To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - STRAJK ANTYGIERTYCH!!

nie - Pią 10 Lis, 2006 11:50

Plast!c napisał/a:
Nie pojde na strajk bo po co? W 90% przypadkow popieram reformy giertycha - ida w dobra strone. Bardzo podobaja mi sie jego pomysly i w koncu sie skonczy samowolka w szkole. W koncu uczniowie pojda do szkoly po to zeby sie uczyc a nie wydurniac...


I tu sie grubo mylisz, jego zmiany przypomianja mi stan wojenny (godzina policyjna, kontrole policji) tylko wtedy to dotyczylo wszystkich wiec dorosli zaczeli sie buntowac i uznano ze stan wojenny jest zly, kiedy probuja to samo zrobic z mlodzieza jest ok, przejrzyjcie na oczy myslicie ze mozecie cos zdzialac, to dorosli rzadza, jesli nie przekonacoie sie do reform pana G. to oni was zmusza :/

Co do pana G. jest on zwyklym fanatykiem chorym psychicznie, niezdolnym do kompromisu, idacy po trupach i zrbi wszystko dla swoich chorych ambicji, jestem przerazony ze taki czlowiek zostal dopuszczony do wladzy. Wlasnie przez takich jak on ucieklem z polski i dlugo jeszcze nie wroce.

Nie piszcie prosze teraz o patryjotyzmie bo jak wiekszosc z was dorosnie to zrozumie o czym mowie. I nie pisze ze nie rozumiecie co sie teraz dzieje, tylko potrzeba czasu zeby zauwazyc zmiany w okresie np:20 lat.

Nie po to walczyli moi starzy o demokracjie i swobode zeby teraz ja na powrot ograniczac pod innymi rzadami. Karyto to samo tylko swinie sie zmienily.

Godzina policyjna i kontrole nic nie dadza. To nie szkola ma wychowywac mlodziez a rodzice. W szkole zdobywa sie wiedze i czerpie przyklady do nasladowania, ale jak czerpac przyklady kiedy nauczyciele nie maja autorytetu?

Przede wszystkim powinnos sie zaczac od dobrego wychowania w domu bo to jest obowiazek rodzicow.

Moim zdaniem powinno sie isc na taki strajk, prawdopodobnie nic nie zdzailacie, ale zawsze mozecie powiedziec ze probowaliscie, a nie tylko cicho siedziec i narzekac.

siatkarz - Pią 10 Lis, 2006 14:38

byscie poszli do szkoly a nie wymyslali preteksty jakby tui nie pojsc do sql :/ masakra.

nic to wam nie da

Melepeta - Pią 10 Lis, 2006 14:44

D E B I L I Z M i tak przecież strajk się nie odbędzie bo będzie to nielegalny strajk czyli GAZ NA RYJ PARE PAŁ !! i do domu do nauki ... ŻAL.pl
Moras - Pią 10 Lis, 2006 15:01

nie napisał/a:
Plast!c napisał/a:
Nie pojde na strajk bo po co? W 90% przypadkow popieram reformy giertycha - ida w dobra strone. Bardzo podobaja mi sie jego pomysly i w koncu sie skonczy samowolka w szkole. W koncu uczniowie pojda do szkoly po to zeby sie uczyc a nie wydurniac...


I tu sie grubo mylisz, jego zmiany przypomianja mi stan wojenny (godzina policyjna, kontrole policji) tylko wtedy to dotyczylo wszystkich wiec dorosli zaczeli sie buntowac i uznano ze stan wojenny jest zly, kiedy probuja to samo zrobic z mlodzieza jest ok, przejrzyjcie na oczy myslicie ze mozecie cos zdzialac, to dorosli rzadza, jesli nie przekonacoie sie do reform pana G. to oni was zmusza :/

Co do pana G. jest on zwyklym fanatykiem chorym psychicznie, niezdolnym do kompromisu, idacy po trupach i zrbi wszystko dla swoich chorych ambicji, jestem przerazony ze taki czlowiek zostal dopuszczony do wladzy. Wlasnie przez takich jak on ucieklem z polski i dlugo jeszcze nie wroce.

Nie piszcie prosze teraz o patryjotyzmie bo jak wiekszosc z was dorosnie to zrozumie o czym mowie. I nie pisze ze nie rozumiecie co sie teraz dzieje, tylko potrzeba czasu zeby zauwazyc zmiany w okresie np:20 lat.

Nie po to walczyli moi starzy o demokracjie i swobode zeby teraz ja na powrot ograniczac pod innymi rzadami. Karyto to samo tylko swinie sie zmienily.

Godzina policyjna i kontrole nic nie dadza. To nie szkola ma wychowywac mlodziez a rodzice. W szkole zdobywa sie wiedze i czerpie przyklady do nasladowania, ale jak czerpac przyklady kiedy nauczyciele nie maja autorytetu?

Przede wszystkim powinnos sie zaczac od dobrego wychowania w domu bo to jest obowiazek rodzicow.

Moim zdaniem powinno sie isc na taki strajk, prawdopodobnie nic nie zdzailacie, ale zawsze mozecie powiedziec ze probowaliscie, a nie tylko cicho siedziec i narzekac.


Zapomniałes tylko dodac, ze 20 lat temu nie bylo takich historii jak dzisiaj sie dzieja.. I tu nie ma na co czekac, tylko trzeba sie brac do roboty. Nie mowie, ze sie w 100% z Giertychem zgadzam, ale on w przeciwienstwie do tej calej reszty co juz wczesniej byla na tym czy innym stołku "coś" ROBI.

eot.

sidney - Pią 10 Lis, 2006 15:14

mialem kiedys takiego jednego w klasie, co caly czas rozwalał lekcje, darł sie, w ogole nie wiem po co do LO poszedl. i przez caly rok nie moznabyło go wyrzucic. na szczescie sam odszedl, bo wyjechal do Irlandi (oczywiscie kompletnie nie znal jezyka).
po co to mowie. a wiec mowie to po to, ze gdyby to bylo teraz to wyje***iby go na zbity pysk bez gadania i to wlasnie przez Giertycha. jak sie idzie do LO to znaczy, ze chce sie czegos nauczyc, a taki jeden idiota moze rozwalić wszystkie lekcje i wyrobic zla opinie klasie.

popieram "zero tolerancji" i Giertycha!

nie - Pią 10 Lis, 2006 15:25

Moras napisał/a:
nie napisał/a:
Plast!c napisał/a:
Nie pojde na strajk bo po co? W 90% przypadkow popieram reformy giertycha - ida w dobra strone. Bardzo podobaja mi sie jego pomysly i w koncu sie skonczy samowolka w szkole. W koncu uczniowie pojda do szkoly po to zeby sie uczyc a nie wydurniac...


I tu sie grubo mylisz, jego zmiany przypomianja mi stan wojenny (godzina policyjna, kontrole policji) tylko wtedy to dotyczylo wszystkich wiec dorosli zaczeli sie buntowac i uznano ze stan wojenny jest zly, kiedy probuja to samo zrobic z mlodzieza jest ok, przejrzyjcie na oczy myslicie ze mozecie cos zdzialac, to dorosli rzadza, jesli nie przekonacoie sie do reform pana G. to oni was zmusza :/

Co do pana G. jest on zwyklym fanatykiem chorym psychicznie, niezdolnym do kompromisu, idacy po trupach i zrbi wszystko dla swoich chorych ambicji, jestem przerazony ze taki czlowiek zostal dopuszczony do wladzy. Wlasnie przez takich jak on ucieklem z polski i dlugo jeszcze nie wroce.

Nie piszcie prosze teraz o patryjotyzmie bo jak wiekszosc z was dorosnie to zrozumie o czym mowie. I nie pisze ze nie rozumiecie co sie teraz dzieje, tylko potrzeba czasu zeby zauwazyc zmiany w okresie np:20 lat.

Nie po to walczyli moi starzy o demokracjie i swobode zeby teraz ja na powrot ograniczac pod innymi rzadami. Karyto to samo tylko swinie sie zmienily.

Godzina policyjna i kontrole nic nie dadza. To nie szkola ma wychowywac mlodziez a rodzice. W szkole zdobywa sie wiedze i czerpie przyklady do nasladowania, ale jak czerpac przyklady kiedy nauczyciele nie maja autorytetu?

Przede wszystkim powinnos sie zaczac od dobrego wychowania w domu bo to jest obowiazek rodzicow.

Moim zdaniem powinno sie isc na taki strajk, prawdopodobnie nic nie zdzailacie, ale zawsze mozecie powiedziec ze probowaliscie, a nie tylko cicho siedziec i narzekac.


Zapomniałes tylko dodac, ze 20 lat temu nie bylo takich historii jak dzisiaj sie dzieja.. I tu nie ma na co czekac, tylko trzeba sie brac do roboty. Nie mowie, ze sie w 100% z Giertychem zgadzam, ale on w przeciwienstwie do tej calej reszty co juz wczesniej byla na tym czy innym stołku "coś" ROBI.

eot.


Jak to nie bylo? Nic sie nie zmienilo, tylko pewne sprawy sa bardziej jawne inne nie, wtedy sie o pewnych sprawach nie mowilo a teraz sie mowi tylko nadal nic z tym nie robi.

Cytat:
mialem kiedys takiego jednego w klasie, co caly czas rozwalał lekcje, darł sie, w ogole nie wiem po co do LO poszedl. i przez caly rok nie moznabyło go wyrzucic. na szczescie sam odszedl, bo wyjechal do Irlandi (oczywiscie kompletnie nie znal jezyka).
po co to mowie. a wiec mowie to po to, ze gdyby to bylo teraz to wyje***iby go na zbity pysk bez gadania i to wlasnie przez Giertycha. jak sie idzie do LO to znaczy, ze chce sie czegos nauczyc, a taki jeden idiota moze rozwalić wszystkie lekcje i wyrobic zla opinie klasie.

popieram "zero tolerancji" i Giertycha!


Jeszcze raz ci wyjasnie ze sprawa wychowania mlodziezy powinni zajac sie rodzice a nauczyciel sa od przekazywania wiedzy (tez o zyciu ale w bardzo ogolny sposob).
Przestancie ogladac programy publicystczne i telewizje a zacznijcie sami myslec, popatrzcie troche dalej niz tylko na dorazne skutki takich decyzji.

To tyle dla elo fanow pana G.

sidney - Pią 10 Lis, 2006 18:17

Cytat:
Jeszcze raz ci wyjasnie ze sprawa wychowania mlodziezy powinni zajac sie rodzice a nauczyciel sa od przekazywania wiedzy (tez o zyciu ale w bardzo ogolny sposob).


dobra, ale mi nie chodzilo o to, ze szkola miala go wychowac, tylko zeby nie tolerowali zlego zachowania w szkolach. nie umiesz sie zachowac, wypad ze szkoly i koniec gadki. teraz zeby wyrzucic kogos ze szkoly to musialbys zabic, a za rozrabianie na lekcjach to ci moga pociagnac co najwyzej. tez uwazam, ze od wychowania sa rodzice, ale w tym co pisalem to chodzilo mi o co innego.

domeztoz - Pią 10 Lis, 2006 21:13

ludzie... lekcje patriotyzmu i mundurki to syf !!
Widelec - Pią 10 Lis, 2006 22:09

co do tej sprawy to zgadzam sie z "nie". lekcje patriotyzmu??!!!??!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!???!? chyba kogos ostro powaliło ! A co do zero tolerancji, to moja proF od matmy zle to pojela :crazy: i uwaza ze wszystkich ktorzy nie sluchaja bądz rozmawiaja to wysle do dyrektora a on ich ze szkoly wywali :x

EDIT by mod: Czy wy stawiacie sobie za wzór wypowiedzi Kankera? :crazy: GWIAZDKOWANIE TO TEZ PRZEKLINANIE!!!
next time bedzie warn!

qBert - Sob 11 Lis, 2006 16:22

Kod:
młodzierz przeciwko Romanowi G. :
poniedzialek 13.11.2006 o godzinie 11, w chwili wejscia ustawy o zakazie uzywania komorek w szkolach wszyscy wlaczamy dzwonki w telefonach, bez wezgledy na to gdzie sie znajdujemy (szkoła kosciół komisariat czy siłownia)
niech nas romek usłyszy
za to we wtorek 14.11 cała młodzierz ma dzien wolnego od szkoły(oczywiscie nikt nie musi o tym wiedziec, sami to wolne sobie zrobimy)
jezeli jestescie temu przeciwni to znaczy ze popierdacie polityke tych yhm.....
bezmozgów!!!

czego to ludzie nie wymyślą... :D :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group