To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Jak tu trafiliście i dlaczego wracacie

potek - Pią 15 Kwi, 2005 18:15

ja tu trafiłęm przypadkiem grałem i potem wstąpiłem do sut clanu i coar zaczciej juz grałem a zostałem bo tu był fajny klimat ale chyba musze przestac grac bo zostałęm zbanowany ;(
ChachaŁ - Wto 19 Kwi, 2005 20:14

a ja dostałem ip od Vortexa :)
hellq - Wto 28 Cze, 2005 08:36

hmm... a ja się dopiero co zarejestrowałem :P
A jak ja trafiłem na ten serwer...? Otóz.. jestem headadminem własnego serwera (ale szpan :P ), ale że akurat tam były pusti (około 7:30 rano bodajże -a może to juz 8 była... a może nawet później? nie wiem :P ) więc postanowiłem znaleść jakiś serwer w steamie.. po kolei:

Zacząłem wyszukiwanie serwerów.. najpierw jako kreyterium dałem największą ilość graczy.. znalazło full serwerów.. aż nie wiedziałem który wybrać.. więc jako kryterium dałem najniższy ping.. oczywiście: serwery z najniższym pingiem były puste.. a więc leciałem w dół tej listy aż natknąłem się na serwer na którym było bodajże 15/17 osób a i ping był niski (~20). Więc "join" :)
Od jakiegoś czasu mam takie przekonanie że na serwerach polskich to syf jest itd... więc i tutaj nie spodziewałem się czegoś wielkiego.. ale okazało się, że jest fajnie. Ludzie mili.. fajnie się gra, i ogólnie atmosfera jakaś taka fajna :P

intuition - Wto 12 Lip, 2005 15:35

na serwer dostalem sie przypadkowo.., podczas gdy moj rodzimy serwerek padl na jakis czas szukalem innego serwerka z dobra atmosfera.. musze powiedziec ze ten jedyny przypadl mi do gustu : ) naprawde atmosfera do pozazdroszczenia dlatego jesli nie macie nic przeciwko sprobuje sie zadomowic i tutaj : ) grywam jako intuition lub swash.
pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na serwerq : )

Uczulony` - Pią 26 Maj, 2006 19:06

heh nie pamiętam , jak ale wiem ze bede bo to jedyny znany mi tp na poziomie , i mam dosyc ffa <Zyg>
Widelec - Śro 07 Cze, 2006 20:15

trafilem tu bo szukalem serva z niskim pingiem (...) (dosc dawno) a ze mi sie wyswietlilo cos polskiego to wlazlem. potem zapisalem do ulubionych i tak dalej jakos zostalo :)
Ciachoo - Śro 07 Cze, 2006 20:48

A ja tu trafiłem jakieś pół roku temu gdy zacząłem gra w 1.6. Bo nie dośc że to był Polski serwer to jeszcze z Bydzi XD yakże zacząłem gra i się okazało że są tu spoko ludzie.
WEGier - Śro 07 Cze, 2006 22:53

mnie powiedziała panie ze spożywczego, że gra tu taki przystojniak kynker - pożeracz serc starszych zniewieściałych pań - więc postanowiłem zajrzeć. A tu niespodziewanie spotkałem moją babcie z autokampą pociskająca. Ogolnie miło jest i sympatycznie ale tylko ten kłamca mi przeszkadza ciasteczkowy bo ciągle kłamie że jest pro.
mOrb - Czw 08 Cze, 2006 16:45

Jak większość pro-graczy :lol: trafiłem przez STEAM. Jeszcze nigdzie nie zaznałem takiej atmosferki i klimaciku....fajnie się gra...narazie...zobaczymy jak będzie później...Pozdr!
MIKAS - Czw 08 Cze, 2006 21:20

Ja sie od Gozdzikowej dowiedzialem jak pozyczalem etopiryne,i polecila mi serva.No i tak juz od pazdziernika zeszlego roku sobie gram :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group