To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Jakiej Muzy słuchacie

nie - Pią 29 Wrz, 2006 19:56

sidney napisał/a:
a ja nie lubie jak ktos dzieli narkotyki na zioło i reszte. zioło tez narkotyk i dla mnie tak samo groźny jak inne. i zawsze bede PRZECIWKO zalegalizowaniu zioła, bo jest ono bramka do świata ćpania. przewaznie zaczyna sie od zioła, a potem piguły, kwasy pod napleta itp. nie mowie ze kazdy tak ma, ale wiekszosc, ktora zaczyna palic pozniej siega po inne narkotyki. ide na piwo, bo piwo z wieczora jak śmietana czy jakos tak ;)


a ja nie lubie jak ktos dzieli alkochol na piwo i reszte. piwo tez alkohol i dla mnie tak samo groźny jak inne. i zawsze bede PRZECIWKO zalegalizowaniu piwa, bo jest ono bramka do świata alkoholizmu. przewaznie zaczyna sie od piwa, a potem wina, wodka pod napleta itp. nie mowie ze kazdy tak ma, ale wiekszosc, ktora zaczyna pic pozniej siega po inne alkohole. ide na ziolo, bo ziolo z wieczora jak śmietana czy jakos tak ;)

-Hipokryta-

[ Dodano: Pią 29 Wrz, 2006 20:58 ]
Cash romantyk :cfaniak:

qBert - Pią 29 Wrz, 2006 20:31

sidney napisał/a:
a ja nie lubie jak ktos dzieli narkotyki na zioło i reszte. zioło tez narkotyk i dla mnie tak samo groźny jak inne. i zawsze bede PRZECIWKO zalegalizowaniu zioła, bo jest ono bramka do świata ćpania. przewaznie zaczyna sie od zioła, a potem piguły, kwasy pod napleta itp. nie mowie ze kazdy tak ma, ale wiekszosc, ktora zaczyna palic pozniej siega po inne narkotyki. ide na piwo, bo piwo z wieczora jak śmietana czy jakos tak ;)


NIE-PRAW-DA!!!

a w szczegolnosci:
sidney napisał/a:
nie mowie ze kazdy tak ma, ale wiekszosc, ktora zaczyna palic pozniej siega po inne narkotyki.

jest to totalną bzdurą ponieważ znam OGROM ludzi ktorzy pala duzo, ja sam pale, obecnie malo ale za czasow liceum to byly momenty ze oporowo palilem i jakos nic wiecej nie bralem, szamalem, przyklejalem i co tam jeszcze mozna robic z narkotykami. ziolo NIE JEST NARKOTYKIEM! chyba ze za narkotyk uznajesz takze alkohol? w takim sensie jest narkotykiem.

sidney - Sob 30 Wrz, 2006 07:52

Cytat:
ziolo NIE JEST NARKOTYKIEM!


HAHAHAHA. ciekawe. gdyby zioło nie było narkotykiem to byłoby zalegalizowane, a że nie jest w wiekszosci normalnie myslacych krajow to chyba znaczy ze jednak zioło JEST narkotykiem. jestem przeciwko, bo jak ide czasami przez las to widze 2 kolesi, ktorzy jeszcze 2 lata temu byli normalni, potem zaczeli palic trawke, a teraz siedza zaćpani w lesie. po prostu mam żywy przyklad zeby nie palic i tego nie robie.

qBert - Sob 30 Wrz, 2006 13:02

a ja znam o wiele wiecej ludzi ktorzy mimo ze pala sa kompletnie normalni. mysle ze u nas problem lezy w tym ze małolaty maja juz dostep do tego, ze poniewaz nie jest to legalne nie ma kontroli nad jakoscia i pali sie jakies chemikalia. znam ludzi ktorzy nie mieszkaja w polsce, sa po 40tce maja dwojke dziecie i w piatki spotykaja sie ze znajomymi i pala sobie fajke wodna... i zyja, zarabiaja, nie cpaja i nie sa uzaleznieni. a napewno nie bardziej niz od piwa etc. a co do legalizacji, faktycznie, w wiekszosci krajow nie jest to legalne ale... jest to jedno ale. w duzej mierze pomimo prawnego zakazu przymyka sie oko na marihuane. lapie sie dilerow, ale nie sciga sie ludzi ktorzy lubia sobie zapalic. zobacz jak bardzo mozna byc normalnym pomimo palenia skretow - Bill Clinton (co prawda sie nie zaciagal :P xD :hahaha: ) byl prezydentem najwiekszej potegi gospodarczej, militarnej itd. i od lolkow nie skonczyl w lesie nacpany...
WOJTAS - Sob 30 Wrz, 2006 14:06

ALE Qbercie nie ma sie co wysilac z pisaniem cz to jest zle cz dobre i czy sie uzalezniaja ludzie od tego czy nie bo i tak tym ktorz tu pisza ze to jest zle nie iswiadomisz ze jest inaczej. ;/ Dopoki nie zaczna palic w takich ilosciach jak palimy ty, ja, Nie itp. to nie beda wiedzieli dokonca NIGDY co to znaczy MARIHUANA i do czego ona prowadzi (czyt. do niczego zlego) jest to czysta przyjemnosc, ja nie pale po to zeby sie komus podobac z tego powodu albo zeb szpanowac przed kolegami tylko dlatego ze to lubie. Tak jak nie juz napisal moj organizm tez nie jest uzalezniony od palenia StuFF-a (od papierosow owszem) tylko poprostu kied mam ochote zapalic to pale i NIKT NIGDY MI TEGO NIE ZABRONI !! jak rownierz nie wmowi mi ze jest to zle, ze od tego sie uzaleznia, ze siega sie po silniejsze dragi przez to, ze jestem cpunem... ITP. ITD. NIE !! Jeszcze raz wam powtarzam MARIHUANA TO NIE JEST NARKOTYK (dla sprostowana narkotyki sa tworzone przez czlowieka a to jest roslina ktora sama rosnie i nasionka do niej nie zostaly stworozne w jakichs laboratoriach przez czlowieka) Pozdro dla tych ktorzy pala i tych ktorz to potepiaja :* PEACE.
Ciachoo - Sob 30 Wrz, 2006 14:34

wiesz razel to też zależy czy ktoś próbował, czy nie no i oczyuwiście od reakcji, ja źżle na tym wyszedłem, więc nie polecam. Nie, jeżeli chodziło Ci o to co napisałeś w kolejneym post'cie to spoko, widocznie nie zrozumiałem Cię. A co do wyśmiewania muzyki Cash, to Ty słuchasz świetnej muzy, ja np. lubię Abbę, (dla niedowiarków: TAK SERIO!!) a do muzy klasycznej i tym podobnym zawsze miałem respekt, sam słucham innej muzy, gdyż jestem młody (bądź mały, zależy od punktu siedzenia;p) potrzebuję czegoś bardziej dynamicznego. Chociaż z wiekiem coraz więcej tych spokojnycg dźwięków słucham. Ale naprawdę rodzaj muzy jakiej słuchasz OBOJĘTNIE jakiej to nie powód do wyśmiania. Wg mnie ;p
domeztoz - Sob 30 Wrz, 2006 15:13

Disturbed, Fatboy slim, Linkink park, Prodigy, Sum 41, Red hot chili peppers, Chemical brothers... no i soundtrack'i z takich gier jak Tony hawk i NFS a nawet Prince of Persia WW.
no i z filmow takich jak Down of the dead i Ali G ^^ (emsi dajnamajt)

Cashreen - Sob 30 Wrz, 2006 15:13

Muzyka pokazuje człowieka !!

A temat o narkotykach i uzaleznieniach mozna skonczyc wkoncu to jest temat o muzyce !!

w0mbat - Sob 30 Wrz, 2006 18:47

A ja jestem z Cashem i tak jak on napisal dziwia mnie ludzie ktozy ubieraja sie w skory, nosza lancuchy a jak ich zapytac czego sluchaja to mowia ze S.O.a.D. to padam na twarz ze smiechu . a co do tego ze przez sluchanie takiej czy innej muzyki zazywa sie narkioyki to jest to wedlog mnie jedna wielka bzdura. to ze ktos cpa czy pije to jest to tylko i wylacznie jego wybor i jak chce sobie przez to zniszczyc zycie to prosze bardzo. tez lubie metalowa muzyke ale jakos dziwnie nie mam jeszcze zadnych nalogow. owszem lubie wypic z kumplami wypic ale nigdy nie do nieprzytomnosci. to ze ktos bierze narkotyki to jest jego wlasna wina i niech sie nie tlumaczy ze to przez muze ktora slucha bo to g-wno prawda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group