To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - STRAJK ANTYGIERTYCH!!

Widelec - Sob 11 Lis, 2006 16:43

sry za ot ale jak napisalem normalnie to nie wyskoczyla mi cenzura :E
nie - Nie 12 Lis, 2006 18:39

Nauczyciel powinni byc objeci nietykalnoscia jak policjanci czy straz miejska, uczen nie mozze go wyzwac ani dotknac w wrogich zamiarach, jak to zrobi to kolegium dla starych a oni juz wybiora odpowiedni zakres kar dla gowniarza :chytrus:

Jesli strzy na to pozwalaja to tak ja powiedzialek kolegium i 2000zl kary nawet najbardziej elo rodzica zaboli strata kasy i moze w koncu ruszy swoaj zapijaczona glowa...

Oczywiscie kolegium powinno byc rozpatrywane w trybie expresowym do 14 dni i to moim zdaniem zalatwi wiekszosc problemow z tyklanascia nauczycieli.

A o autorytet to niestety musza sie sami postarac, zbyt czesto spotyka sie nauczycieli pijanych w barach i potem dziwia sie dlaczego nikt ich nie szanuje.

Do takich zmian potrzbna jest zgoda polityczna w tym kierunku, ale dopuki opozycja i rzad nie potrafia sie dogadac to tylko beda czcze postulaty.

patterson - Śro 15 Lis, 2006 11:18

W Polsce brakuje czegoś takiego jak jest w stanach. Szkoła wojskowa dla marginesu. Trafia tam młodzież naprawdę trudna która zagraża egzystencji pozostałych uczniów. Trafiając tam rodzice takiego ucznia automatycznie tracą prawo decydowania i nie mogą prawnie zabrać stamtąd dzieciaka. A szkołą ta nie jest sielanką.

Co do mundurków, jak najbardziej popieram, pamiętam jak było za moich czasów, było źle. Ale teraz to jest tragedia i rozpasanie . Wiem, bo codziennie przed moim domem przechodzi fala uczniów ze szkoły. Ich ubiory są poniżej wszelkiej krytyki. Za przeproszeniem, *cenzura* pod latarnią wygląda o wiele lepiej niż to co dziś się widzi u tych gówniar w szkole.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group