To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Finał M¦ - Polska vs. Brazyli

qBert - Nie 03 Gru, 2006 22:34

ja dzisiejszy finał ogl±dałem z trenerem siatkówki i zwrócił mi uwagę na kilka kwestii dzisiaj:
Zagumny - niby najlepszy rozgrywaj±cy turnieju a zagrał dzisiaj jak dziecko we mgle. Przecież dobre rozegranie to połowa sukcesu. A Brazylijczycy czytali jego zamiary jak z ksi±żki. Co rozegrał, podwójny, potrójny blok! Nie można tak grać!!! Serwis w naszym wykonaniu to żenada w dniu dzisiejszym... A na tak± drużynę jak Brazylia TRZEBA serwować celnie i mocno... Przechodzili z odbioru do ataku po tych naszych balono-serwach błyskawicznie! Tak szybko jak skończył się pierwszy set ;)

@siatek co do tych sparingów. Nie podano oficjalnie wyników ale s± gdzie¶ w necie. 1 mecz 3:1 dla Brazylii a drugi 2:2 i zakończyli...

Ja bardzo się ciesze ze srebra i jedyne czego tak naprawdę żałuję to że przegrali¶my finał w kiepskim stylu...

siatkarz - Nie 03 Gru, 2006 22:54

i q sie nie zgodze z toba bo nie trzeba serwowac mocno ... jak zauwazyles zespoly dochodza powoli od zagrywki mocnej.. techniczna takktyczna zagrywka jest bezpieczniejsza, nieraz trudniejsza w odbiorze i ryzyko popelnienia wlasnego bledu jest znikome... co nie zminia faktu ze mocna zagrywka nieraz odrzuca od siatki... choc niekonicznie... :)

sparingi byly tylko 4 setowe... nie weim czemu :)

a tak poza tym sie zgadzam :) cya xD

Ciachoo - Pon 04 Gru, 2006 18:17

Najważniejsze że srebro :)
a baj de łej to ten mecz to jakby nie byli sob±, gdyby mieli formę jakw inyych meczach to może i bysmy wygrali, bo brazylijczycy popełniali głupie błędy, ale jak ŻIBA waln±ł, to rady nie było :P ale piknie piknie aż rura mi(Ę)knie :D żal mi troche Gacka (kontuzyjka :( ) i Kadziewicza (nie swój był :/ )
ale ogólnie spoko, oby tak było za 4 lata :)

[ Dodano: Pon 04 Gru, 2006 18:19 ]
btw zauważyli¶cie że im mocniej my serwowalismy tym mocniej oni atakowali :0o:
??



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group