To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Jakiej Muzy słuchacie

Plast!c - Czw 28 Wrz, 2006 12:04

Ja słucham metalu: System of a down, Korn, Metalica, i hard rock'u: Tutaj tylko Disturbed.... Może mało tych zespołów ale jak się zbierze ich wszystkie albumy to wystarcza to całkowicie :)
Cashreen - Czw 28 Wrz, 2006 14:34

Plast!c napisał/a:
Ja słucham metalu: System of a down, Korn, Metalica, i hard rock'u: Tutaj tylko Disturbed.... Może mało tych zespołów ale jak się zbierze ich wszystkie albumy to wystarcza to całkowicie :)


Bez urazy ale według ciebie System of a down , Korn i Metallica Jest Metalem !! !! No moze Metallica jest Trash / Heavy Metal ale tylko w starych płytach a korn to nu metal czyli cos jak LP krotko mowiac nie metal :P a system po kompletna porazka a nie metal tylko czysy rock alternatywny !! a co do disturbed to masz racje z hard rockiem ale mało w tym prawdy wiecej tu połaczenia Dobrego Trasha i heavy :D Nastepnym razem nie piszczie ze Linkin park to metal czy niejaki System of a down czy korn czy inne tego typu zespoły bo az mi sie serce kraje jak to czytam !!

qBert - Czw 28 Wrz, 2006 15:48

Cashreen napisał/a:
Plast!c napisał/a:
Ja słucham metalu: System of a down, Korn, Metalica, i hard rock'u: Tutaj tylko Disturbed.... Może mało tych zespołów ale jak się zbierze ich wszystkie albumy to wystarcza to całkowicie :)


Bez urazy ale według ciebie System of a down , Korn i Metallica Jest Metalem !! !! No moze Metallica jest Trash / Heavy Metal ale tylko w starych płytach a korn to nu metal czyli cos jak LP krotko mowiac nie metal :P a system po kompletna porazka a nie metal tylko czysy rock alternatywny !! a co do disturbed to masz racje z hard rockiem ale mało w tym prawdy wiecej tu połaczenia Dobrego Trasha i heavy :D Nastepnym razem nie piszczie ze Linkin park to metal czy niejaki System of a down czy korn czy inne tego typu zespoły bo az mi sie serce kraje jak to czytam !!

:wow:
jak sie oburzyl... chyba niepotrzebnie troszke!

HeSS - Czw 28 Wrz, 2006 16:02

HH and TeKno ^^ :D
Cashreen - Czw 28 Wrz, 2006 17:51

qBert napisał/a:
Cashreen napisał/a:
Plast!c napisał/a:
Ja słucham metalu: System of a down, Korn, Metalica, i hard rock'u: Tutaj tylko Disturbed.... Może mało tych zespołów ale jak się zbierze ich wszystkie albumy to wystarcza to całkowicie :)


Bez urazy ale według ciebie System of a down , Korn i Metallica Jest Metalem !! !! No moze Metallica jest Trash / Heavy Metal ale tylko w starych płytach a korn to nu metal czyli cos jak LP krotko mowiac nie metal :P a system po kompletna porazka a nie metal tylko czysy rock alternatywny !! a co do disturbed to masz racje z hard rockiem ale mało w tym prawdy wiecej tu połaczenia Dobrego Trasha i heavy :D Nastepnym razem nie piszczie ze Linkin park to metal czy niejaki System of a down czy korn czy inne tego typu zespoły bo az mi sie serce kraje jak to czytam !!

:wow:
jak sie oburzyl... chyba niepotrzebnie troszke!


Qbert no ale wes jak koles mi np.napisze ze słucha metalu:Linkin Park , Korn , TOKIO HOTEL, i inne zespoły mało wiążace sie z metalem bardzo mało !! a odmian tego gatunku jest mnostwo a najpopularniejsze jest Heavy,Power,Black,Death,Brutal,Melodic,Viking,Trash i odmiana Trashu - Grind :D to raczej sa takie wazniejsze odmiany a gdzie reszta.
To by było na tyle .

Plast!c - Czw 28 Wrz, 2006 17:56

Cash ja pisząc tego posta nie miałem zamiar urazić ciebie / twojej muzyki. Napisałem to nie wiedząc do końca jaki jest to rodzaj muzyki więc jako że mój program na którym odtwarzam muzykę pokazuje mi jaki jest to rodzaj muzyki WEDŁUG TEGO PROGRAMU to napisałem tego posta z pomocą programu. Napisałem to co program wyświetlał a że kłamał to nie moja wina :( . Nie uważam się za metala więc może dlatego mnie tak to nie boli jak ciebie. Sry.
Cashreen - Czw 28 Wrz, 2006 18:36

LoooZ to czas abys sie przekonał coo to metal prawdziwy :D
masz tu troszke zespołów warte uwagi !! z mojej lisy muzycznej :D

- Iniquity
- Sludge
- Fear Factory
- Kamelot
- Arch Enemy
- Chimaira
- Cradle Of Filth
- Dimmu Borgir
- Hatebreed
- Moonspell
- Mushroomhead
- In Flames
- Testam1349entv
- Crematory
- Blood
- Deathbound
- Evoken
- Hypnos
- Illdisposed
- My Dying Bride
- Nile
- Novembers Doom
- Shape of Despair
- Cannibal Corpse
- Thorazine
- Thorium
- Misfits
- D'espairsRay (Japonskie)
- Dir en grey (Japonskie)
- Amon Amarth
- Behemoth
- Biohazard
- Children Of Bodom
- Cryptopsy
- Death
- Decide
- Mayhem
- Napalm Death
- Six Feet Under
- Vader
- Anthrax
- Gorgoroth
- Kreator
- Morbid Angel
- Pantera
- Soilwork
- Soufly
- Machine Head
- Amorphis
- Arkona
- Bathory
- Burzum
- Carcass
- Cathedral
- Celtic Frost
- Tyranny
- Unholy
- D.A.M
- Incapacity
- Insomnium
- Katatonia
- Macabre
- Marduk
- Medebor
- Mors Principium Est
- Nachtmystium
- Necromantia
- Necronomicon
- Nightly Gale
- Obituary
- Occult
- Old Man's Child
- Psycroptic
- Sacrifice
- Satan
- Theory In Practice
- Vampiria
- Confessor
- Count Raven
- Doomshine
- Electric Wizard
- Goatsnake
- Orodruin
- Place of Skulls
- Reverend Bizarre
- Solstice
- Spirit Caravan
- The Gates of Slumber
- The Obsessed
- Warning
- Abigor
- Anal Stench
- Anathema
- Bruce Dickinson
- Candlemass
- Dementor
- Demilich
- Demonoid
- Destruction
- Diablo
- Disgorge
- Doomshine
- Dream Evil
- Enthral
- Exhumed
- Fleshtized
- Grave Digger
- Hate Eternal
- Hypocrisy
- Rhapsody Of Fire
- Agathodaimon
- Blind Guardian
- Einherjer
- Marduk
- Dragonfly
- Ensiferum
- Illnath
- Into Eternity
- Korpiklaani
- MAJESTY
- Malevolent Creation
- Masterstroke
- Nephasth
- Nightrage
- PERSUADER
- Witchery
- Ajattara
- Crionics
- Dimension Zero
- Folkearth
- GOATHEMY
- Hate Eternal
- My Own Grave
- Naglfar
- Norther
- ANIMALS KILLING SPREE
- Atavism
- Retch
- Bizarre Embalming
- BRODEQUIN
- Cock and Ball Torture
- Devourment
- Disgorge
- Extreme Noise Terror
- Dysentery
- Gutrot
- Incarnated
- inhumate
- Last Days of Humanity
- Mortician
- PIGSTY
- Sayyadina
- Daughters
- Despised Icon
- Devil Wears Prada
- East West Blast Test
- Ed Gein
- Fall River
- Hell Within
- Me and Him Call It Us
- Number 12 Looks Like You
- Origin
- Sawtooth Grin
- Set Your Goals
- Thumbscrew
- Undying
- With Dead Hands Rising
- Nargaroth
- Nephasth
- Autopsy
- Dark Funeral
- Tartaros
- 1349
- Agathodaimon
- Pantheist
- Panzerchrist

WOJTAS - Czw 28 Wrz, 2006 20:03

Padam na CYCE Cash :x :hahaha: co za lolek jeden ;]
A wracajac do tematu to ja slucham:
1. Techno, Trance, House, Drum & Base (zadko) no i czasem trafi sie jakis Psychodelik ktory mi podpasi ale to zadkosc :D
2. Hip - Hop (coraz zadziej ale...) Polski, Francuski, Czarny (czyt. rap) :D
no i to chyba na tyle :D a ty Cash prosze cie przezuc sie na Trance bo on uspokaja/relaksuje ;] a Metal ludzi BUNTUJE :cfaniak: :lol:

Cashreen - Czw 28 Wrz, 2006 20:15

RazeL napisał/a:
Padam na CYCE Cash :x :hahaha: co za lolek jeden ;]
A wracajac do tematu to ja slucham:
1. Techno, Trance, House, Drum & Base (zadko) no i czasem trafi sie jakis Psychodelik ktory mi podpasi ale to zadkosc :D
2. Hip - Hop (coraz zadziej ale...) Polski, Francuski, Czarny (czyt. rap) :D
no i to chyba na tyle :D a ty Cash prosze cie przezuc sie na Trance bo on uspokaja/relaksuje ;] a Metal ludzi BUNTUJE :cfaniak: :lol:


wez pierwszo pomysl jak cos napiszesz !! metal buntuje ?? poczytaj sobie jakies teksty zepołow co podałem wyzej i porownaj z swoim hh zobaczysz roznice !!

HeSS - Czw 28 Wrz, 2006 20:24

Ja uwazam tak jak razel dobry transiQ relaxuje :D :D a aproto metalu to nie czaje moze i texty maja ale jak spiewaja to nic nie idze zrozumiec tylko uaaa leee itp ja tak mysle, ale kazdy ma prawo sluchac czego chce. :* :D razel techno trance i house rox no i hh xD xD :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group