To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - 2 squady bydzi

Cashreen - Sob 13 Maj, 2006 08:45

Ja dzis moge grac o 20 :) To które cfaniki graja z nami dzisiaj ?? ?? :crazy: :twisted:
psychic - Sob 13 Maj, 2006 09:56

Cashreen napisał/a:
Ja dzis moge grac o 20 :) To które cfaniki graja z nami dzisiaj ?? ?? :crazy: :twisted:

ja tez moge wieczorem grac ;)
jak bedzie moj team to zagramy :D

WOJTAS - Sob 13 Maj, 2006 11:37

ja moge grac zawsze wieczorami. Wystarczy tylko powiedziec !! :P ale gdzies nasz Corn wybyl i nie wiadomo gdzie sie podzial.
YekyL - Sob 13 Maj, 2006 11:45

Przepraszam was wszystkich jak najbardziej ale wyszla bardzo powazna sprawa i nie bedzie mnie dzis o tej godzinie :( :( :(
Cashreen - Pon 15 Maj, 2006 19:40

No ludziska trzeba zrobic pierwsze kroki co do turnieju BydziaSq :) Wszyscy niech sobie gotuja wolny czas na sobote :twisted: Wszyscy bo musimy zaczac wkoncu ten turniej :) Ja mam propozycje aby zaczac od godziny 12 :) Niech H@ ustali kto z kim gra pierwszy :) !! !!
w0mbat - Pon 15 Maj, 2006 21:43

a zes wymyslil z ta sobota :/ w soboty nie moge bo mnie w chacie caly dzien niema wolalbym niedziele wtedy nawet caly dzien moge poswiecic ale jak sobota bedzie wszystkim pasowac to moj team straci kolejnego czlonka ;(

[ Dodano: Czw 18 Maj, 2006 21:03 ]
no to jak robim cus ?? tylko zgory mowie ze moge dopiero po 20 lub w niedziele od rana :]

Cashreen - Czw 18 Maj, 2006 20:32

No ludzie róbcie jakies postepy w tej sprawie :) jakbyscie chcieli juz by było to turnieju a BydziaSq byla by juz wybrana :) Nooo do roboty :P bo zawołam Panka i bedzie po sprawie :P :marchew:
.:Solid_Snake:. - Pią 19 Maj, 2006 12:09

są już topici. Dzisiaj je powklejam i mozna grac. W weekend moze skończymy ;)
psychic - Pią 19 Maj, 2006 15:04

tylko wieczorkami najlepiej rozgrywac mecze :D jak dla mnie :D
zawsze mozna sie dogadac :D

ROSOMAK - Sob 20 Maj, 2006 10:24

no najlepiej wieczorami :) i only wekend bo pracuje od poniedzialku do piatku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group