To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Jakiej Muzy słuchacie

nappy - Sob 11 Mar, 2006 12:37

Cash, a 'System of a Down' to jaki jest 'rodzaj' ? :D Bo czasem sobie posłucham w drodze do sql, tylko nie wiem do czego to się zalicza :P



//ot - w tym avatarku to Twój komp jest? :D

Cashreen - Sob 11 Mar, 2006 13:52

Hmmm no nie wiem do czego sie zalicza chyba do metalu ale do jakiego to nie wiem :/ A jesli o mój avatar to jest mój komp :D :D :ogorek: :marchew: tak samo Linkin Park ten syf do czego nalezy :crazy: ?? ??
Rider - Sob 11 Mar, 2006 16:32

Ja w zasadzie słucham wszystkiego lecz w szczególno¶ci hh :D Ostatnio z polskiego polecam OSTR-a nowego :D
YekyL - Sob 11 Mar, 2006 16:33

Linkin nalezy do Nu metalu/rapcore
Edit: Soad nalezy do metalu alternatywnego/rocku alternatywnego i hard rocku

P-C P-K - Sob 11 Mar, 2006 20:02

BlackMetal Ist Krieg numetal sucks dick!

Troche norweskiej klasyki jak Mayhem, Immortal, Darkthrone. Viking: Bathory, Thyrfing, Enslaved. Ale też polski pagan jak Saltus, Venedae czy Arkona, no i jakie¶ eksperymenty typu Luror.
Kiedy¶ słuchałem jakich¶ ManOwaRów itp.

Cashreen - Nie 12 Mar, 2006 09:36

P-C P-K napisał/a:
BlackMetal Ist Krieg numetal sucks dick!

Troche norweskiej klasyki jak Mayhem, Immortal, Darkthrone. Viking: Bathory, Thyrfing, Enslaved. Ale też polski pagan jak Saltus, Venedae czy Arkona, no i jakie¶ eksperymenty typu Luror.
Kiedy¶ słuchałem jakich¶ ManOwaRów itp.




Szacunek za norweskie zespoły :)

koJOt - Czw 23 Mar, 2006 19:08

łej... ja slucham od folku,pagan-metal,folk-metal, reggae, espaniolos jezykos-SKA itp. troszke hh, ale tylko troszke. a glowe stracilem i serce oddalem hard rockowi- Godsmack! lubie Soila, Powermana 5000,gotik metal, nosz cholera wszystko co ma gitare :P nawet dark electro, nie trawie housu, denna muza i usypia mnie:P(bez obrazy :P )



HardRock 4Ever \m/ 0_o \m/

Nappy a "bydgoska liryke" znasz?

domaz - Czw 23 Mar, 2006 19:14

pewnie zna bo widzialem u niego w playliscie jakies cus aka "byDgoSki SqUaD" :D denne;]
kodik - Czw 23 Mar, 2006 22:00

hip-hop PL & techno
koJOt - Czw 23 Mar, 2006 22:03

Ty to masz manie z tym squad^^ :P tak pytam bo moja kuzyna chodzi z jednym z BLiryki od dawna:D sie lansowac trzeba^^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group