To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - 2 squady bydzi

psychic - Wto 18 Kwi, 2006 10:20

to kiedy jakies eliminacje? :D :rotfl2:
_rOsO_ - Wto 18 Kwi, 2006 11:52

:D Karajcie TAM :D
Cashreen - Wto 18 Kwi, 2006 12:08

hmmm to jak wybierzemy 14 graczy i podzielimy ich na 2 squady :) ?? ?? Eliminacje beda zbedne :) Niech ktos zrobi zrobi ankiete lecz pierwszo musimy wybrac 20 graczy !! !! ta 14 graczy która bedzie miała najwiecej głosów wygra i podziela sie na dwie grupy :)
Tylko pierwszo niech kilka osób najbardziej znanych z forum i z serva wybierze 20 graczy :P
Co wy na to :P

SzeFO - Wto 18 Kwi, 2006 12:23

yhy cashreen na prezydenta !!
Rider - Wto 18 Kwi, 2006 12:47

Fajny pomysł. Ja bede mógł was co najwyżej dopingować na turniejach ;)
lnk - Wto 18 Kwi, 2006 13:50

VorteX^^ napisał/a:

PS bbl skiller aka daje rn jak mam wiecej kilow niz deathow
http://img373.imageshack....ust200045uc.jpg
nice,.....




VorteX^^ prosze cie nie wypominaj komus czegos skoro sam tak robisz przynajmniej robiles jak miales super elo wladze na bydzi 1 TP....


nawet nie zly pomysl

ciasteczkowy - Wto 18 Kwi, 2006 13:54

Tylko ja jestem PRO i wypraszam sobie uzywania tego słowa przez innych uzytkowników :D :hahaha: :hahaha: :hahaha:
SzeFO - Wto 18 Kwi, 2006 13:57

ciastek :hahaha: :hahaha: :hahaha: boze ty moj pro skilowcu :)
qBert - Wto 18 Kwi, 2006 14:17

Cashreen napisał/a:
hmmm to jak wybierzemy 14 graczy i podzielimy ich na 2 squady :) ?? ?? Eliminacje beda zbedne :) Niech ktos zrobi zrobi ankiete lecz pierwszo musimy wybrac 20 graczy !! !! ta 14 graczy która bedzie miała najwiecej głosów wygra i podziela sie na dwie grupy :)
Tylko pierwszo niech kilka osób najbardziej znanych z forum i z serva wybierze 20 graczy :P
Co wy na to :P


Ja proponuje zamiast tych 20 dać tyle ile się zgłosi... Poza tym proponuje żeby h@ i @ wybrali skład jako że to będzie najprostszy sposób wybrania tego szacownego jury :) (a i można wpisywać siebie na liste :) :P ) No i proponuje 2 topic gdzie każdy wpisze swój nick (TYLKO!) Żeby było wiadomo kto na 100% chce grac w klanie... Co wy na to?

SzeFO - Wto 18 Kwi, 2006 14:22

ja sie zglaszam choc wiem ze nie mam szans


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group