To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - [`]

Azrael - Wto 31 Paź, 2006 11:02

no ciekawe na jaki ciekawy pomysł poprawy teraz wpadnie Giertych :E :E
nowik - Wto 31 Paź, 2006 12:29

Azrael napisał/a:
no ciekawe na jaki ciekawy pomysł poprawy teraz wpadnie Giertych :E :E
Zlikwodowanie gimnazjow oraz dzielenie na chlopcow/dziewczyny... Szkoda tylko ze w Polacy jak zawsze madrzy po szkodzie...
qBert - Wto 31 Paź, 2006 13:55

WEGier napisał/a:
nedlee napisał/a:
dla mnie to kara smierci za takie cos . koniec.


jestem baaaardzo za karą śmierci ale akurat w tym przypadku nie, ponieważ nie byli oni bezpośrednimi przyczynami jej śmierci ALE popieram ciacha - przydałby się taki arab w ich celi żeby ich dmuchać codziennie, w weekendy i od święta


Popieram w 100%

A tak poza tym, to przejela mnie ta historia tak, bo bylem swiadkiem jakies 6 lat temu podobnej sytuacji. Tez chlopaki rozebrali dziewczyne. Co prawda nie udawali ze ja gwalcą, i zdjęli jej tylko 'góre'... Ale jednak... Dzialo sie to na imprezie(malolaty zwolnione, poszly wypic pare piwek do kumpla do domu) I wiecie co zrobilem? NIC! Tamta panna bardzo tego nie przezyla, troche tylko na poczatku 'histeryzowala'... Nie pozwalajcie na taki zachowanie!!! Ja sie ciesze ze to co przytrafilo sie mnie skonczylo sie tak jak sie skonczylo... Inaczej do konca zycia mialbym wyrzuty, ze nic nie zrobilem... Nie dotyczy to tylko takiej sytuacji. Ale jesli ktos bije slabszego, albo co kolwiek robi mu nie milego, zareagujcie. I pamietajcie, jesli komus o tym powiecie, NIE BEDZIECIE KONFIDENTAMI!!! Sam konfidentow nie lubilem w szkole, tempilem itd. Ale to jest poprostu odzew na chamstwo z waszej strony. Jesli nie czujecie sie na silach komus przeszkodzic w tym co robi, to poproscie kogos to bedzie umial. Tyle.

Azrael - Wto 31 Paź, 2006 14:05

nowik napisał/a:
.. Szkoda tylko ze w Polacy jak zawsze madrzy po szkodzie...


zaryzykował bym stwierdzenie, że i po szkodzie głupi

Trel - Wto 31 Paź, 2006 14:16

;\ rok mlodsza odemnie byla... ta klasa musiala byc zdrowo popierniczona skoro nikt z kolezanek i kolegow nie zareagowali...
neverling~ - Wto 31 Paź, 2006 15:00

Chodzilem do klasy jak bylem w gimnazjum gdzie dziewczyny sobie na to pozwalaly. Moze nie aż do tego stopnia ale pozwalaly. Po semestrze odrazu zmienilem szkole. Nie wiem skad sie biora takie dzieci. Z domow gdzie rodzice wogole nie interesuja sie dziecmi.

Denerwuje mnie tylko w takich sprawach media. Media sobie robia z tego reklame. Opisuja to w bardzo brzydki sposob zazwyczej nie dokonca z prawda. Ale 14 latka buzuja hormony i to dlatego takie rzeczy sie dzieja.

W szkolach panstwowych czesto zdarazaja sie takie rzeczy. Moze nie w tym stopniu.
Poprostu rece opadaja

nowik - Wto 31 Paź, 2006 15:07

Azrael napisał/a:
nowik napisał/a:
.. Szkoda tylko ze w Polacy jak zawsze madrzy po szkodzie...


zaryzykował bym stwierdzenie, że i po szkodzie głupi

odrazu przypominaja mi sie slowa Kochanowskiego w Pieśni V ("O spustoszeniu Podola")

Kod:
Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Ze i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

Jak narazie to i tak nie wiele Polacy robia w kierunku zmneijszenia przemocy w szkolach, sam sie uczylem i ucze nadal i przemoc w szkolach do gimnazjum wlacznie zawsze byla i bedzie... ale teraz jest to juz na ogromna skale a nauczyciele sobie z tym nie radza/nie chca radzic...

Trel - Wto 31 Paź, 2006 15:52

neverling~ napisał/a:
Denerwuje mnie tylko w takich sprawach media. Media sobie robia z tego reklame. Opisuja to w bardzo brzydki sposob zazwyczej nie dokonca z prawda.


exactly

Pewnie gdyby ta dziewczyna nie popełniła samobujstwa to media nawet by się o tym gwałcie nie dowiedziły... to śmierć czyni z tego taką "sensację" [w negatywnym tego słowa znaczeniu]

Azrael - Wto 31 Paź, 2006 15:54

nowik
właśnie kojarzyłem, że już gdzieś to było ... nie pamiętałem lektur, nie skojarzyłem od razu... :lol:
ale prawda jest taka, za 2 tygodnie wszystko ucichnie i bedzie tak jak było

co do sensacji to niewiem
widać że u niektórych dziewczyny są upokażane na porządku dziennym i po nich to spływa ( ciekawe czy te dzieczyny czują się tak samo) , a gdy ktoś o tym mówi to afera? Jakoś znalazła się dzieczyna która nie potrafiła się z tym pogodzić i ODEBRAŁA SOBIE ŻYCIE
....tyle na ten temat

SiD - Wto 31 Paź, 2006 15:57

Ja wiem jedno ze to sie nie stało 1 raz... ona musiała na to pozwalac sobie, nikt na to nie reagował uwazali ze to jest fajne i tyle, aż do momentu w którym przegieli !! i teraz cała klasa ma kare, zycie ze swiadomoscia ze nic nie zrobili i przyczynili sie do smierci tej dziewczyny. Jestem pewien ze Ci kolesie w koncu dostana nauczke bo na miejscu jej brata nie przepóscił bym im tak łatwo ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group