To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - "o klimacie i @ na Bydzi"

Anonymous - Sob 11 Lis, 2006 20:44

Mialem dac nie ale pomylilem opcje w ankiecie :crazy: oczywiscie jestem na NIE !! Klimat fakt ostatnio sie pogorszyl na bydzi ale o to musimy dbac wszyscy a NIE TYLKO ADMINI :)
ritarded l. - Sob 11 Lis, 2006 20:49

ludzie biadolili jak sie scf rozpadalo. teraz to samo. dajcei mi admina! :p
Yelonek - Sob 11 Lis, 2006 21:07

Mnie! Mnie!



A... ja już mam.

WOJTAS - Sob 11 Lis, 2006 21:39

mam prosbe niech ktorens z S@ przeniesie ten topic do Off-Topic-u bo tu sie niedlugo sf zrobi.
BABCIA - Sob 11 Lis, 2006 21:43

tak najlepiej zwalić winę na admina, a gracze jak zwykle bez winy to właśnie gracze tworzą tą atmosfere a admini są po to aby się ona nie pogorszyła, jeżeli ktoś ma żal do admina ale naprawdę usasadniony to można tu o tym napisać od tego jest to forum, ale niech to będą pretensje uzasadnione a nie jakieś wyimaginowane problemy, skargi za kick czy 5 minuto ban, to po prostu jest żałosne, czemu nie piszecie skarg jak wasza wina jest oczywista, nie zwalajcie całej winy na @ bo właśnie gdyby nie oni ten serw zmieniłby się w prawdziwą padaczkę (ujmując to w grzeczny sposób), dlatego jak ktoś marudzi na atmosfere to niech robi coś w tym kierunku a nie piszę jakieś głupie skargi.
a i jeszcze jedno dlaczego nasz serw jest zawsze pełny dlatego że jest tu super i jeżeli się postaramy wszyscy to będzie to super zabawa, jak dla mnie :E o czym świawdczy nie raz moje zachowanie (a nie zawsze jestem pijany ).

ps. pozdrawiam moich wielbicieli :hahaha: :P

Azrael - Sob 11 Lis, 2006 21:59

hmmm... lepiej zrobić dział skargi na adminów a w nim topiki BABA, WEGier, qBert itd. i tam wrzucać swoje uwagi co do ich pracy i gdy sie juz ich uzbiera admin idzie "pod nóż".... a tak na serio to po co robić zamieszanie przecież starszyzna obserwuje prace adminów, czytają i analizują skargi na nich podejmując jak dotąd odpowiednie kroki więc nie wiem po co to wszystko ... :crazy: :crazy:
Plast!c - Sob 11 Lis, 2006 22:39

W ogole to po co nam admini lepiej bez sie gra xD
lnk - Sob 11 Lis, 2006 23:14

dalem glos na 3 ( :
w0mbat - Sob 11 Lis, 2006 23:16

moim skromnym zdaniem nie chodzi o to zeby robic przetas wsrod adminow tylko o to ze niektorzy admini (powtorze - wedlug mnie) maja zle podejscie do rebulaminu. Ze tak powiem "klapki na oczach" i nic poza nim nie widza troche wyluzowac i ciut 4fun dodac do rozgrywki ale tylko troche tej zabawy bo jak za duzo to bedzie syf i od tego chyba sa admini ktorzy w wielu przypadkach zapominaja ze sa jeszcze inne flagi niz ban i kick


a tak btw. to na prodku byla BK na maksa xD ale chyba dzieki temu ze nie bylo zadnego adma

siatkarz - Nie 12 Lis, 2006 01:04

babcia dobrze prawi... zgadzam sie z nim w 100%

PS. wywalcie zbedne posty bo to juz smieszne jest... a moze i warn?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group