To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Powrót powtarzania map co 10.

Bo$s - Sob 13 Gru, 2008 14:57

no. 10 napisał/a:

Zamknąć + wywalic/zastapic militie i italy np remakiem d2 albo de italy,albo jakakolwiek mapa ktora byla proponowana do dodania i Ci ktorzy sa za standardami i vote co 6 map beda zadowoleni i Ci ktorzy chca cos nowego rowniez . czy jak?

Przy powtarzaniu co 6 nowe mapy nie mają większego sensu...

Anvi - Nie 14 Gru, 2008 11:35

Bo$s napisał/a:
no. 10 napisał/a:

Zamknąć + wywalic/zastapic militie i italy np remakiem d2 albo de italy,albo jakakolwiek mapa ktora byla proponowana do dodania i Ci ktorzy sa za standardami i vote co 6 map beda zadowoleni i Ci ktorzy chca cos nowego rowniez . czy jak?

Przy powtarzaniu co 6 nowe mapy nie mają większego sensu...


True

wzr - Nie 14 Gru, 2008 11:39

Dać mapcykl , co 4 mapa d2 i wszystko będzie dobrze ;)
Puma - Nie 14 Gru, 2008 14:43

Czy bedzie co 4 czy co 6 czy co 10 i tak komus to sie nie spodoba wiec jaki siens jejst znow cos zmieniac skoro i tak zaraz kolejna prosba wplynie o zmiane ....
rozpacz.com !

Uczulony` - Nie 14 Gru, 2008 15:22

takie male ot ale lekko zwiazane


mamy chyba takie mala demokracje chyba nie ??

wiec glosowanie( mc czy moze tak jak jest lub 10 map+nowe dodane) i wiekszosc zdecyduje ! proste

Bo$s - Nie 14 Gru, 2008 15:48

Uczulony`, w Grecji (Atenach) też mają demokrację ;)
melon387 - Nie 14 Gru, 2008 20:47

Jestem za!!
x0x - Nie 14 Gru, 2008 22:12

na początku glosowałem na nie teraz jestem na tak dość mam granie 15 raz dusta, cbble cały dzień dust2, inferno, nuke, cbble, kabul,dust,aztec w kółko niech ktoś mi przyśle jak zrobić strefy do map sam zrobię do każdej mapy, nawet jakby miało być 8 stref :]
nowik - Czw 08 Sty, 2009 08:13

No to ja dopiero teraz się wypowiem :] Uczulony, chcesz demokrację to masz :P 20 vs. 21 zatem po równo praktycznie, a w takim wypadku zostaje to co było :P Temat wielokrotnie wałkowany, za każdym razem traktowany tak samo :)

EOT

Pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group