To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Jakiej Muzy słuchacie

WOJTAS - Pią 29 Wrz, 2006 13:56

tzw. przez ciebie tekno nie ma tekstow bo jest to muzyka techniczno/elektroniczna i nie ma ona tekstow owszem sa kawalki ktore posiadaja wokal ale ogolnie Techno/trance nie ma tekstow tu chodzi o brzmienie a nie o teksty. A metal ma teksty ktorych ja i tak nigdy nie zrozumiem a co najwazniejsze to nigdy nie wchwyce ich w tej muzyce. eot.
nie - Pią 29 Wrz, 2006 14:01

Cashreen napisał/a:

4.Podsumowanie ( według mnie ) metal (wiele gatonków) - ma teksty zwiazane z zycie i jak sie ochronic przed wybraniem złej sciezki , opowiada o losach ludzi , podejmuje ryzyko pokazania jaki jest swiat ludzi ktorzy słuchaja metalu i zrozumieli co oni spiewaja !! A HH - ma teksy typu jaranie , niekiedy o zyciu ale zniszczonym juz niestety a przez co przez los jaki wybrał !! a tekno o niczym nie mowi tylko po dropsach tekno mowi wez wiecej i baw sie lepiej !! ( piszac to nie chciałem obrazic ludzi ktorzy takie zycie teraz prowadza i to jest tylko i wyłaczne moje zdanie ) !!


Oj, Daiuszku :D uwazam ze generalizujesz muzyke, nie mozna jej podzielic ze wzgledu na tresc :papryczka: muzyka dzieli sie na gatunki pod wzgledem stylu i wykonaia. Moge sie zalozyc ze jest wiele kawalkow metalowych w ktorych spiewaja o chlaniu, cpaniu, rozbojach , itp Muzyka to tylko narzedzie do przekazania przekazu jaki chce autor badz wykonawca przekazac (pokretne zdanie). HH nie jest tylko o bakaniu np: Koli, K44, PFK, Pokahontaz. Co do tekno to tylko niektore gatunki nadaja sie do sluchania, ale z zalozenia jest to muzyka do zabawy a nie do przemyslen :P Rozne rodzaje muzyki kojarza sie ludziaom z roznymi uzaleznieniami, hh, reage - jointy, tehno - dropsy, rock, blues - alko, metal - hmmm... czarna msza, picie krwi :P :hahaha: ? (to nie jest moj osad, zauwazylem ze czesto powtarzaja sie te schematy wsrod ludzi sluchajacych innej muzyki)


Wracajc do ziola i dragow, zastanowcie co piszecie, jak ktos pali ziolo to cpun, a jak ktos pije piwo to co pijak? Alkoholik?

Nie wrzucajcie wszystkich do tego samego worka. Niestyty pijanstwo jest w naszym narodzie powszechnie akceptowane, rzad tez niby z tym walczy ale podnosi akcyze zeby kasiurka plynela szerokim strumieniem, jakby zalegalizowac ziolo i opodatkowac je to rzadowi tez by rura zmiekla.

Uwazam ze alkoholizm to wiekszy problem od cpania, wiecej wypadkow, wiecej agresji (moze dorownuje temu tylko speed i piguly) belkot i niekontrolowanie fizjonomicznych funkcji organizmu (sa dragi ktore tez to potrafia:D). Uzaleznienie tez jest inne alkochol czy papierosy to uzaleznienie fizyczne a ziolo na przyklad to uzaleznienie psychiczne, moj organizm nie potrzebuje thc to mi sie ***cenzura*** gra w cs-a, oglada film, sluch muzyki czy chociazby lepiej wszystko smakuje.

Jesli chcecie nazwac to cpanie, to ja jestem cpun i wbijam w to laske. Kto chce niech mnie ocenia, krytykuje w to tez wbijam laske. Zaraz koncze prace i na pewno sie zbakam zanim bejde na Bydzie :faja: :P

Pozdrawiam palaczy i wszyskich ktorzy potrafia to zrozumiec a nie slepo krytykowac i powtarzac po innych. (jedzmy go-wno miliardy much nie moga sie mylic :rotfl: ) Respect all!!!

HeSS - Pią 29 Wrz, 2006 14:04

HAHAHAHAHAHA cash :*
po 1. Techno to jest muzyka dance elektronicza i nie ma zadnego przekazu i textow bo po co przy niej masz sie dobrze bawic i tanczyc tak jak na imprezach a czy po dorpsach sie dziurawi mozg hmm nie ... co w przypadQ metalu nie zabardzo nie wiem moze sie nie znam ale nie slysze na imprezach metalu bo do niego tanczyc sie za bardzo nie da :/ no jedynie trzasnac lbem az odpadnie :/ a tak jak widac to na koncertach metalowych to jak ćpalnia itp. a np. woodstock to co jest koncery metalowo rocowy nie wiem i co tam moze wszyscy siedza w kolku i sobie spiewaja hAHAHAHHAAH nie jak widac to wszsyc sa zaćpani zachlani itp a na sunrise :* jest troche inaczej niestety moze i biora pigule ale to jest mniej widocze niz na metal imprezach :/ ...

Ciachoo - Pią 29 Wrz, 2006 15:44

Hohohohoho niezła dyskusja się tu wywiązała! Ja powiem wam jedno: trance i techno nie można w żadnym stopniu porównywać do metalu czy innych rodzajów MUZYKI ! podkreślam, MUZYKI ! pod względem sensu to nie ma porównania, urozmaicenia także, popularność przyznam większą ma techno i trance, lecz porównując metal i tamte dwa rodzaje "m00zy" chyba nie można powiedzieć że przy metalu się wali w ścianę głową...to co w techno i trance?? ahaaaa już wiem!! już wiem!! NAPIER**** się głową!! tak!! a co do ćpania czy chlania, to obie grupy różnie używają tych "pr0duktów", zależnie od członków wszystko, nie od muzyki :/ . A co do Twojego - nie, RESPECT ALL że ktoś ćpa to po rpostu dla mnie jest jak ironia taka :D podziwiajmy ludzi, którzy jarają. Zaiste , nobla im i rentę dożywotnią 100 kawałków na miesiąc ! (plz dajcie żyć!! :( ) A co do muzy to ustalmy uniwersalną rzecz: Techno i trance jest DO ZABAWY czyli np. na dyskoteki., imprezy domowe i inne. Metal. cóż, do słuchania normalnego , a do zabawy, dla ludzi, których to bawi. Bo techno NIE DA SIĘ słuchać na słuchawkach (tak ja uważam, próbowałem słuchać), bo jak można słuchać muzy, która się nie zmienia?? Prawie cały czas to samo ewentualnie co chwila dodawane odgłosy, oczywiście zaloopowane. Nie jestem jak coś, przeciwnikiem techno, albo techniawowców, ale prawdę CZA powiedzieć :/ a co do nawoływania do palenia, to naprawdę SKOŃCZCIE Z TYM! To niestety NIE jest elo/cool/trendy/jazzy/zaj/fajowe/kozackie/lightowe/* (*niepotrzebne skreślić) że nie możecie ogarnąć życia bez walnięcia sobie BUCH'a czy jak tam to się nazywa :/ Ja próbowałem I tabletek, I zioła, I alkoholu, I papierosów...i wiecie co?? GÓWNO TO DAJE. Prędzej szkodzi. no ale kończę, moralności nie mogę przecież nauczyć, te nauki się powinno gdzie indziej nabywać, ale cóż , powiedziałem co wiedziałem...i czuję się lżejszy :) ustalmy: TO CZEGO SŁUCHASZ NIC NIE MÓWI O TOBIE JAKO CZŁOWIEKU. taka niezła zasada, polecam przestrzegania, ja na niej jadę przez całe życie (w sumie krótkie bardzo jeszcze) i wychodzę na niej dobrze. pozdrowienia dla NIE/palących/nadmiernie-pijących/jarających/biorących (jak powiedziałem coś nielogicznego, to zwróćcie mi uwagę, bo pisałem to sercem, nie umysłem :D )
nie - Pią 29 Wrz, 2006 16:21

Ciachoo napisał/a:
A co do Twojego - nie, RESPECT ALL że ktoś ćpa to po rpostu dla mnie jest jak ironia taka :D podziwiajmy ludzi, którzy jarają. Zaiste , nobla im i rentę dożywotnią 100 kawałków na miesiąc ! (plz dajcie żyć!! :( )


RESPECT ALL bylo dla wszystkich :lol: nawiazalem do palacych bo wiedza o czym pisze. Ja sie nie chwale ze pale, pije i itp to jest porostu wymiana pogladow. Nikogo nie podziwiam ze pali czy pije ale robiac to wiem dlaczego to robie i po co. Dla mnie uzywki to prywatna sprawa, kto nie chce ten odmawia:D

Ciachoo napisał/a:
co do nawoływania do palenia, to naprawdę SKOŃCZCIE Z TYM! To niestety NIE jest elo/cool/trendy/jazzy/zaj/fajowe/kozackie/lightowe/* (*niepotrzebne skreślić) że nie możecie ogarnąć życia bez walnięcia sobie BUCH'a czy jak tam to się nazywa Ja próbowałem I tabletek, I zioła, I alkoholu, I papierosów...i wiecie co?? ***cenzura*** TO DAJE.


Nikogo nie nawoluje, ani nie zniechecam, zawsze czestuje, a kto chce ten odmawia.
Skoro probowales tego wszystkiego to chetnie z toba podyskutuje bo wiesz o czym piszesz, a to ze ci sie nie spodobalo to, coz nie kazdy jest idealny. Mi sie podoba, razem i oddzielnie :faja:

PS.Proponuje wrocic do muzy, bo nie wiele jest osob ktore sie moga o zaletach i wadach dragow, alkoholu itp wypowiadac (z doswiadczenia) i jest to takie szczekanie z nad klawiatury. Spotkajmy sie kiedys przy dobrym alko, skrecimy lolka i pogadamy :P

Cashreen - Pią 29 Wrz, 2006 16:53

nie napisał/a:

PS.Proponuje wrocic do muzy, bo nie wiele jest osob ktore sie moga o zaletach i wadach dragow, alkoholu itp wypowiadac (z doswiadczenia) i jest to takie szczekanie z nad klawiatury. Spotkajmy sie kiedys przy dobrym alko, skrecimy lolka i pogadamy :P


No michas ma dobre pomysły :D Michas gdzie i kiedy :D !!

sidney - Pią 29 Wrz, 2006 17:18

a ja nie lubie jak ktos dzieli narkotyki na zioło i reszte. zioło tez narkotyk i dla mnie tak samo groźny jak inne. i zawsze bede PRZECIWKO zalegalizowaniu zioła, bo jest ono bramka do świata ćpania. przewaznie zaczyna sie od zioła, a potem piguły, kwasy pod napleta itp. nie mowie ze kazdy tak ma, ale wiekszosc, ktora zaczyna palic pozniej siega po inne narkotyki. ide na piwo, bo piwo z wieczora jak śmietana czy jakos tak ;)
Cashreen - Pią 29 Wrz, 2006 17:57

Powiem tyle my sie tu kłucimy o bzdury kazdy ma swoje zdanie !! Powiem wam cos mimo iz słucham metalu nałogowo Jestem Wielkim Fanem dwóch Kolesi
1.Louis Armstrong
2.Frank Sinatra

Oni poprostu wymiataja mozecie sie smiac ze słucham według waszego zdania badziewia ale to jest Klasyka piekna klasyka i nikt nigdy nie bedzie spiewał i grał jak ci dwaj kolesie :D

Widelec - Pią 29 Wrz, 2006 18:37

Cashreen napisał/a:
Oni poprostu wymiataja mozecie sie smiac ze słucham według waszego zdania badziewia ale to jest Klasyka piekna klasyka i nikt nigdy nie bedzie spiewał i grał jak ci dwaj kolesie :D


nie ma sie z czego śmiać, bo ja jak juz pisalem słucham np. Czajkowskiego
(Uwertura "Rok 1812" jest genialna)

:banan:

sidney - Pią 29 Wrz, 2006 18:47

a ja lubie sobie zapodać Grzesia Turnaua albo Grechute. wogole uwazam, ze kiedys muzyka była lepsza. wole stare niz nowe. teraz jest niewielu, ktorzy pisza teksty z sensem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group