To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - SiD - rezygnacja.

lnk - Wto 20 Gru, 2005 17:05

SiD napisał/a:
nie jesteś ani fajny ani elo elo, robisz z siebie posmiewisko stary


Dokladnie :mrgreen:

SiD - Wto 20 Gru, 2005 18:04

patterson napisał/a:
Widzę ,że lubicie się taplać, wytrzyjcie buty wychodząc.


mm.. pat idź robić syf na oldboys ok bo nie grasz na bydzi tylko jak zwykle potrafisz gadac i siać zament !! jak widze te twoje tragiczne posty to sie zastanawiam czy bawi cie podkrecanie atmosfery i czy bawią cie ciągłe kłutnie, i pomyśles że jeszcze przedstawiałes ludzi z bydzi w negatywnym swietle !!

.:Solid_Snake:. - Wto 20 Gru, 2005 19:38

SiD napisał/a:
patterson napisał/a:
Widzę ,że lubicie się taplać, wytrzyjcie buty wychodząc.


mm.. pat idź robić syf na oldboys ok bo nie grasz na bydzi tylko jak zwykle potrafisz gadac i siać zament !! jak widze te twoje tragiczne posty to sie zastanawiam czy bawi cie podkrecanie atmosfery i czy bawią cie ciągłe kłutnie, i pomyśles że jeszcze przedstawiałes ludzi z bydzi w negatywnym swietle !!


Sid, sory, ale w tym tekście to masz zawarty dokładny sens tego, co patt chciał przekazać swoim tekstem, tylko, że zrobił to krócej i za pomocą przenośni.

Wystarczy zamienić osoby i wychodzi równanie

patterson napisał/a:
Widzę ,że lubicie się taplać, wytrzyjcie buty wychodząc.
=
Cytat:
jak widze te wasze tragiczne posty to sie zastanawiam czy bawi was podkrecanie atmosfery i czy bawią was ciągłe kłutnie


PS: Patta widuje na bydzi i nie rzadko - obiektywizm, to nie takie trudne ;)

Pozdro

patterson - Wto 20 Gru, 2005 20:19

SiD ja tez cie lubie :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: widzę jak zwykle w temacie. Nie bede sie tłumaczył z obecności na bydzi, bo i po co ci ta wiedza. Kto mnie widzie ten mnie widzi :cfaniak: A twoje wyrzuty są aktualne jak wielkanocne jaja :twisted:
bbl` - Śro 21 Gru, 2005 20:27

Szkoda :( , nara sidziasty :papa2:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group