To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prosba o adma na Bydzi

baro_Bartek - Wto 30 Lis, 2004 19:58
Temat postu: Prosba o adma na Bydzi
Hmm nie wiem od czego zaczac wiec powiem wprost. Czy moglbym dostac admina na Bydzi ? Prosze o to poniewaz na Sulechow mam baaaaardzo duze problemy z dostaniem sie w weekendy :/ A ostatnio zmienilem server z tego na ktorym dotychczas gralem i mialem ponad rok admina (TP oczywiscie :D ) na server Sulechow lecz i ty mam problem z dostaniem sie ;( Dlatego jakbyscie byli tak mili i przemysleli moja sprawe to bylbym wdzieczny.

P.S. Niestety raczej w tygodzniu nie mam czasu grac ale weekendy swieta i piatki katuje CSa do oporu ;]

Anonymous - Wto 30 Lis, 2004 20:03

Chyba nie wierzysz w pozywtywną odpowiedź, skoro ja nie mam zielonego pojęcia kim jesteś. Dziś widze Cie pierwszy raz.

EOT

m4rsik - Wto 30 Lis, 2004 20:04

baro ... nie no trzeba przewertować troszkę forum i tam masz napisane jak prosić o adma ... a co do jego prośby to jestem na TAK ponieważ adminowałem z nim na tym samym serverku i chyba dobrze się sprawował.

Popraw to może rozpatrzą pozytywnie :D
Powodzenia :rotfl:

baro_Bartek - Wto 30 Lis, 2004 20:05

no tak :) a grales na 1.5 ?? :> pozatym jocie znam bo gralem pod fake nick ;] Pozdro a na forum tez bylem zarejstrowany ale zniklm nie wiem jak ;(
.:Solid_Snake:. - Wto 30 Lis, 2004 20:05

Jedno głośnie odpowiedź brzmi: "przykro nam, ale chyba za bardzo się rzuciłeś na admina". Nie dość ze Cie nie znamy. Nikt Cie nie widział. Pozatym co ma @ do tego, ze nie mozesz sie dostac na sulka. Moze kiedy indziej. Pokaż się, wykarz się a nie odrazu "cap" po adma. Daj sie poznać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group