To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - "o klimacie i @ na Bydzi"

qBert - Nie 12 Lis, 2006 01:49

a tam pierniczycuye to nie ma znaczenia... zrezstqa napisze jak bede tzezebzt... generalenie mysle ze teroche za bardzo naezekaccie na adminow i tyle!!!!
SeeeD - Nie 12 Lis, 2006 03:12

Plast!c napisał/a:
W ogole to po co nam admini lepiej bez sie gra xD


Hmmmm moze nie tyle sie lepiej gra co nawet jak @ jest to go nie widac :D wpada jakis ffa boy i robi wioche bez konsekwencji.....a potem jakis bydzia pr0 elo gimnazjalista robi to co ten wiochal (np.szefo,trell) i bijecie sie w maqwy dlaczego "niegdys" stali bywalcy zmieniaja serwa i nie wracaja ........ZEL....... jak juz kiedys pisalem......polowa adminow wogle na serwie nie jest widziana albo wpada na 5 min sie przywitac.... :chytrus: ..... czy to nie powalone ?? 1:wiecej adminow 2:szybsza reakcja(nie zaslanianie sie regulaminem bo regulamin to wytyczna a nie kodeks zatwierdzony przez sejm) i po 3: przyjmujcie krytyke graczy na swoj temat !! bez tego na pewno nie bedziecie lepsiejsi( :D ) a nie zaraz wielkie poruszenie i lecicie na forum i sypia sie bany i warny.......jesli nie mozecie zniesc tego to prosta sprawa...zdajcie flagi i czesc... nie chce mi sie pisac bo to i tak do nikogo nie trafi......NERKA :0o:

Ciachoo - Nie 12 Lis, 2006 10:26

o kurde ale dyskusja się wywiązała :P
tak, robię to specjalnie żeby zdobyć @, w końcu nawet nie mam czasu na granie ostatnio, więc to by się bardzo przydało. bardzo mOŁdre
napisałem bo wielu osobom się nie podoba ostatnio klimat, więc chciałem im jakoś dopomóc ewentualnie cos zmienić, jak nie mają jaj by pisać takie topici
w sumie myślałem że te osoby się w topicu wykażą, ale cóż, brak szczerości boli
...
mi się osobiście klimat na bydzi1 bardzo podoba, bo tu jeszcze jest trzymany poziom, mimo sytuacji typu, który wymieniłem. wejdźcie sobie na BORGa jakiegoś tam słoma z butów na kYlometr wystaje większości graczy
a co do warna to możecie dać, mi to wsio rowno. i tak mam czyste konto XD
a co do "bek" przeróżnych to jest to to jest esencja gry w csa przecież
przynajmniej dla mnie, bo jestem, sobie ffa b00n , wcale nie plej CHard goł pro
bki zachęcają do gry na servie
dats ol

SeeeD napisał/a:
3: przyjmujcie krytyke graczy na swoj temat !! bez tego na pewno nie bedziecie lepsiejsi( :D ) a nie zaraz wielkie poruszenie i lecicie na forum i sypia sie bany i warny.......jesli nie mozecie zniesc tego to prosta sprawa...zdajcie flagi i czesc...



boom kapcie w klozecie SeeeD . popEram.

Plast!c napisał/a:
W ogole to po co nam admini lepiej bez sie gra xD


nieporozumienie? :/

mały apelik

jeżeli wam się nie podoba, to to piszta a nie jak sie topYk robi to nagle zamykacie japy
czemu ludzie którym się podoba klYmat musza robic takie topici, dla ludzi którym się nie podoba? ojojoojjojjjojojojjj hiop hiop hiop hiop chu chu chu chu
to jest jak człowiek chce pomóc drugiemu.
tymbardziej zostanie osrany . (jaki tragizm postaci, czyż nie??)
jeżeli zauważyliście jakiś nonsens w moich 2 ostatnich postach, zwalcie to na tydzień bez csa czy innych takich używek, taki odwyk dla mnie jest zabójczy (a raczej dla mózgu)
wiem że nie powinienem wtedy tworzyć tematu za nich
ale miałem taki odpał
w końcu wiek buntowniczy, pełen jestem sarkazmu, czy według PCPK gówniarstwa
pozdro dla ludzi czytających słowniki wyrazów obcych i nie tylko


PiS
idę na Kawę Na Ławę, posłuchać sobie jak się kłamie

Uczulony` - Nie 12 Lis, 2006 11:00

SzeFO napisał/a:
HAHAHAHAH co wy gadacie dzisiaj na prodku byla taka BK ze szok !! !!!!! ja tez jestem na NIE :>



zwlaszcza jak zucilem granat sobie pod nogi :P

albo ten co wlecial na bs'a ct i 3 padlo bo sie skampili :DDDDDDD

albo jak ct cale na rurach sie zbunkrzylo xD

na nie mi nikt z adminow nie zaszedl za skore,

mantis - Nie 12 Lis, 2006 11:00

SzeFO napisał/a:
manits piczo morda znowu zaczynasz ??


hmm ja sie ADMINsom wcale nie dziwie ze czasami puszczaja nerwy jak musza grac z takimi "lolami jak szefo oto wypowiedz stalego gracza Bdg1" ban za sama wypowiedz na forum nie mowiac o textach podczas samej gry zenada!

Rider - Nie 12 Lis, 2006 11:07

Wiecie co... co prawdato prawda ostatnio coś sie popsuło na servie ciągle lecą jakieś zażalenia i skargi czasami śmiesznie dziecinne :crazy: Ale zauważcie że przyczyną nie są tylko @ wszyscy tworzymy ten server i wszyscy niejako jesteśmy odpowiedzalni za atmosfere na nim. Zmiana @ nic tu nie da trzeba sie nad sobą zastanowić i samemu nie robić wiochy. Reasumując obie strony są temu winne że coś sie psuje dlatego wystarczy tylko pomyśleć co ja źle robie i to zmienić (np. nie prowokować przecież wszyscy często grając na tym serwq znamy dobrze regulamin :cfaniak: )
Tyle do tematu ;)

Trel - Nie 12 Lis, 2006 11:25

nedlee napisał/a:
albo jak ct cale na rurach sie zbunkrzylo xD


ahahahah fakt BK byla.... , a i admin byl na servie i nic nie mial do naszej fajnej "zabawy" jesli tak to mozna nazwac... o to wlasnie chodz a nie ze jak sie team dobrze sie bawi to admin daje slaye kicki itd


pzdr

MIKAS - Nie 12 Lis, 2006 11:26

w0mbat napisał/a:
moim skromnym zdaniem nie chodzi o to zeby robic przetas wsrod adminow tylko o to ze niektorzy admini (powtorze - wedlug mnie) maja zle podejscie do rebulaminu. Ze tak powiem "klapki na oczach" i nic poza nim nie widza troche wyluzowac i ciut 4fun dodac do rozgrywki ale tylko troche tej zabawy bo jak za duzo to bedzie syf i od tego chyba sa admini ktorzy w wielu przypadkach zapominaja ze sa jeszcze inne flagi niz ban i kick


a tak btw. to na prodku byla BK na maksa xD ale chyba dzieki temu ze nie bylo zadnego adma

Popieram zdanie kolegi :) Zaglosowalem na NIE :]
PS:wombat ty grales wtedy z nami na prodq?? :P

ROSOMAK - Nie 12 Lis, 2006 11:40

Jak dla mnie atmosferka jest spoko i dlatego gram przewaznie na tym serwie jak nie tylko na tym. Atmosfere nakrecamy my sami a admini sa od pilnowania wybrykow beszczelnych bachorow neostrady.Osobiscie gram juz dluzszy czas na Bydzi1 i jakos nie mialem sytuacji zaczepnych z adminami , poniewaz jest prosta regula - REGULAMIN i KULTURA.Moj glos oczywiscie na NIE.

Pozdrowionka

Moras - Nie 12 Lis, 2006 12:15

nie ofc :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group