To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - ostatnio bardzo popularna prozba

B_S_E - Czw 30 Gru, 2004 01:56
Temat postu: ostatnio bardzo popularna prozba
Znowu nie moglem sie powstrzymac bo widze ze ostatnio bardzo popularna jest prozba o admina >hhhhhmmmmmmmmmmmmmm ja wszyscy to i ja :hahaha:
A WIEC TAK

nick>B_S_E
imie>Maciek?
steam id >zbanowane tyle razy ze wiadomo nie musze pisac:)

DLACZEGO robie wioche proszac o admina>? hmmmmmmmmmmmmm
A wiec tak wszyscy mnie znaja nie jestem nowy i gram tu juz tak dlugo < Tu >nie raczej na sulechowie <starych oldboy'aah> JESTEM WULGARny >a raczej mam taka opinie>WYZYWAM GRACZY Od lam i plebow^^>ALE zadziwia mnie to ze admina dostaja ludzie strasznie "nowi" a nie takie stare chamy jak ja ^^nie maja sznas:) :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E mam nadzieje ze nie dostane kary za zasmiecanie forum:) bo cos takiego juz slyszalem:) chyba musze zrobic cos takiego zmienic nick'a tak zeby B_S_E zniknelo bo ten nick ma syfffiasta opinie a wymysle nowy >zaloze nowe konto na forum bede duzo gral i po 2 miesiacach ablo 3 zloze prozbe o admina co wy na to? ^^ i nikt nie bedzie wiedzial ze to ja :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotfl2: :E :rotfl: no chyba ze sprawdza ID ooo ale moge sie z kumplem na konta zamienic i bedzie OK :P

Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 02:00

To cie znajdziemy, po ip :hahaha: , zamienisz sie z kumplem-zszargasz mu opinie!!, Jestem na nie i proponuje ostrzezenie za ton tej prosby :x
A i wes jak sie da( nie wiem) wyedytuj slowo "prozba" w temacie na poprawna, bo wstyd, zwlaszcza ze to slowo jest tak bardzo popularne ostatnio!! :wow: :x

ciasteczkowy - Czw 30 Gru, 2004 02:11

Więc ja jako admin z sulka i bydzi wypowiem sie tak
zły chłopak nie jest ale na admina to sie niestety nie nadajesz jesteś za nerwowy i czasami nie umiesz się zachowac tak jak powinieneś.
Faktem jest że grasz już bardzo długo na naszych serwerach ale zauważyć należy że jest to fuzja 2 serwerów a ty na jednym z nich masz bana także myśle że to nie przejdzie abyś dostał admina na drugim serwerze.
Więc nie moge napisać inaczej jak NIE ale nie ja tutaj ustalam warunki więc powodzenia.

Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 02:34

to oczywiste ze NIE !!
a co do tego strzezenia to juz zalerzy od HeadAdminow ...

Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 10:17

:faja: stanofcze NIE
29.12.2004 - mapa prodigi - godz. 20:14, dwie linijki textu pana BSE - jeśli kogoś to interesuje to w logi proszę zajżeć :D :D n/c :rotfl2:

bukers - Czw 30 Gru, 2004 10:29

No to może pojdzie do rozpatrzenia co ? :lol:
bbl` - Czw 30 Gru, 2004 11:01

Jestem również na NIE
B_S_E - Czw 30 Gru, 2004 11:50

No wiedzialem fajnie ale zawsze warto bylo sobie wioche zrobic wiec musze zrealizowac swoj plan i B_S_E musi zniknac a powstac jakis inny nick do zobaczenia za jakies ja wiem?4 miesiace :) :papa2: :*

[ Dodano: 30 Gru 2004 10:56 ]
AHA i liczy sie tylko kometarz ciastka bo on gra dlugo :P !!!!!!

ljm - Czw 30 Gru, 2004 12:50

BSE zrob przekrete ala Wodzu :hahaha: Tomasz itp... tylko mika nie uzywaj (ciekawe jak sie wodzu czul , ze nie mogl do mika nic sapac przez 3/4 roq ) :x :x :x
B_S_E - Czw 30 Gru, 2004 13:05

ta to wodzu cos kombinowal? AHAHA ^^ a to jeden^^ dobra ja znikam pojawi sie ktos inny z czysta przeszloscia^^ ktos kulturalny ahahahahha NIE!!!!!! ^^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group