To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - jaki sprzęt

Dzejms - Wto 05 Gru, 2006 21:32

BABCIA napisał/a:
warna dla węgra za :
1. oftopowanie :E
2. namawianie do pijaństwa :E
3. namowa okłamywania mojej kochanej małżonki :E


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
a james patrzałem tam ceny oni nie mają tego co potrzebuję


Spytaj oni czasami sprowadzają pod zamówienie. :0o:

siatkarz - Wto 05 Gru, 2006 21:41

ja polecam proline.pl ... bardzo tanio, duzy asortyment i szybka dostawa :) ja kupilem tam juz 2 pc i duzo czesci i nigdy problemow nie bylo :)
Cashreen - Wto 05 Gru, 2006 22:04

siatkarz napisał/a:
ja polecam proline.pl ... bardzo tanio, duzy asortyment i szybka dostawa :) ja kupilem tam juz 2 pc i duzo czesci i nigdy problemow nie bylo :)


miałem duzo skarg na pro line zawsze z gwarancja sa problemy :/ zawsze czegoś szukają aby ci nie dać nowej części a bo to a tamto !!

Moras - Wto 05 Gru, 2006 22:36

złego zdania narazie nie mam o nich, warto porowanac kilka sklepow i sprawdzic gdzie naprawde jest tanio.. www.skapiec.pl podaje ceny z kilkudziesieciu sklepow interenetowych jak sie nie myle..
nappy - Wto 05 Gru, 2006 23:33

Cashreen napisał/a:
siatkarz napisał/a:
ja polecam proline.pl ... bardzo tanio, duzy asortyment i szybka dostawa :) ja kupilem tam juz 2 pc i duzo czesci i nigdy problemow nie bylo :)


miałem duzo skarg na pro line zawsze z gwarancja sa problemy :/ zawsze czegoś szukają aby ci nie dać nowej części a bo to a tamto !!


Jak ~90% polskich sklepów komputerowych... Żebyś Ty wiedział co się dzieje w serwisie Gigabyte'a i innych, znam sklepy które specjalnie 'paliły' sprzęt (no co, 9V i na linie ^^), wtedy było do gwarancji, inaczej raczej nikłe szanse żeby cokolwiek odzyskać.

Arcy - Śro 06 Gru, 2006 00:29

mi jak nie chcieli wymienic monitora lcd to sie tak wkurzylem ze wyciagnolem goscia zza lady rzucilem o sciane przylecial ochroniarz ***cenzura*** go na ziemie, zaraz ludzie sie zlecieli to odrazu mi wymienili

pOzdrawiam media markt

nowik - Śro 06 Gru, 2006 15:09

Arcy napisał/a:
mi jak nie chcieli wymienic monitora lcd to sie tak wkurzylem ze wyciagnolem goscia zza lady rzucilem o sciane przylecial ochroniarz ***cenzura*** go na ziemie, zaraz ludzie sie zlecieli to odrazu mi wymienili

pOzdrawiam media markt


to sie nazywa sila perswazji ^.-

WEGier - Śro 06 Gru, 2006 15:38

nowik napisał/a:
Arcy napisał/a:
mi jak nie chcieli wymienic monitora lcd to sie tak wkurzylem ze wyciagnolem goscia zza lady rzucilem o sciane przylecial ochroniarz ***cenzura*** go na ziemie, zaraz ludzie sie zlecieli to odrazu mi wymienili

pOzdrawiam media markt


to sie nazywa sila perswazji ^.-


raczej urok osobisty :D

nappy - Śro 06 Gru, 2006 17:14

WEGier napisał/a:
nowik napisał/a:
Arcy napisał/a:
mi jak nie chcieli wymienic monitora lcd to sie tak wkurzylem ze wyciagnolem goscia zza lady rzucilem o sciane przylecial ochroniarz ***cenzura*** go na ziemie, zaraz ludzie sie zlecieli to odrazu mi wymienili

pOzdrawiam media markt


to sie nazywa sila perswazji ^.-


raczej urok osobisty :D


I bujna wyobraźnia, a w tej bajce były smoki? :) Sekjuriti też rozłożyłeś jak mniemam ?

PiS !
nofik pakuj sprzęt, może bd miał kaskade na weekend :D Pokręcimy kor2dło :D

nowik - Śro 06 Gru, 2006 17:47

haha napp kore2dłuo musisz Tatusiowi zabrac :D a moj PnetiumD to smierdzi bo mam denna MB ;/ blah!:/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group