To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - 2 squady bydzi

BABCIA - Wto 18 Kwi, 2006 15:51

u to ja :E też sięzgłąszam. ja i moja auto campa :hahaha: ( i zaraz się rozpocznie gadania że baba to ... :P )
Cashreen - Wto 18 Kwi, 2006 16:16

Jestem za zeby H@ i @ wybrali graczy którzy sie wpisza na liste :) A ja zakładam nowy Temat gdzie bedzie mozna Wpisac Sie na Liste :)
nowik - Wto 18 Kwi, 2006 17:01

Cashreen napisał/a:
Jestem za zeby H@ i @ wybrali graczy którzy sie wpisza na liste :) A ja zakładam nowy Temat gdzie bedzie mozna Wpisac Sie na Liste :)

No i tam sie wpisywac a tutaj prosze tylko komentowac :)

qBert - Wto 18 Kwi, 2006 17:37

nowik napisał/a:
ΩΠφΔΘΛΣΦΨαλθψηζεδγτχβξρσωκΓ♣♥€§©½²³≥≤»«°™•®¼¾±÷×√∞∫≈≠≡

nie znam, chyba odpadniesz w przedbiegach :p poza tym w jakej lidze pozwola ci grac z takim nikiem Suszę zęby Suszę zęby[/quote]

ritarded l. - Wto 18 Kwi, 2006 18:19

lnk napisał/a:

VorteX^^ prosze cie nie wypominaj komus czegos skoro sam tak robisz przynajmniej robiles jak miales super elo wladze na bydzi 1 TP....


prosze zatem o udowodnienie twojej tezy albo przeprosiny. chyba, ze robisz z geby cholewe i nie odpowiadasz za wlasne slowa
pozdr

oLKa - Wto 18 Kwi, 2006 18:43

A co jezeli ktos sie czul najbardzije PRO z calego servera, a tu nagle ktos mu powie ze sie nie nadaje bo nie ma skilla?
:P

Mozecie kogos baaardzo zranic ;(
:P

PS: ale jak to juz postanowione, to prosze bardzo | oczywiscei odpadam ;)

Cashreen - Wto 18 Kwi, 2006 18:45

Wszyscy wiedza jak kto gra to chyba tego kogos nie zranimy :) a jezeli bedzie taka sytuacja tu kolo ma problem :crazy: :ogorek:
lnk - Wto 18 Kwi, 2006 20:12

Nie mam dowodu czyli demka lub screen ale sam dobrze wiesz ze tak robiles a takze wiele innych osob ale w ta sprawe juz nie wnikam bo to nie ma sensu tylko przypomnialem ci o tym ze tez tak robiles a sie czepiasz BuBla^^... :P
ritarded l. - Wto 18 Kwi, 2006 20:17

lnk napisał/a:
Nie mam dowodu czyli demka lub screen ale sam dobrze wiesz ze tak robiles a takze wiele innych osob ale w ta sprawe juz nie wnikam bo to nie ma sensu tylko przypomnialem ci o tym ze tez tak robiles a sie czepiasz BuBla^^... :P


lnk odrozniaj gre na fake od chwaleniem sie skillem @ ffa :lol:

bukers - Wto 18 Kwi, 2006 20:51

proponuje taki skład:

1) ciasteczkowy potwór
2) ciasteczkowy potwór
3) ciasteczkowy potwór
4) ciasteczkowy potwór
5) ciasteczkowy potwór

ew. ciasteczkowy potwór na rezerwę.

Myślę, że wszsycy przeciwnicy odrazu padną :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group