To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - czasowstrzymywacz !!

siatkarz - Czw 05 Paź, 2006 17:18

bydziowy mezalians :] masakra
Azrael - Czw 05 Paź, 2006 17:37

Cashreen pochwal sie jeszcze troche ... może okaże się że jesteś największy na tym serwie ... :wow: :wow: :wow: :wow:
neverling~ - Czw 05 Paź, 2006 18:24

Bedziesz mial jak Cie znajda :hahaha: :hahaha:
Cashreen - Czw 05 Paź, 2006 18:41

Hahaha Azrael troszke widze zazdroscisz nie wiem czy widzisz jak pisze swoje wypowiedzi w sosob zartobliwy czy ja sie chwale ze jestem duzy albo cos takiego ?? hahah Poprostu JA i Michas sobie lubimy pozarcic i pogrymasic w łózeczku z seedem w 3 jest najlepiej :)
Ojj Azraelku :) jestes :banan:

bbl` - Czw 05 Paź, 2006 18:43

Wieksze cytaty robcie..
Cashreen - Czw 05 Paź, 2006 18:45

To sie nazywa MEGA SPAM :) Bubel srogo :hahaha:
nie - Pią 06 Paź, 2006 13:07

Cashreen napisał/a:
Hahaha Azrael troszke widze zazdroscisz nie wiem czy widzisz jak pisze swoje wypowiedzi w sosob zartobliwy czy ja sie chwale ze jestem duzy albo cos takiego ?? hahah Poprostu JA i Michas sobie lubimy pozarcic i pogrymasic w łózeczku z seedem w 3 jest najlepiej :)
Ojj Azraelku :) jestes :banan:


True :lol: , troche wyrozumienia to jest Hyde Park :marchew:

PS: Ja jestem najwiekszy z tej trojki :P Pudzian wyl 3 dni mi pod oknem zebym mu trening ulozyl :faja:

Cashreen - Pią 06 Paź, 2006 13:48

No a mi spiewoł jak zdobyłem swiat i jego serce zeby mu ułozyc dieta i załatwic koksy :)
nie - Pią 06 Paź, 2006 14:19

Cashreen napisał/a:
No a mi spiewoł jak zdobyłem swiat i jego serce zeby mu ułozyc dieta i załatwic koksy :)


Wiem potem zalil mi sie ze jestes taki niedostepny :chytrus:

Cashreen - Pią 06 Paź, 2006 17:30

No wiesz bo ja kocham tylko ciebie nie bede cie zdradzał z jakims pudzianem czy innym koksem mysle ze ty także ?? :chytrus:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group