To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Jakiej Muzy słuchacie

Yelonek - Nie 02 Lip, 2006 19:49

Jeezu... to nikt już nie słucha takich kolesi jak Rob Zombie? :E
Cashreen - Nie 02 Lip, 2006 20:21

Yelonek napisał/a:
Jeezu... to nikt już nie słucha takich kolesi jak Rob Zombie? :E


Rob Zombie kilka piosenek mu sie udało reszta według mnie to wielka pomyłka :D Ale te kilka miał naprawde ¶wietnych :D

w0mbat - Nie 02 Lip, 2006 20:40

Cashreen napisał/a:

Polecam bardzo zespół Dimmu Borgir , Thorium , Canibal Corpse , Decide , Morbid Angel , Amon Amarth za duzo by tu wymieciac tych zespołów :D :D:D


ja bym do tego dopisal jeszcze In Flames i Rammstein :D

ave :twisted:

Trel - Nie 02 Lip, 2006 21:09

A kochanego, dobrego i polskiego Huntarka i Vaderu juz nikt nie slucha??

^^ Hunter goraco polecam :) a Vader wszyscy znacie :)


P.S. Cash sprawdzilem mam te 5 z 6 albumow co tam mowiles... :) i jeden bonus jak jeszcze nie byli slawni, kiedy byli cichoa kapela co grala wew piwnicy u danniego demko takie :P P

I pamietaj : torrent.net.pl tam jest wszystko :D

Widelec - Nie 02 Lip, 2006 21:55

ja slucham: MUSE, Linkin Park, Papa roach, Goldfinger, Gorillaz, Green Day, troche Billy Talent, Maximo Park, Placebo, Franz Ferdinand, The Vines, Sum 41, R.E.M., alien ant farm, A, Foo Fighters, Blur, Yellowcard, Nirvana, Weezer, The F-ups :] ,
a teraz troche inaczej :P czesto slucham tez: Mozart, Czajkowski, Wagner, Bach, Vivaldi, Chopin, Beethoven, Straus, Korsakov i inni

z polskich tylko: Akurat

ciasteczkowy - Nie 02 Lip, 2006 22:14

Widelec napisał/a:

a teraz troche inaczej :P czesto slucham tez: Mozart, Czajkowski, Wagner, Bach, Vivaldi, Chopin, Beethoven, Straus, Korsakov i inni



A łyżka na to niemożliwe :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Widelec - Nie 02 Lip, 2006 22:14

ciasteczkowy napisał/a:

A łyżka na to niemożliwe :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


:cfaniak:

czesto to moze przesada. :)

Uczulony` - Pon 10 Lip, 2006 07:25

ReKsIoPL napisał/a:
nue metal, metal, rock .... Zalezy wiele od humoru :)


ta

wszystko pokoleji a potem na koniec www.ivona.pl nikt tego jeszcze nie wymysli oprocz nich.

Ciachoo - Wto 26 Wrz, 2006 20:04

ja to różnie ale głównie: rock, wszystkie rodzaje metalu oprócz progressive'u (jaka¶ pomyłka wielka ta muza:/) hiphop b±dĽ rap (NWA,Nagły atak spawacza,inne stare zespoły TYLKO) czasem elektroniki ale nie techno, ani clubu, tego słucha się na dystoketach i w clubach, jak nazwa wskazuje :D a rob zombie dobry jest, ma dużo niezłych piosenek, ale rzeczywi¶cie niektóre to jakby go zapinali :D NIE ZNOSZĘ POLSKIEGO HIPHOPU w stylu hemp gru, włodi, bez cenzury, peja, i inne oszołomstwo ;/
ReKsIoPL - Czw 28 Wrz, 2006 08:30

nedlee napisał/a:
ReKsIoPL napisał/a:
nue metal, metal, rock .... Zalezy wiele od humoru :)


ta

wszystko pokoleji a potem na koniec www.ivona.pl nikt tego jeszcze nie wymysli oprocz nich.


"zalezy od humoru" mialem na mysli ze wybieram z tych 3 gatunkow :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group