To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Jakiej Muzy słuchacie

sidney - Czw 28 Wrz, 2006 20:27

hip klop to gowno, techno i wszelkie jego odmiany to gowno. metalu nie slucham, ale muza moze być.
oLKa - Czw 28 Wrz, 2006 20:41

Cashreen napisał/a:
RazeL napisał/a:
Padam na CYCE Cash :x :hahaha: co za lolek jeden ;]
A wracajac do tematu to ja slucham:
1. Techno, Trance, House, Drum & Base (zadko) no i czasem trafi sie jakis Psychodelik ktory mi podpasi ale to zadkosc :D
2. Hip - Hop (coraz zadziej ale...) Polski, Francuski, Czarny (czyt. rap) :D
no i to chyba na tyle :D a ty Cash prosze cie przezuc sie na Trance bo on uspokaja/relaksuje ;] a Metal ludzi BUNTUJE :cfaniak: :lol:


wez pierwszo pomysl jak cos napiszesz !! metal buntuje ?? poczytaj sobie jakies teksty zepołow co podałem wyzej i porownaj z swoim hh zobaczysz roznice !!


ej ale Cash nie bulwersuj sie tak :P każdy może miec swoje własne zdanie i poglady. Zyjemy w (jeszcze) wolnym kraju :rotfl:

WOJTAS - Pi± 29 Wrz, 2006 01:28

ale caschrenie dlaczego ty sie tak zloscisz na to jak ktos wypowiada sie na temat twojej muzyki ?? Ja nie nawidze metalu dlatego ze nie wiem co on ma w sobie ze ludzie go kochaja :x teksty ?? jakie teksty ?? to wogole ma cos takiego jak tekst ?? hmm muzka ?? no nie wiem co to za frajda przy takim brzmieniu wymachiwac bania :x A co do tego ze Metal buntuje tak to prawda znam duuuuuzo ludzi ktorzy sluchaja muzyki Hevy Metalowej (jak zle to okreslilem to sorry nie znam sie) i powiem wam ze nie kazdy jest buntownikiem ale wiekszosc z nich to jednym slowem mowiac nie ludzie tylko jacys PSYCHOPACI. Zero kontaktu ze swiatem tylko ze swoja muzyka w tym przypadku metal. Ja np wole sobie pojsc na kocert muzyki Trance/Techno nawp........ sie dropsow i relaksowac sie prz tej muzie niz pojsc na koncert muzyki Hev Metalowej i zostac zdeptanym przez ludzi w glanach. Sry Cash jesli cie urazilem tym postem ale niestety taka jest moja opinia na temat tej wlasnie muzyki ktorej ty tak bardzo bronisz :* PEACE :wstydni¶:
ReKsIoPL - Pi± 29 Wrz, 2006 08:26

TECHNO, HIPHOP = ćpanie !


Zapewne kazdy teraz wypowie sie sie jestem nie dorozwiniety i wogole. Powiedzcie szczerze w ilu utworach hiphopowych nie ma slowa o jaraniu ? ( nie mam na mysli hiphopolo ).

Ja wole sie napic niz palic i probowac sobie wmowic ze mam jaks super banie. Wypije 0,7 z kumplem pojde na rynek wypije kilka bro ( w zaleznosci od dnia raz wiecej raz mniej ). Pogadam ze znajomymi o rezterkach tego swiata. Pogadam powaznie, posmieje sie.

Jescze nie slyszalem, sam sie rowniez nie spotaklem zeby ktos jak sie spali zeby gadal o powaznych rzeczach.

Dlatego ziolo jest to forma rozrywki a nie sposob na zycie.

qBert - Pi± 29 Wrz, 2006 09:55

ReKsIoPL napisał/a:
Dlatego ziolo jest to forma rozrywki a nie sposob na zycie.

z tego wynika ze wódka jest sposobem na życie?

sidney - Pi± 29 Wrz, 2006 10:33

Cytat:
TECHNO, HIPHOP = ćpanie !


racja! zioło jest dla niektorych sposobem na zycie (bob marley), ale ci co pala dla szpanu, bo jakis hip hopowiec spiewa, ze pali i jest fajnie sa ostatnimi idiotami

NARKOTYKOM MOWIMY NIE!

HeSS - Pi± 29 Wrz, 2006 11:06

sorry ale techno i hh = Ćpanie :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: HUAHUAHUAHAUHAUHUAUA a przydapdkiem nie rege metal itp te klimaty to sa najwieksze muzyki na ktorych sie ćpa ... bylo ktos z was wielkich znawcow na sunrise albo cos w tym stylu ze tak mowiecie ze to jest "Ćpanie" jakos mi sie tak nie wydaje ale oke kazdy ma swoje zdanie :P a jezeli chodzi o ten metal to wedlug mnie on tylko ludzia mOzg lasuje jak spiewaja to nie slychac textow tylko ich darcie sie ja w tym nie widze nic ciekawego :/ cash nie chcem ciebie urazic ale kazdy ma swoje zdanie :* :D
nie - Pi± 29 Wrz, 2006 12:06

ReKsIoPL napisał/a:
TECHNO, HIPHOP = ćpanie !


Zapewne kazdy teraz wypowie sie sie jestem nie dorozwiniety i wogole. Powiedzcie szczerze w ilu utworach hiphopowych nie ma slowa o jaraniu ? ( nie mam na mysli hiphopolo ).

Ja wole sie napic niz palic i probowac sobie wmowic ze mam jaks super banie. Wypije 0,7 z kumplem pojde na rynek wypije kilka bro ( w zaleznosci od dnia raz wiecej raz mniej ). Pogadam ze znajomymi o rezterkach tego swiata. Pogadam powaznie, posmieje sie.

Jescze nie slyszalem, sam sie rowniez nie spotaklem zeby ktos jak sie spali zeby gadal o powaznych rzeczach.

Dlatego ziolo jest to forma rozrywki a nie sposob na zycie.


Jasne lepiej ***cenzura*** sie z kolesiami gorzaly, potem kogos zlac, narobic obory, pobelkotac "powaznie" i na koniec sie zezygac, rzeczywiscie jest to lepsze niz cpanie.

A to ze nie slyszales jak ktos mowi z sensem i o powaznych rzeczach po spaleniu to wspolczuje ci znajomych.

W ogole dzielenie muzyki ktora jest do cpania a ktora nie jest chore, kazdy jak cpa bedzie sluchal muzyki ktore mu sie podoba czy to bedzie metal, hh czy disco polo.

PS: Zapal zanim zaczniej gadac takie bzdury o paleniu, zebys wiedzial o czym piszesz. :faja:

WOJTAS - Pi± 29 Wrz, 2006 12:32

w 10000000000000000000% zgadzam sie z NIE !! Kazdy kto pali StuFFa moze sluchac muzyki jakiej tyko zapragnie. i nie jest prawda ze ktos jak sie zbura nie potrafi gadac o powaznych sprawach (to sie nazywa ZAMULA) g..... prawda. A co do cpunow to SOORRRYYY ale ja cpunem nie jestem i nie mowie ze jak ktos pali tzw. ZIOLO :x jest cpunem. TO NIE JEST NARKOTYK OD TEGO SIE NIE UMIERA !! Ludzie skaczcie PIER...... jezeli nic na ten temat nie wiecie !! Co z tego ze "kolega" wam powiedzial jak to jest i mu sie nie spodobalo naopowiadal wam jakis bajek a wy chodzicie i powtarzacie " narkotykom mowimy nie" "ci co pala ziolo to cpuny". Gdybyscie palili tyle co ja wiedzieli byscie ze nie jest to tak zle jak wam "koledzy i TV" mowia. Tyle mam do powiedzenia na ten temat !!

Smoke Some WEEEED :faja: :faja: :D

Cashreen - Pi± 29 Wrz, 2006 12:43

HeSS napisał/a:
sorry ale techno i hh = Ćpanie :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: HUAHUAHUAHAUHAUHUAUA a przydapdkiem nie rege metal itp te klimaty to sa najwieksze muzyki na ktorych sie ćpa ... bylo ktos z was wielkich znawcow na sunrise albo cos w tym stylu ze tak mowiecie ze to jest "Ćpanie" jakos mi sie tak nie wydaje ale oke kazdy ma swoje zdanie :P a jezeli chodzi o ten metal to wedlug mnie on tylko ludzia mOzg lasuje jak spiewaja to nie slychac textow tylko ich darcie sie ja w tym nie widze nic ciekawego :/ cash nie chcem ciebie urazic ale kazdy ma swoje zdanie :* :D


1.mylisz pojecia na koncertach metalowych sie nie cpa !! tylko na rockowych !!
2.a teksty metalowych zespołow zazwyczaj sa jak ustrzec sie od własnie takiego podejscia i zaczac cpac , niektore zespoły Gore Grind Metak spiewaja jakie zycie jest brutalne i jak to ominac , Blac i Death metal maja teksty dziwne typu melodyjna basn jak jest naprawde !! czasami spiewaja sobie o szatanie nie po to aby go wychwalac lecz po to aby zrozumiec jaka jest wiara w niego !! tak jak w kosciele spiewaja o bogu jaki on jest !!
3.A HH i Tekno - co tam sa za teksty ?? HH - jak fajnie jest po jaraniu ?? Obejrzycie sobie Film "Że życie ma sens" zrozumice co mowice i do czego daza wasze rozterki zyczowe na temat jarania i picia czestego !! A Tekno - nie ma tekstow tylko kilka dropsow i slyszych tekst ale zajefajna zabawaaa jest super i umcy umcy basss tylko sobie organizm niszczysz !! i dziurawisz mozg na imprezach tekno !!
4.Podsumowanie ( według mnie ) metal (wiele gatonków) - ma teksty zwiazane z zycie i jak sie ochronic przed wybraniem złej sciezki , opowiada o losach ludzi , podejmuje ryzyko pokazania jaki jest swiat ludzi ktorzy słuchaja metalu i zrozumieli co oni spiewaja !! A HH - ma teksy typu jaranie , niekiedy o zyciu ale zniszczonym juz niestety a przez co przez los jaki wybrał !! a tekno o niczym nie mowi tylko po dropsach tekno mowi wez wiecej i baw sie lepiej !! ( piszac to nie chciałem obrazic ludzi ktorzy takie zycie teraz prowadza i to jest tylko i wyłaczne moje zdanie ) !!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group