To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prośba o admina // nowik

nowik - Czw 23 Gru, 2004 14:17
Temat postu: Prośba o admina // nowik
- Imię: Piotr
- Nick: nowik
- Klan (Jeśli posiadasz...): niestety nie posiadam ;/
- E-Mail: nowik89@o2.pl
- Gadu-Gadu / Tlen / ICQ: 3992394
- Wiek: 15
- WonID / SteamID / Adres IP: STEAM_0:1:4881148
- ew. Gdzie jeszcze się posiada/posiadało admina i czemu Ci to nie wystarcza/wystarczało...

Aminda nigdzie nie posiadałem i nigdy i ten byłby moim pierwszym :) A chcę go posiadać ponieważ jak wielu graczy zauważa często jest tak iż na serwie grają osoby które nie przestrzegają zasad TP i mimo zwracania im uwagi postepują dalej źle. Wiem, że jest już dużo adminów ale nie wszyscy grają na Bydzi tylko na Sulku.

Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 14:20

Hmmmm no niby go widzialem na serwie z kilka razy, ale nie mapietam jak gra i czy zachowuje zasady oraz pamieta o strafach.
nowik - Czw 23 Gru, 2004 15:27

Strefy znam :) Zasad kultury przestrzegam :) a gram hmm.... nie tak jak wy ale napewno sie nauczę bo ciągle trenuję ;]
A tak wogóle to szanowni pani Admini i HeadAdmini możecie dając mi adminka sprawić mi prezencik pod choinkę :D W końcu wigilia już jutro, którą pewnie spędze przy cs-ie (o ile nie pojade do babci :P ) ;]

jacO - Czw 23 Gru, 2004 17:12

wazelina :wstydniś:

na nie...

Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 18:29

Nie wiem skąd takie pesymistyczne podejście do niego... Nie łamie zasad, bardzo dobry kandydat. Jeestem na TAK !!
kodik - Pią 24 Gru, 2004 07:40

ja tez jestem na tak, wporzadku, nie łamie zasad ani nic ....kulturka zachowana :) ))
bbl` - Pią 24 Gru, 2004 08:46

k0d!k' napisał/a:
ja tez jestem na tak, wporzadku, nie łamie zasad ani nic ....kulturka zachowana :) ))

Również na TAK ;]

.:Solid_Snake:. - Pią 24 Gru, 2004 10:23

Poszło do rozpatrzenia.
Anonymous - Pią 24 Gru, 2004 12:42

Przyjęty...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group