To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Pozegnania

sidney - Czw 13 Lip, 2006 08:38

do zobaczenia w niedziele :mrgreen: jade nad jezioro (wkoncu sie zdecydowalem pokonac te 80 km :P )
WEGier - Śro 16 Sie, 2006 09:08

do zobaczyska ludziska, 17.08 - 1.09 urlopuje w afryce i będe arabów ganiał (albo oni mnie :mrgreen: ). Jak wróce to zarzuce jakieś zdjęcie (znowu pewnie jak wyjdę na plaże to ludzie zadzwonią po greenpeace, że białego wieloryba wyrzuciło na plaże i będą mnie do wody spychać :[ - ahhh ta kochana nadwaga :lol: )
KankerNooB - Śro 16 Sie, 2006 11:48

WEGier napisał/a:
do zobaczyska ludziska, 17.08 - 1.09 urlopuje w afryce i będe arabów ganiał (albo oni mnie :mrgreen: ). Jak wróce to zarzuce jakieś zdjęcie (znowu pewnie jak wyjdę na plaże to ludzie zadzwonią po greenpeace, że białego wieloryba wyrzuciło na plaże i będą mnie do wody spychać :[ - ahhh ta kochana nadwaga :lol: )


omg wyngier a ja juz myslalem ze bedziesz moja nowa dziewczyna ale jak ty taka gruba jestes to .... haha

WEGier - Śro 16 Sie, 2006 11:55

KankerNooB napisał/a:
WEGier napisał/a:
do zobaczyska ludziska, 17.08 - 1.09 urlopuje w afryce i będe arabów ganiał (albo oni mnie :mrgreen: ). Jak wróce to zarzuce jakieś zdjęcie (znowu pewnie jak wyjdę na plaże to ludzie zadzwonią po greenpeace, że białego wieloryba wyrzuciło na plaże i będą mnie do wody spychać :[ - ahhh ta kochana nadwaga :lol: )


omg wyngier a ja juz myslalem ze bedziesz moja nowa dziewczyna ale jak ty taka gruba jestes to .... haha


dla ciebie kankerku zrzuce te 10kg i bede lala jak marzenie, tylko pamiętaj - nie jezdem łatwa - lece tylko na kase i fury :lol: :rotfl2: .

Ale bedziesz mi śpiewał serenady?
EDIT a mówiłeś ze wiecej ciałka do całowania to lepiej :P

MIKAS - Śro 16 Sie, 2006 13:55

widze ze cos sie szyjkuje :hahaha:
PS wegier do zobaczyska na celowniku ;)

potek - Śro 16 Sie, 2006 19:48

2 tyg oboz sportowy, gdańsk ul. zlota karczma wpadac z jakims 0.7 :]
qBert - Śro 16 Sie, 2006 21:28

potek napisał/a:
2 tyg oboz sportowy

potek napisał/a:
wpadac z jakims 0.7 :]

to co ty trenujesz?! :P

siatkarz - Śro 16 Sie, 2006 22:08

pewnie ciezary ;] 50g na reke ;]
potek - Śro 16 Sie, 2006 22:39

siatke :P wiesz bede jak wlazły :] . Potem bedzie wiecie ja znam tego potka grałem z nim kiedyś (w cs;a) :D
qBert - Śro 16 Sie, 2006 23:14

Jak bedziesz pil wódke i trenowal to bedziesz conajwyzej sprzatal po wlazlym... Jak trenujesz (na powaznie) to lepiej daj sobie spokoj z uzywkami...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group