To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - czasowstrzymywacz !!

nie - Sob 07 Paź, 2006 22:22

Dariuszku no wiesz <foch> jak mogles tak pomyslec ?? :banan:
Cashreen - Nie 08 Paź, 2006 09:01

No wiesz raz straciłem zaufanie i teraz ciezko bedzie mi tobie zaufac !! pamietasz jak sie bzykałes z tym grubasem a ja wszedłem do pokoju i was zastałem razem ( nie liczy sie to ze sie przyłączyłem ) tylko to ze robiliscie to bezemie :/ :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Azrael - Nie 08 Paź, 2006 10:25

wasze posty sa obrzydliwe :P :P :P :P
Cashreen - Nie 08 Paź, 2006 11:48

Azrael napisał/a:
wasze posty sa obrzydliwe :P :P :P :P


To tylko miłosc :p

domeztoz - Nie 08 Paź, 2006 11:57

Cashreen napisał/a:
Azrael napisał/a:
wasze posty sa obrzydliwe :P :P :P :P


To tylko miłosc :p


tja... milosc. a zaczelo sie niewinnie, od czasowstrzymywacza
NIE i CASH... prawdziwa historia milosci dwuch mezczyzn (jak ci dwaj kowboje(geje)) :x

Cashreen - Nie 08 Paź, 2006 14:22

domeztoz napisał/a:
Cashreen napisał/a:
Azrael napisał/a:
wasze posty sa obrzydliwe :P :P :P :P


To tylko miłosc :p


tja... milosc. a zaczelo sie niewinnie, od czasowstrzymywacza
NIE i CASH... prawdziwa historia milosci dwuch mezczyzn (jak ci dwaj kowboje(geje)) :x


Zazdrosnik my wczesniej jakies 2 lata temu juz sie znalismy i to dosc blisko ^_^ totalna penetracja michasia nastapiła rok puzniej :x

bukers - Pon 09 Paź, 2006 18:40

elo pokaz jakies foty ;) bo 46 w twoim wieku to duŻo ;)
Mamusia wie co robisz w piwnicy z kolegami? :mrgreen:

edit: by moderator

Cashreen - Pon 09 Paź, 2006 18:45

w jakiej piwnicy ?? Prof siłownia widac na zdjeciu z czasowstrzymywaczem :D Zdjecia nowe musze se zrobic , Zaniedługo Bedą
nie - Wto 10 Paź, 2006 10:41

Cashreen napisał/a:
No wiesz raz straciłem zaufanie i teraz ciezko bedzie mi tobie zaufac !! pamietasz jak sie bzykałes z tym grubasem a ja wszedłem do pokoju i was zastałem razem ( nie liczy sie to ze sie przyłączyłem ) tylko to ze robiliscie to bezemie :/ :hahaha: :hahaha: :hahaha:


Wiesz dlaczego sie tak stalo!! od twojego umiesnionego ciala mam same siniaki, potrzebowalem troche ciepla i miekkosci :hahaha: :hahaha:

Cytat:
tja... milosc. a zaczelo sie niewinnie, od czasowstrzymywacza
NIE i CASH... prawdziwa historia milosci dwuch mezczyzn (jak ci dwaj kowboje(geje)) :x


My nie jestesmy gejami (tak naprawde to sie nimi brzydzimy), jestesmy OTWARCI na kazda propozycje urozmaicenia nudnego i monotonnego zycia z super laskami :D

Cytat:
Zazdrosnik my wczesniej jakies 2 lata temu juz sie znalismy i to dosc blisko ^_^ totalna penetracja michasia nastapiła rok puzniej :x


Obiecales ze nikomu nie powiesz :/ :[ i jak ja teraz bede kozaczyl w szatni :P . To ja musze zdradzic ze sobie gacie wypychasz skarpetami i masz krzywego i dlatego w szkole chlopaki wolali na ciebie Bumerang :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Cashreen - Wto 10 Paź, 2006 14:37

Ahahahahahaha :) Michasiu dlaczego moja najwieksza i najcenniejsza obietnice złamałes powiedziałes ze nikomu tego nie powiesz a tu takie cos ze na publicznym forum to rozgłaszasz nieładnie z twojej strony !! To ja teraz tez cos powiem :) Michas jak idzie ulica to ciagle jedna noge ciagnie za soba ?? a czy to jest noga nie michasz ma jedna noge i jednego duzego .... :x i nie ma czym sie chwialic bo zawsze jak mu staje to wyglada jakby kogos kopał z nogi po pupoe i wszyscy ludzie sie na niego patrza :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group