To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - 2 squady bydzi

psychic - Czw 04 Maj, 2006 10:41

kurde ciezko bedzie wylosowac na przyklad pojedynki 3on3 rowne..hmm
losowanie na papierkach musisz solid zrobic ;)

Cashreen - Czw 04 Maj, 2006 12:36

Liczymy na ciebie Solid :) Los w twoich rekach :) :crazy:
ROSOMAK - Czw 04 Maj, 2006 18:55

psychic napisał/a:

losowanie na papierkach musisz solid zrobic ;)


:crazy: hehe dokladnie karteczki do magicznego kapelusika i kolektura rusza :E dobrze by bylo tylko aby w miare rowne sklady wylosowala :faja:

.:Solid_Snake:. - Czw 04 Maj, 2006 22:39

ta, a jak mi sie trafi potem najlepszy team to beda mowili ze fake'owałem ;D Nagram na koma moze i wrzuce na rapida jak wyciagam kartki ze szklanki ;D
psychic - Czw 04 Maj, 2006 23:10

rotfl.. dobry pomysl :P :hahaha:
ROSOMAK - Pią 05 Maj, 2006 04:49

.:Solid_Snake:. napisał/a:
ta, a jak mi sie trafi potem najlepszy team to beda mowili ze fake'owałem ;D Nagram na koma moze i wrzuce na rapida jak wyciagam kartki ze szklanki ;D


No tez dobry pomysl .To teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekac na losowania- moze jakies zaklady ?? :)

WOJTAS - Pią 05 Maj, 2006 14:15

Zaklady...?? No wiec kto obstawia ze Ja odpane jako 1 ?? Reka do gory !! A tak na powaznie to pomysl z tym filmikiem z koma jest BARDZO trafny przynajmniej nikt nie bedzie mial co do losowania zadnych watpliwosci :P :D
Cashreen - Pią 05 Maj, 2006 14:17

TO jest fajny pomysł :) :crazy:
WEGier - Pią 05 Maj, 2006 14:18

RazeL napisał/a:
Zaklady...?? No wiec kto obstawia ze Ja odpane jako 1 ?? Reka do gory !! A tak na powaznie to pomysl z tym filmikiem z koma jest BARDZO trafny przynajmniej nikt nie bedzie mial co do losowania zadnych watpliwosci :P :D


Kod:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
ta, a jak mi sie trafi potem najlepszy team to beda mowili ze fake'owałem ;D Nagram na koma moze i wrzuce na rapida jak wyciagam kartki ze szklanki ;D


taaaa i przebierz się za sierotkę :hahaha: :hahaha: (dla realizmu) :hahaha: :hahaha:

Cashreen - Pią 05 Maj, 2006 21:09

Solid juz wszyscy sie niecierpliwia :) Co to bedzie :) " CO SIE STAO" :crazy: :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group