To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - magic - ban???

patterson - Wto 30 Lis, 2004 21:00

eeejjjj, spokojnie, kare dostał , nie róbmy linczu, nasze progi s± dla niego otwarte, ale musi udowodnić ze sie zmienił, ma 14 lat, jeszcze doro¶cie, poczekamy zoobaczymy, może kiedy¶ mu sie bana zdejmie, ale narazie musi popracować nad sob±.
ljm - Wto 30 Lis, 2004 21:08

magik bo oni maja po 20 lat a my nie... to jest glowny powod dosc smieszny jak dla mnie , bo rownosc to rownosc :(
Anonymous - Wto 30 Lis, 2004 21:08

ale sam zlamales zasady....
1. Na Bydzi.pl obraziles adminów - niewazne kogo.... a jak Tobie wiadomo Bydzia.pl i Sulechów Arena maja ze soba bardzo dobre kontakty oraz obraza gracza na Bydzi.pl osobe/adminow z sulka = ban na oba
2. a z sulka sam zrezygnowales i napisales ze idzesz na bydzie...wiec jak by nawet sie nie odwowales od tego bana, nieprzeprosiles kogo trzeba, co jest rowno znaczne jest z tyl by bana zatrzymac i juz nie bedziesz gral na tym serwie...

a teraz masz na obo serweach .... i co jakies problemy ?? nie ma gdzie grac ??

m4rsik - Wto 30 Lis, 2004 21:11

zapewne Solid_Snake mnie upomniał ... ale normalnie nie mogłem się powstrzymać ... żal mi go i to tyle odemnie.

Btw. Patterson ... jak życie go nie zmieni to już taki zostanie :E

Blast - Wto 30 Lis, 2004 21:13

NO teraz bede gral gathery :D Tylko jeszcze kilka skarg napisze na adminow bo zawsze sobie to darowalem.
A i mantis chcialem zauwarzyc ze w temacie powinno byc Magik a nie magic :D

m4rsik - Wto 30 Lis, 2004 21:19

Cytat:
Btw. Patterson ... jak życie go nie zmieni to już taki zostanie :E


hahaha ale ta emotka mi się udała ... Magik ... chyba dobrze napisałem ... poważnie mówie popracuj nad sob± bo zobaczysz że w życiu nie jest tak kolorowo jak przed monitorem.

Blast - Wto 30 Lis, 2004 21:23

Nie no emotak jest r0x ogolnie :E Pracuje caly czas :D Od ostatnie sprawy esti nawet chyba nie przeklinalem, no moze 2 razy ale tyko jka mi cos nie wyszlo :E
NEb. - Wto 30 Lis, 2004 21:27

Oj.. magik klamco smierdzacy a co bylo na cw... chodzby dzis ehh... wy tu o jakeis klniecie na servie jazde robicie a co ja musze znoscic na cw :wow:
Blast - Wto 30 Lis, 2004 21:28

Na cw to co innego bo wes pracuj ze smoldim mowie eco dgl a on sobie kupuje i jeszcze stoi i blokuje ;D i pracuj z takim :P
m4rsik - Wto 30 Lis, 2004 21:29

ja się tylko zastanawiam jak to rodzice znosz± ... czyżby Magik zafundował jakie¶ "Magiczne" nauszniki :rotfl2:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group