To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - To jest net...

qBert - Czw 02 Lis, 2006 19:37

Azrael napisał/a:
no to ładnie ładnie :) no i przez takich panowie mamy lagi na necie, blokują cały ruch w sieci ściągając jakieś "filmy"

łącze na jakim stoi bydzia z jego łączem w akademiku nie ma NIC wspolnego! Sa nawet w 2 roznych miastach :D

Azrael - Czw 02 Lis, 2006 19:52

przecież nie podejżewałem solida że postawił nasz serwer w akademiku ;)

ale wątpię żeby routery TPSA obsługiwały tak gigantyczne łącza bez wpływy na innych użytkowników

potek - Śro 08 Lis, 2006 08:40

przypomniały mi sie czasy jak miałem łacze testowe od tutejszego dostawczy łacze 1GBit na 3 osoby :D to były czasy :] i jeszcze bez zadnych limitów na sciaganie to mi zawsze 80gb dysku brakowało
nappy - Śro 08 Lis, 2006 17:26

Azrael napisał/a:
przecież nie podejżewałem solida że postawił nasz serwer w akademiku ;)

ale wątpię żeby routery TPSA obsługiwały tak gigantyczne łącza bez wpływy na innych użytkowników


No chyba nie myslisz, ze w centrali tpsy stoi router z wyjsciem na ethernet? XD pwnd
To nie jest dzielenie skretki, a swiatlowodu, tutaj sprzet juz nieco wiecej kosztuje (~CISCO - około 30,000zł)... i troszke inaczej pracuje ;)

potek napisał/a:
przypomniały mi sie czasy jak miałem łacze testowe od tutejszego dostawczy łacze 1GBit na 3 osoby :D to były czasy :] i jeszcze bez zadnych limitów na sciaganie to mi zawsze 80gb dysku brakowało


A może 1mbit? Albo 10? Bo żadko która sieć osiedlowa/kablowa ma możliwość i środki na inwestycje w takie łącze (i sprzęt).
A nawet, gdyby to było 1GBit to nie pociągnęli by Ci tego do domu, bo potrzebny światłowód - a ~500zł/metr chyba nie będziesz płacił ?:)
Max co mogłeś mieć to chyba 10mbit bez specjalnego sprzętu (modem, okablowanie etc.)


PiS!

Moras - Śro 08 Lis, 2006 18:11

http://img118.imageshack.us/img118/8327/nethf6.jpg

80pln/miech , transfer zmienny - lan ofc

potek - Śro 08 Lis, 2006 19:04

nappy napisał/a:
Azrael napisał/a:
przecież nie podejżewałem solida że postawił nasz serwer w akademiku ;)

ale wątpię żeby routery TPSA obsługiwały tak gigantyczne łącza bez wpływy na innych użytkowników


No chyba nie myslisz, ze w centrali tpsy stoi router z wyjsciem na ethernet? XD pwnd
To nie jest dzielenie skretki, a swiatlowodu, tutaj sprzet juz nieco wiecej kosztuje (~CISCO - około 30,000zł)... i troszke inaczej pracuje ;)

potek napisał/a:
przypomniały mi sie czasy jak miałem łacze testowe od tutejszego dostawczy łacze 1GBit na 3 osoby :D to były czasy :] i jeszcze bez zadnych limitów na sciaganie to mi zawsze 80gb dysku brakowało


A może 1mbit? Albo 10? Bo żadko która sieć osiedlowa/kablowa ma możliwość i środki na inwestycje w takie łącze (i sprzęt).
A nawet, gdyby to było 1GBit to nie pociągnęli by Ci tego do domu, bo potrzebny światłowód - a ~500zł/metr chyba nie będziesz płacił ?:)
Max co mogłeś mieć to chyba 10mbit bez specjalnego sprzętu (modem, okablowanie etc.)


PiS!


ta 10mbit czytałem to co pisałes i mi sie popieprzyło :p

Ciachoo - Śro 08 Lis, 2006 19:07

1gb :P tyle to mają mało które firmy :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group