To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - 2 squady bydzi

Melepeta - Sob 06 Maj, 2006 14:56

a czego mnie tam niema przeciez się zgłosiłem :|
qBert - Sob 06 Maj, 2006 15:02

tez sie zglosilem, na pw do solida i to w dodatku jak bylo 7 kandydatow... Ale w sumie to ze mnie tam nie ma to nawet lepiej bo sesja nadchodzi... :(
Melepeta - Sob 06 Maj, 2006 15:10

To wszystko to jedna wielka FARSA przyznajcie sie ile zapłacilisie solidowi co !! ?? :wow:



















żartuje ;) :cfaniak:

.:Solid_Snake:. - Sob 06 Maj, 2006 15:20

sorry mela i qbert, ale pisalem, aby wysłać pw na forum a takowej nie dostałem od Was. Mam folder z wiadomosciami a tam wszystkie pm'ki wyslane. Wlasnie po to kazalem tak wysyłać, abym teraz bez problemu mogl zobaczyc kto wyslal, a kto nie. No i Was nie ma - sry.
ROSOMAK - Sob 06 Maj, 2006 15:23

hehe no to kiedy rozgrywy?? dzis trza :) cos pocwiczyc

P.S do naszej 3 - jak oceniacie nasze szanse ?? ?

Melepeta - Sob 06 Maj, 2006 17:12

ej nooooo.... no to dodajcie jescze mnie qberta i $wierzaka namówie :> solid ... bo ja cie znajde Polska być mała kraj :crazy:
qBert - Sob 06 Maj, 2006 17:23

Jak sie Solid zgodzi (i $wierzak :P ) to mozna sprobowac... A tak btw. to pamietam Solid jak pisalem PW do Ciebie. Ale zajrzalem teraz do skrzynki i nie ma tego w wyslanych... Mysialem niechcacy wylaczyc albo cos i sie nie wyslalo. Sora.
Cashreen - Sob 06 Maj, 2006 19:41

No to ja proponuje juz nawet jutro zagrac :) wszyscy na wszystkich :) tylko mr 12 czy 15 :) i mozna by było juz podjac decyzje o której która dróznyna z ktora o której gra :) :faja: :mrgreen: :crazy: :ogorek: :marchew: :papryczka: :banan:
i.S.b - Nie 07 Maj, 2006 13:01

Witam, mam propozycje, bo mój qmpel (yello/alOha) by bardzo też chciał zagrać, nie mógł pisać zgłoszenia, bo go nie było w kraju, ale już jest :P . czy jest taka możliwość, żeby zagrał ze mną w teamie i z szefem ? zamiast tego 3-ciego co jest ze mną w teamie ? ten 3-ci dołączy do melepety i reszty :chytrus: powiedzcie, że jest taka możliwość, plooossssseeeeeee :(
.:Solid_Snake:. - Nie 07 Maj, 2006 13:22

IrYs napisał/a:
Witam, mam propozycje, bo mój qmpel (yello/alOha) by bardzo też chciał zagrać, nie mógł pisać zgłoszenia, bo go nie było w kraju, ale już jest :P . czy jest taka możliwość, żeby zagrał ze mną w teamie i z szefem ? zamiast tego 3-ciego co jest ze mną w teamie ? ten 3-ci dołączy do melepety i reszty :chytrus: powiedzcie, że jest taka możliwość, plooossssseeeeeee :(

nie bedzie 6stego teamu. Mela i qbert są na liscie oczekujących. Mozna ich dobrać do teamu, jeśli mimo umowienia na mecz, dany gracz nie przyjdzie. Wtedy mozna napisać do meli czy do qberta czy tez do yello czy bedzie grał za niego. Ale tylko jeśli ta osoba nie przyjdzie Z WŁASNEJ winy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group