irys kuleje wiec raczej nie bedzie sie nadawac na paintball...

Kuleje bo ostatnio ode mnie z awupa dostal w noge :D

P-C P-K - Pon 13 Lis, 2006 08:42

|Proste, że bedę. Oli sie spytam dziś. Albo sama się wypowie.

@Yelen: E tam takty. Na początku biegnij szybko i nie daj się trafić xD . A później cpl :D

WEGier - Pon 13 Lis, 2006 11:26

szkoda że akurat nie mogę :( bo bym was pokarał ze swojego tipka

albo bym wziął swoich chłopców żeby troszke podręczyć fraglesów i pretorów - jak na okinawie :mrgreen:

Yelonek - Pon 13 Lis, 2006 14:03

Cytat:
@Yelen: E tam takty. Na początku biegnij szybko i nie daj się trafić


Pragnę poinformować, że tego dnia na fabryce będzie circa about 50 osób :D Więc i ION dupa gdy Spyderów kupa :P

P-C P-K - Pon 13 Lis, 2006 16:25

EDIT: Nie wiem jak będę w stanie. 18stka kumpla w piatek...
Yelonek - Pon 13 Lis, 2006 17:08

Trudno. Olką się sami zaopiekujemy :P
qBert - Sob 18 Lis, 2006 19:13

Kufa, Yelen, zapomnialem zupelnie o tym paintaballu. Fak. Dobra, opowiedzcie chociaz czy fajnie bylo. Next time NIE DAM PLAMY. Obiecuje!
Yelonek - Sob 18 Lis, 2006 20:01

Z bydzi nie było nikogo....

A na paincie - zaje..ioza. 50 osób, rozbuowali o wiecej zasłon, wszystko wysypane piaskiem [non stop ślizgi!]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group