To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - "o klimacie i @ na Bydzi"

Uczulony` - Nie 12 Lis, 2006 14:12

ROSOMAK napisał/a:
Atmosfere nakrecamy my sami a admini sa od pilnowania wybrykow beszczelnych bachorow neostrady.


ja mam neo i jakos chyba mam nadzieje nie jestem bacjorem neo :P

Widelec - Nie 12 Lis, 2006 14:17

ja jeszcze nie glosowalem i dlatego mam pytanie.Czy moze mi ktos powiedziec kiedy byly "czasy starej bydzi"? ;d
w0mbat - Nie 12 Lis, 2006 14:19

MIKAS napisał/a:

PS:wombat ty grales wtedy z nami na prodq?? :P



ta i prawie z krzesla spadlem ze smiechu xD

Uczulony` - Nie 12 Lis, 2006 15:33

to chyba te czasy kiedy kanker mial adma ?? i jescze wczesniej ??
Plast!c - Nie 12 Lis, 2006 16:09

Cytat:
to chyba te czasy kiedy kanker mial adma ?? i jescze wczesniej ??


tya to te czasy... i jeszcz wtedy kiedy Batman rywalizowal ze mna o miano lepszego noobka lol... wkurzal mnie xD

sidney - Nie 12 Lis, 2006 17:03

czasy starej bydzi to sa czasy ponad 1,5 roku temu ;)
sven - Nie 12 Lis, 2006 18:41

Czasy bydzi to czasy kiedy wiekszosc was nie wiedziała o istnieniu tego srerwa :F bardzo duzo ludzi z tamtych czasow juz nie gra na bydzi albo z powodu bana albo dlatego ze juz nie graja ich ziomki i klimat sie zwalił. Tamta bydzia juz nigdy nie wróci a bedzie coraz gorzej !! Ci co grali kiedys i pmaietaja ten klimat o któym mówie to napewno to rozumieja !! wiekszosz z was co teraz gra na bydzi nie bedzie miała pojecia zielonego o czym jest mowa w tym temacie i jak było kiedys...
BABCIA - Nie 12 Lis, 2006 18:43

Trel napisał/a:
nedlee napisał/a:
albo jak ct cale na rurach sie zbunkrzylo xD


ahahahah fakt BK byla.... , a i admin byl na servie i nic nie mial do naszej fajnej "zabawy" jesli tak to mozna nazwac... o to wlasnie chodz a nie ze jak sie team dobrze sie bawi to admin daje slaye kicki itd


pzdr

wybacz trel ale czy zabijanie specjalnie hostów po kilkukrotnym zwróceniu uwagi to zabawa nie wydaje mi się, a brak poczucia humoru niestety zarzucić mi nie można

nie - Nie 12 Lis, 2006 18:55

Dalem na TAK(to juz 11 glosow chc chyba tylko ja sie przyznalem), ale nie jestem za ogolnym linczem adminow. Nie ukrywan ze nie lubie za panoszenie sie Irysa i jestem za usunieciem go z grona adminow.

Nie chcialem juz w temacie KICK? pisac o jego prostactwie (bydlo, rob wioche na swojej lace itp.) choc ostatnio spojrzcie na bana ktorego dal bbl'-wi od wyzywania od botow a w W SZEGOLNOSCI JAK JEGO NAZWAL BOTEM, soty ale ten koles minal sie z powolaniem.

Jestem za przejzeniem adminow, ostatnio jest sporo skarg (moj kick byl tylko momentem zapalnym). Skoro to gracze tworza atmosfere na bydzi, to nie mozna tworzyc atmosfery pod gestapowskim okiem Irysa.

Pozdrawiam Pana Irysa naszego pastucha...

My bydlo....

PS: uwazam ze trzecia opcje ankiety mozna polaczyc z pierwsza, pokazuje ze jednak trzeba sie przyjrzec obecnym adminom.

w0mbat - Nie 12 Lis, 2006 19:26

jak wyzej (tez na TAK). choc do Isysa jeszcze nic nie mam to musze przyznac ze nie tylko on ze tak powiem "wozi" sie z tym ze ma adma


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group