To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - "o klimacie i @ na Bydzi"

Dzejms - Nie 12 Lis, 2006 19:41

sven napisał/a:
Czasy bydzi to czasy kiedy wiekszosc was nie wiedziała o istnieniu tego srerwa :F bardzo duzo ludzi z tamtych czasow juz nie gra na bydzi albo z powodu bana albo dlatego ze juz nie graja ich ziomki i klimat sie zwalił. Tamta bydzia juz nigdy nie wróci a bedzie coraz gorzej !! Ci co grali kiedys i pmaietaja ten klimat o któym mówie to napewno to rozumieja !! wiekszosz z was co teraz gra na bydzi nie bedzie miała pojecia zielonego o czym jest mowa w tym temacie i jak było kiedys...


Sven a może byś się ujawnił, bo z takim rozrzewnieniem wspominasz Bydzie sprzed półtora roku, a ja jakoś Ciebie pod takim nickiem nie pamiętam z tego okresu?
A do tematu to Bydzia jest cały czas taka sama. Wymieniają się tylko gracze. Jedni odchodzą , inni przychodzą. Zmieniamy się również my gracze. Jedni na gorsze inni na lepsze. Np. z Kankerem zaczynaliśmy grać w CS-a dokładnie w tym samym czasie. Ja lamie do dzisiaj. On opanował grę, ale za to zaczął traktować innych z góry. Bez wyrozumiałości. Nie każdy musi być po 2 latach grania alfą i omegą w Csie. Nie ma takiego przymysu !
Wy - głównie młodzież przecież też się zmieniacie. Dorastacie. Przechodzicie mutacje. Rozpiera Was energia. Jednych mocniej innych mniej. Jedni panują nad sobą ( m.in. poprzez nie włączanie mika podczas przeklinania) inni nie (np. lubią prowokować adminów).
Błędy wiadomo - każdemu się zdarzają, ale tolerancji dla chamstwa nie będzie. I o takich ludzi, którzy po prostu nie potrafili być normalni zmieniła się Bydzia. Czy to jest zły kierunek? :faja:

sven - Nie 12 Lis, 2006 19:46

to jest Dzejms nie istotne kim jestem wazne jest to ze Ci którzy pamietaja ten okres wiedza o czym mówie... i równiez wiedza dlaczego klimat sie zrypał ale jak zwykle nikt nie chce o tym otwarcie mówic
tiop - Nie 12 Lis, 2006 20:16

Ja np. niewiem o czym mowisz. Czas leci do przodu jedni odchodza drudzy przychodza, a takie biadolenie ze za starej bydzi bylo lepiej jest bez sensu. To normalne przemijanie :) Dla Ciebie moze i jest gorzej, a ktos nowy przyjdzie i dla niego bedzie dobry klimat...
domeztoz - Nie 12 Lis, 2006 21:41

tiop napisał/a:
ktos nowy przyjdzie i dla niego bedzie dobry klimat...


no i to jest podsumowanie tego tematu...
kto by nie wlazl na serwa to i tak mu sie spodoba czy to bylo rok temu czy dopiero bedzie za rok... atmosfera jest zalezna wylacznie od ludzi, no i moze od dobrych pluginow...
mi osobiscie bydzia sie bardzo podobala na poczatku teraz coraz mniej :/ ale i tak bede gral bo jest szansa ze bedzie lepiej... ale to juz od ludzi zalezy :papa2:

WEGier - Pon 13 Lis, 2006 10:44

dobra to i ja się wypoce troszkę bo we wcześniejszych "rozmowach" nie uczestniczyłem, bo mnie nie było i nie było sensu zawierać jakiegoś stanowiska (no bo jak, jak nie grałem, nie wiedziałem). Dołącze się do dzejmsika, też razem z tobą zaczynałem grę w CS i zaczynałem ją na tym serwie (i na OB - wtedy to było to samo - i jakoś nie widze problemu że było a nie jest ) i minęło kawał czasu a mój skill dalej jest mierny i co z tego?? gram dla przyjemności, pewnie że ludzie przychodzą i odchodzą - czasem przecież wpadają starzy znajomi : quit, senior i inni a z nowych użytkowników - po małej selekcji zostali też wspaniali ludzie (i ciągle dochodzą inni - dlatego mam zawsze nerwy jak widziałem przywitania starych forumowiczów, te szyderstwa itp - pamiętajcie że WY także kiedyś byliście nowi i nie jest zbytnio miło jak ktoś was traktuje z góry tylko dlatego ze jesteście świerzy).
Co do kultury na serwie ... nie zamierzam się wypowiadać jak jakiś weteran, bo pomimo mojej długiej przygody z B1 jestem nowym @ ... dlatego chciałem zostać nim ponieważ NIGDY nie znosiłem "wożących" się PRO i wyzywających kogoś tylko dlatego że ktoś : rzucił smoke na prodku a akurat PR0 miał kampe, wrzucił flesza/smoke do "trupy" na D1 a tam akurat wybierał się nasz utalentowany gracz - i się zaczyna wyzywanie :"ogarnij typie, bot, zal, co za lol itp" a wystarczyło podczas respawn powiedzieć/napisać "nie rzucać nic do trupa" albo "nie rzucać smoków" itp i nic by się nie stało. NIE NAWIDZE SAPACZY, to jest tak jak kiedyś słyszałem że ktoś zorganizował turniej CS i liderzy podpadali w pierwszej turze i od razu szły "CENZURA co za ch.. kompy, myszki do du, lagi, pingi etc etc" a tak naprawdę to we własnym domu graja na neo 128 i kompie z przed 10 lat ALE znacie to pzrysłowie "złemu tancerzowi to i jaja przy tańcu przeszkadzają".
Kończąc .. to wy/my/oni zapewniają dobrą zabawę na serwie a my pilnujemy tylko porządku i paru innych spraw. 4fun? ok, ale nie jest śmieszne ani zabawne "darcie się do mic, rozmawianie o pupie marynie, wyśmiewanie, albo np wywalanie C4 za balkon na prodku alebo zabijanie hostów"

:*

BABCIA - Pon 13 Lis, 2006 16:08

i uznałbym to za podsumowanie topica proponuję clozet
potek - Pon 13 Lis, 2006 20:23

ojjj ja to na bydzi jestem baaaardzo długo jeszcze za czasów Ultry, i od kiedy pamietam ciacho ma @ :) i wiekszosc adminów bardzo dobrze wywiazuje się ze swojego obowiązku. Są też tacy "bogowie" co myślą ze jak mają admina to są wielcy gangsterzy. Są tez tacy jak co sądza ze na servie jest mało rozrywki i bawią sie w niewidzialonść wielcy @.
Ciachoo - Pon 13 Lis, 2006 21:14

BABCIA napisał/a:
i uznałbym to za podsumowanie topica proponuję clozet


jestem za, droga starsza pani.
jeżeli kogoś w tym topicu uraziłem to sorky

ta trzecia opcja to bardziej z mojego dziwnego poczucia humoru,
byłem ciekawy czy ktoś zakreśli tą odpowiedź
i się niestety upewniłem w pewnej sprawie
'ponieważ są ludzie i parapety"
klimat zawsze może byc świetny, jezeli się postaramy. ja od zawsze jak jestem na bydzi czyli jakiś rok starałem się nie burzyć klimatu.
chyba że ktoś zaliczy ten topic do tego "burzenia"
ale nie miałem tego na moim celu
ponieważ zbyt lubię wszystko co servem nim związane
dla dobra mojego i klimatu można by zamknąć ten przeklęty topic
jeszcze raz sorki za ten dziwny topic
ale tak się jakoś złożyło, niestety tak bywa czasem, że się myśli dobrze, a robi źle (skądś to znam, na pewno nie z polityki :X)
i "żeby nie było", wyzbywam się wszelkich uprzedzeń do niektórych @ .
z czystym sumieniem moge TERAZ napisać

PEACE & LUV , niggaZ , jakby nie było będzie bardzo miło
zakończę miłym akcencikiem w postaci cytatu z piosenki, której gatunku nie znoszę:
"będzie dobrze, byle ku(CĘZÓRA) w zgodzie"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group