To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - [`]

oLKa - Śro 01 Lis, 2006 18:44

ehh... Ja zawsze myślałam, że ludzie w takim wieku to mają już troche rozumu i są dośc dojrzali. Jednak takie zachowanie pokazują, że niekoniecznie ;/ Z własnego doświadczenia wiem, że chłopcy w wieku 14? 15? lat już zaczynają nabierac szacunku do dziewczyn i nawet jeżeli pozwalają sobie na głupie żarty, to wiedzą jednak gdzie jest granica. I naogól jest to "przemoc" raczej psychiczna niz fizyczna, typu wysmiewanie, obrażanie. Szczerze, to naprawde rzadko spotykam się z tak wielkim chamstwem w stosunku do dziewczyn...

Warto też byłoby pomyślec o tym, czy dziewczyna wcześniej pozwala sobie na tego typu "akty" przemocy, a jeżeli, to co z tym, że tak poweim robiła ... Nie mam zamiaru jakkolwiek usprawiedliwiac tych szczeniaków, ale hmm... wydaje mi sie (i w radiu slyszałam), że media troche za bardzo rozdmuchały i wyolbrzymiły tę całą aferę. Z tego co wiem to dziewczyna nie zostawiła żadnego listu, w którym tłumaczyłaby swoje zachowanie. Równie dobrze mogła to zrobi z innego powodu (albo z tego powodu + mase innych powodów) Chłopaków tez wyprowadzali ze szkoły jak najgorszych zbrodniarzy, zakutych w kajdany... To chyba nie było zbyt wychowawcze. Powinno się od początku dba o dobre wychowanie dzieciaków, a nie pocniej na siłe coś robic. No, ale szanowny pan Giertych mowi, ze dzieciom "trudnych wychowawczo" nazezy zrobic oddzielne szkoly i wychowywac ich na inny sposób niż te "normlane" dzieci, bo innaczej zwykłe szkoły zamieniaja sie w "wylęgarnie przestępców" .. Tylko ze one poźniej i tak sie nie zmienią, beda sie jeszcze bardziej buntowac i taki wyjdzie, ze niby takie świetne rozwiązanie na nic sie nie zda...

Dzejms - Śro 01 Lis, 2006 18:58

Dziś w UWADZE na TVN o 19.45 program o tym temacie (samobójstwie Ani).
nappy - Śro 01 Lis, 2006 20:32

Mhm, zrobili afere jakby nie wiem co ; o Mało już nastolatków sie zabiło? I to z dużo poważniejszych powodów...

Nie mówie, że mnie to nie rusza, ale po prostu media znalazły 'męczennice IV RP' a Romcio może podnieść troszke (swoje) poparcie :F

Z drugiej strony, wyjdźcie koło 19 na miasto. K***a jak ja miałem 13-14 lat to moje koleżanki jakoś normalniej się ubierały. A teraz to bardziej są rozebrane niż ubrane. Jeśli 'Ania' podobnie się nosiła w szkole - to naprawde tak dużo do rozbierania pewnie nie mieli :F "I dziwisz się że gwałcą" (c) by moja koleżanka.

Nie będę ich usprawiedliwiał, bo to, że to idioci - to jedna sprawa. Ale 'Ania' moim zdaniem nie pozostaje bez winy. No chyba nie podeszli do przypadkowej dziewczyny w klasie i ją rozebrali? Wiadomo, że wybrali taką która najmniejszy opór postawi :F


//nowik - trzeba kiedyś na wyspe sie przejść ciołku :)

moje zdanie :F

neverling~ - Czw 02 Lis, 2006 15:00

To prawda. Kiedys nie nosilo sie glochy brzuchow zeby nastoaltkowie wybuchali ; o
Azrael - Czw 02 Lis, 2006 18:19

list ? omg jaki list? tyle samobójstw i nigdy nie słyszałem żeby ktoś zostawił jakiś list (chyba za dużo filmów :) )

widze, że wszyscy rozumy pozjadali :D :D nie o to chodzi jak było naprawdę, nikt nie pozna do końca prawdy, ale takich i podobnych wypadków jest więcej i lepiej dobrze się im przyjżeć, bo można wyciągnąć jakiś wniosek jeśli sie nie ma wystarczającej wyobraźni.

Ciachoo - Czw 02 Lis, 2006 18:56

straszne co się stało,najlepszy jest brak możliwości normalnej kary.. kara śmierci powinna być już dawno temu przywrócona dla tego typu bydła, choć osobiście powiesiłbym ich za jaja, żeby było miło. jestem oczywiście za zaostrzeniem prawa w stosunku do uczniów, ale nie za dzieleniem młodzieży typu metal-plebs/inny-normalny etc. albo dzieleniu na damskie i męskie szkoły (wtedy to by się rozwinęło to co Giertych kocha najbardziej, czyli homoseksualne związki) bądź zakaz przytulania się na przerwach...rozumiem jak ktoś się liże na przerwie jakby chciał partnera zjeść, to może lekka przesada, ale przyjacielskie uściski to jeszcze nie zboczenie CHYBA..

WEGier napisał/a:
nedlee napisał/a:
dla mnie to kara smierci za takie cos . koniec.


jestem baaaardzo za karą śmierci ale akurat w tym przypadku nie, ponieważ nie byli oni bezpośrednimi przyczynami jej śmierci ALE popieram ciacha - przydałby się taki arab w ich celi żeby ich dmuchać codziennie, w weekendy i od święta


ok, może za to nie powinno być karane śmiercią, ale też życzę tym zasrańcom jakiegoś fajnego murzyna z fallusem jak sosna coby ich oduczył wyżywania się na innych, najlepiej żeby te "lekcje" odbywały się codziennie. to by było im wesoło.


nappy napisał/a:
Mhm, zrobili afere jakby nie wiem co ; o Mało już nastolatków sie zabiło? I to z dużo poważniejszych powodów...

Nie mówie, że mnie to nie rusza, ale po prostu media znalazły 'męczennice IV RP' a Romcio może podnieść troszke (swoje) poparcie :F

Z drugiej strony, wyjdźcie koło 19 na miasto. K***a jak ja miałem 13-14 lat to moje koleżanki jakoś normalniej się ubierały. A teraz to bardziej są rozebrane niż ubrane. Jeśli 'Ania' podobnie się nosiła w szkole - to naprawde tak dużo do rozbierania pewnie nie mieli :F "I dziwisz się że gwałcą" (c) by moja koleżanka.

a myślisz że w moim gimnazjum (l PG) i liceum (l LO) nie ma żadnych tzw. blachar?? jasne że są, ale cywilizowani ludzie na to normalnie reagują, a nie rzucają się z różnymi "końcówkami" ciała na nie..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group